Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie), a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu (Rodrigo Santoro). (Warner Bros. CZ)

warrenur

Istý čas som sa bavil, potom sa z toho stalo klise a kopírovačka Oceanovych časti. Nebyť "Margotky", nedá sa na to pozerať. Tieto "vychytrale", akože, super inteligentne mind-games, ma prestavaju oslovovať. Navzájom sa totiž moc nelisia a ich dej a i zvraty sú na vlas rovnaké. Slabota. ()

heihatchi

Strašně namachrovaný začátek naštěstí zachránila zbylá část filmu, kde už se kujou pikle ve velkým a Will se nepyšní tím, kam všude ji dokáže sáhnout. Za zmínku snad stojí pár dobrejch písní. Jinak nemám rád tyhle podpásovky na efekt, když chcou klamat diváka, tak ať to aspoň dává hlavu a patu.. ()

Saur.us

Další z řady heist filmů, tentokrát o bandě zlodějíčků a kapsářů s mastermindem W. Smithem. Sníámek sice nedosahuje takových kvalit jako jeho slavnější kolegové ale za tu komplexnost propletení a popletení v některých scénách nebo třeba napětí na superbowlu si čtyřku zaslouží. Navíc M. Robbie opravdu zdobí snímek. A že je to předvídatelné, s tím už se po takové dávce starších heistů musí počítat. ()

Silencia90

Nedalo se nikomu a ničemu věřit a to mě deprimovalo. To nesnáším. Neměla jsem proto z toho filmu dobrej pocit, ačkoli Margot je vážně kočka. :) ()

Monisek

Začátek fakt super, slibovalo to pekelnou jízdu! Ale po střihu "O tři roky později." jsem se buď nudila nebo si říkala jen samá WTF. Na můj vkus až moc překombené. Ale Margotka je fakt kus :-) ()

rounen odpad!

Mam tolik výtek, ze se nevejde zde vsechno napsat, ale ta zasadni je, ze postelove sceny byly jak z roku 1950.. Celkově se mi to vubec nelibilo, a musim odpadovat.. Kravina na entou ()

Bozvav

Vypadalo to jako aspirant na plný počet, jenže skvělý rozjezd, slušná zlodějská alotria, která následně udusalo klišé na klišé, akce bez napětí a závěr jak z telenovely. Tomu já říkám promrhaný potenciál. Přitom Vilík by na to měl. Škoda, za mě 65%. ()

Azurovydrak

Zezačátku se to tvářilo hrozně chytře, nicméně zhruba od poloviny se začaly odkrývat karty a konec šíleně překombinovaný, až vlastně nedával smysl. Nevyužitý potenciál. 60% ()

owwidius

Z nejakeho dovodu ma trailer namotal, ze by to mohol byt celkom cool film o podvodnikoch. V istom zmysle je to teda velmi vydarene, lebo trailer ma dokonale podviedol :D Je to vpoho, taka popcornova jednohubka, presne niekde okolo tych 70%. Na pohlad a na povrchu pekne a cool pozlatko, ale inak film len priemer a asi som cakal/dufal viac. [#13/2015] ()

Hapretor

Pár nápadů to má. Do poloviny to má svoje kouzlo. Pak už to ztrácí šmrnc, protože už všichni ví, že je vše jako. Will Shit hraje sice dobře a na svůj věk vypadá více než dobře (ne tak dobře jako Margot Robbie), ale stejně mě to nebralo. Na jedno kouknutí ok. ()

JirkaLexa

Perfektní, plné zvratů a neočekávaných momentů, které vám často vyrazí dech a nebo se jim minimálně s otevřenou pusou divíte. K tomu všemu rychlý spád děje, plného akce, romance a nějaké té zlodějské cti. Výborný soundtrack, plný ke scénám skvěle sedících hitovek. Je to až neuvěřitelné, co všechno dokáže scénáristy napadnout, za to klobouk dolů. Ke všemu ještě můj oblíbený a jedinečný Will Smith, který se zase a opět blýsknul, tentokrát po boku neodolatelné herečky Morgot Robbie. Jistá originalita tady byla, i přes to, že o podfukáři už je filmů habaděj. Ale tahle inovace milostné story mezi mistrem klamu a slastnou podfukářkou je kouzelná a neskutečně zamotaně zajímavá. Přiznávám, že na hodnocení se podepsal i můj obdiv vůči WS... 85% ()

aslavey

Fakt v pohodě. Firma, co funguje jak kradený švýcarský hodinky se šéfem, kterýmu radši nevěřit ani ty jeho plandavý uši. A pořád zábavný a i napínavý a neklišoidní. A to je na dnešní poměry hodně dobrá zpráva. Jasně, že už někde v lupišskejch filmech skoro všecko to loupení bylo. Ale pořád to mělo něco navíc. Sázení na fotbale byla fakt sranda. ()

Rockerman

Připomíná mi to běžce na střední trať. Výborný start a jasné vedení. Zhruba v půlce (po fíglu na americkém fotbalu) však docházejí síly (zřejmě "přepálený" start) a soupeři jej začínají dobíhat a předbíhat. Ke konci závodu chytá druhý dech a leccos se daří ještě dohnat a vylepšit, ale na vítězství to už nestačilo. Je to zase film, při kterém se drbu na hlavě a říkám si, jaká je to škoda, že se z tak pěkné látky nepodařilo dostat ještě více. Chtěl jsem dát jen 3*, ale za ty parádní závěrečné zvraty v podrazech přidávám čtvrtou, ne příliš zaslouženou hvězdu. ()

rekkky

Nothing, what could be taken as exceptional movie, but at the same time nothing, what could disappoint. Will Smith and Margot Robbie are on the screen almost from the begining to the end and their performances are on the level, which is enough to entertain. Small disadvatage is the flow, because only few scenes are those, who can take the attractivity higher. ()

burton

Upřímně jsem se nudila, navzdory mému oblíbenému, čokoládovému, ušatému, jak pes hledícímu, Willovi. Haf. ()

Sady26

Jeden z tých filmov od ktorých som na začiatku veľa neočakával, ale prijemne prekvapil, psychológia kradnutia prešpikovaná, ale podľa mňa nereálna. :) film ma bavil a zároveň často prekvapoval :) a to ja mam rad. Hodnotím tento kúsok kladne a napriek nízkym očakávaniam dávam 4 hviezdy. Proste prekvapil a pobavil ;) ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith