Radim Kraviec alias Káčko se vyznačuje vysokou inteligencí a talentem pro dokonalý podvod. Kde jiní sahají po zbrani, on využívá lsti a armády právníků i monstrózního kapitálu. Mrknutím oka okrádá stát o miliardy korun. Je si ale dobře vědom hranice, kterou nesmí překročit. Tou hranicí je fyzická eliminace kohokoliv ze svého okolí. Díky kontaktům na politické scéně chystá Kraviec triumfální majstrštyk - ovládnutí ČEPRA, společnosti kontrolující veškeré zásoby pohonných hmot v republice. Když to vyjde, bude to „obchod" století. Káčka nečekaně zradí jeho pravá ruka, Albánec Dardan Cirkel, který spolupracuje s hospodářskou kriminálkou. Nemožné se stává skutečností. Nepolapitelný tunelář Káčko končí ve vazbě, státu jsou zachráněny miliardy korun. Zatím... Protřelý Kraviec se díky šikovným právnickým kličkám dostává velmi rychle na svobodu. Jeho opatrnost a chladně kalkulující mysl nenávratně mizí. Rozjíždí nelítostnou mašinerii pomsty. Káčko překračuje pomyslnou hranici od finančního zločince k nelítostnému řezníkovi... Gangster Ka zkoumá mechanismus organizovaného zločinu, vnáší světlo do šesti miliardového tunelu a snaží se objektivně ukázat zrod skutečného gangstera. (Bioscop)

potok.009

Tomuhle dej 10 melounů, tamtomu 5 a ty si nech 2... Žralok v obýváku, autosalón v garáži a tiskárna na prachy v komoře... Průměrná našinecká GangsterKa. ()

Von Kempelen

Film na takovou slušnou trojku, kterej neurazí ani nenadchne. Do kina bych na Káčko asi nevyrazil, ale doma slušně pobaví. Na český poměry slušná atmosféra, díky který film nepůsobí jako trapná hra na zlý hochy. ()

Cezar209

Velmi posobive spracovanie zaujimavej temy (ktora rezonovala v mediach v minulosti - vratane postav a obsadenia :o) ). Komentar k filmu v podani pravej ruky hlavnej postavy vystizne podciarkuje atmosferu a samotny dej pribehu. NIekedy je menej viac co v tomto pripade plati. Osobne som sedel na prdke cely film a ani neviem ako bolo tych 100 min. prec. "Success story" z prostredia ktore nam je dobre zname poukazuje na to, ze sa musia vymenit min este 2 generacie, pokial si aj politici uvedomia ze vsetko ma svoje hranice. Ak serial Mafiani na STV opakuje ze tato cielovka sa nedozije 40tky tak tento pribeh ukazuje ze ako vo vsetkom aj tu su vynimky a teda ludia nechaju "zit" politikov takmer po akomkolvek preslape. Palec hore autorom... a k dvojke sa vyjadrim ...v africanovi :o) ()

Rajca

Za mňa výborné. Rozprávačská línia mi trochu pripomenula Sin City. Veľmi solídne herecké výkony, dynamický spád. Tento film ma skutočne bavil. Mal správnu dávku akcie a kriminálnej zápletky. Som zvedavá na dvojku. ()

PanIncognito

Vskutku osobité dílo, jenž je inspirované osudem Radovana Krejčíře. Skvělé herectví a hudba umocňují atmosféru díla. Toto má úroveň! Ať už jde o smysluplný scénář, přehlednost nebo pár úsměvných scén pro ulehčení atmosféry, nemohu mít žádnou výtku. :) ()

feszani.cz

Vůbec jsem nečekal, že to bude takhle dobrý. Film má super příběh, energii, spád, vynikající výpravu, rozpočet, a hlavně herecký obsazení. Neokoukaní herci, nenápadná ale výborná režie.. konečně něco na úrovni klasický holywoodský gangsterky. Vřele doporučuju! ()

evita_

Jednoznačne aj na podvody treba mať talent...A kto má známosti a peniaze, môže mať takmer všetko...Ale presne toto všetko som už vedela a nič prekvapivé som od filmu nedostala...Bolo to pozerateľné, ale asi som čakala trochu viac... ()

Krtisko

Česká filmová scéna natočila zdařilý "americký" film, který diváka rychle vtáhne do děje. Pro běžného člověka je těžké si představit, že by k takovýmto scénám mohlo v naší republice docházet. Přesto tento drsný film inspirovaný skutečností nepůsobí nabubřele a ztvárnění hlavních rolí je velmi snadno uvěřitelné. Napětí a akce rozhodně filmu nechybí. ()

robo_sykora

Mám veľmi rád mafiánske resp. kriminálne príbehy hlavne ak sa zakladajú na pravde. Hynek sa svojej role chopil na 100%. Za mňa jeden z najlepších filmov z ČR tvorby za poslenú dekádu. Ide ruka v ruke spolu s Příbeh Kmotra. Detailne zobrazená realita českej politickej špiny (slovenská je podľa mňa podobná). za mňa opäť 5* nemám tomuto filmu čo vytknúť. ()

Darlinkster

Nefandím moc Českým filmům, ale jednou za zas se najde kousek, který mě nadchne a Gangster Ka je přesně to. Příběh mafiánského bose, který je schopný si nebrat servítky je trefa do mého gusta. Hodně se mi líbilo herecké ztvárnění a to že film je podle skutečné události. Nečekal bych, že mě film tak vtáhne do děje. Hltal jsem každou větu a najednou byl konec. Okamžitě jsem chtěl vidět i pokračování. Celkově hodnotím 90%. ()

Spanki

Na české poměry nebývale komplexní a dobrá detektivka. Člověk by v tom neměl hledat paralely do skutečného světa, i když tam samozřejmě jsou, ale akorát to odvede od příběhu. ()

14. ročník Duhové kuličky ocenil Gangster Ku

14. ročník Duhové kuličky ocenil Gangster Ku