Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie), a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu (Rodrigo Santoro). (Warner Bros. CZ)

Mr.nachos

Hodne sikovne propletenej pribeh par kapsaru, kteri to vytahnou dost vysoko. Nebyla tam ani chvilka kdy bych se nudila, melo to tempo, prekvapeni stridalo prekvapeni a zvrat stridal zvrat. ()

lusa

Nechápem, ako to Vilo robí, že vyzerá stále rovnako mlado. Skvelá komédia, do ktorej som išla mimoriadne ostražito, pretože som čakala, že budem odrbaná. Ale keďže som to asi čakala zo zlej strany a miesto vnútorného vrecka som si strážila kabelku, nuž.. Ostala som odrbaná :) 4* ()

Syna.1990

Přesně jak jsem očekával - výborný film, plný vtipu, šikovných fíglů, skvělého Willa a nádherné Margot. Nic víc ke spokojenosti není potřeba ()

liquuid

Chvílemi mi jisté pasáže doslova braly dech. Jde o jednoduchý, avšak perfektně zvládnutý film s elegancí, grácií řekl bych. Sází hodně na Margot, která je vážně skvostná. Číňan a jeho pošklebky mě vážně dostaly a celkově vzato to cítím na 4 silné hvězdy, protože takový styl mám rád a moc filmů do tohoto žánru neproplouvá tak hladce, jako Focus.. ()

XXXXXXXX

Instruktážní video, kterak se naučit čórovat pro občany snědé pleti. Jenom teda škoda, že je to takový žánrový bordel. Ok byla tam DCBP a dokonce se tu párkrát i vystřelilo z pistole, ale to je tak všechno. Během sledování jsem si vlastně připadal jako Gerald, jenom ten zrzavej chlup na ohanbí mi jaksi chybí. ()

Lyriq

Těšil jsem se... Bohužel. Nebýt toho debilního konce, dal bych 3, jenže takhle váhám, jestli nejít niž. ()

kubilov

Miluju Margot Robbie, Will Smith je sympaťák a filmy o různých zlodějíčcích, podfukářích a podobných lidech jsou snad ty nejlepší oddechovky, při kterých se lehce potrápí mozkovna. Proto je hodnocení Focus dost snadná záležitost. ()

Cherry_Bomb

Mením tu hodnotenie už tretí krát. Film som videla včera, skoro celý ten čas to bolo pre mňa wau, niečo super prepracované a zaujímavé. Bavilo ma pozerať sa na triky, ktoré dokážu hlavné postavy, sledovať gangy zlodejov, vnímať ich inteligenciu a výhody oproti bežným ľudom. Ich klamanie, herectvo hlavných hrdinov. Priznám sa, že film som ohodnotila na 5* kúsok pred koncom a nechápala som prečo sa nepáčil až tak aj ostatným. Potom sa tam zamotal ten romantický presladený a aj dosť tuctový koniec, čiže som prehodila na 4*. Dnes ráno po uležanom filme v hlave mi došlo, že to je vlastne taký ten bežný priemer na 3*. Viem si predstaviť veľkolepé ukončenie tohto zozačiatku perfektného filmu, akurát by som zmenila celý ten koniec. Určite by zostal takisto plný klamstva a oddania pre toto "zlodejeské" povolanie. Trošku mi zozačiatku pripomínal film Podfukári, ktorý bol síce zameraný na iluzionistov a mal trošku iné čaro. Jednoducho pre mňa je smutný alebo "chrapúňsky" koniec viac na zapamätanie a viac ma osloví než nejaké happy endy a šťastné love story. Každý má svoju šálku kávy. ()

toty

Je síce pravda, že film zmetie diváka a nevie , čo vlastne bude následovať, ale inak ma ničím film nezaujal. Vlastne sa až čudujem, ako im to vo filme mohlo vychádzať. Smith ma v globále filmy na úrovni, takže sklamanie neprišlo, ale ani oslnivé ovácie. ()

jayman

Mám rád con movies; the longer con, the better. Toto bolo ale celkom priemerné. Nehovorím, že som sa nudil, ale už nikdy si to pravdepodobne nepozriem. ()

nula87

Svěží, zábavné, rychle ubíhající s několika zajímavými zvraty. Na takovou jednohubku je až až....70% ()

Pete

Vypadá to pěkně, ale to je tak všechno. Vážně je to šméčko, podvody, kapsářství, a lhaní tak cool? Šmejdi zůstanou. ()

PlayEasy

Moderně ale docela příjemně laděná podfukářská krimi komedie s typicky frajerským Willem a tradičně krásnou Margot. Film má i horší pasáže, tak například závěr mohl být promyšlenější a ZÁBAVNĚJŠÍ, se zbytkem filmu jsme relativně spokojeni - inu dostali jsme to, co jsme očekávali :) Ovšem několik scén bylo opravdu skvělých a to už je sám o sobě důvod (nehlědě na hvězdný casting), proč dát (horší) 4*. Jako zábavnou a rychle utíkající oddychovku doporučujeme oběma pohlavím a k tomu přidáváme jako bonus ponaučení: Nikdy nevěřte zloději :D 70% ()

0verseer

"There's two kinds of people in this world. There's hammers and there's nails. You decide which one you want to be." Štýlovo natočená rozprávka o elitných podvodníkoch, na ktorú sa dobre pozerá. Škoda, že sa miestami snaží pôsobiť až príliš vážne, výsledkom čoho je nechcená absurdnosť. Viac hlášiek a celkovo väčší dôraz na komedialitu by v tomto prípade filmu prospel. Taký lepší hollywoodský priemer. ()

Mamlas

Romantická nekomedie o podvodníčcích. Řemeslně hezky odvedená práce. Děj filmu bohužel nezaujal, je to plné blábolení, hádek a velkých balíků nudné vaty. Chtělo to hodně přetáčení vydržet až do konce. (36%) ()

marek29

What did I just see? 😬 solidní okrádačka jakou jsem od dob Dannyho parťáků neviděl! Přesah snad jen v lovestory. Ale i tak Margot kus a Will taky dobrý. Netflix 5 z 5. To si pusť. ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith