Jak chytrý je český národ? A jak jsou na tom se základními znalostmi české osobnosti? To proklepne Patrik Hezucký a Heidi Janků. (TV Barrandov)

nudlis odpad!

A dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola, furt to samý, furt ty samý kecy. Krampol už léta fakt nic jinýho neumí. Kdysi dávno aspoň daboval, ale teď už na to nemá. Ale některým lidem zřejmě chybí komoušský estrády s Menšíkem nebo Donutilem, u kterejch se smíchy plácali do kolen a tak na to furt lidi choděj a koukaj. Ztráta času. ()

Peddro

Nelíbí se mi, že jsou cíleně vybíráni potencionální hlupáci a zkrachovalé existence. Kdyby to byl serióznější průzkum s náročnějšími otázkami, bylo by to zajímavější a hodnotil bych lépe. ()

Crash master

To, že Barrandov nevymýšľa vlastné relácie, a len sa "inšpiruje" od druhých som si už zvykol. Je však nutné používať TÚ ISTÚ grafiku a hudbu? O to viac to zdôrazňuje, ako je Barradovská verzia oproti tej pôvodnej horšia, nevtipnejšia a lacnejšia. Na druhú stranu, boli aspoň takí slušní, že si od Andrásyho získali licenciu. Práve kvôli tomu asi môžu prakticky kompletne skopírovať slovenskú verziu do českého prostredia... ()