Kolegové jsou trochu moc přísní. Krampol už sice patří do starého železa, hosté jsou příšerní, ale odpovědi na otázky pořád pobaví. A pouze za ně dávám tři.(7.5.2016)

• Olík

Ctění dramaturgové našich komerčních stanic, večer si namažte chlebíčky, vyluhujte čajík, nasaďte pletené ponožky a usedněte před veřejnoprávní obrazovku. Paterčata, Čtvrtá hvězda, Třída 8.A, Kancl, Cirkus Bukowsky, Neviditelní.........a nebo Vám připadá, že se ČT pokouší vyvolat ducha Šesti ran do klobouku?!?!?!?(18.12.2014)

• Pepinec

Nikdo není perfektní... Takže mně všechny holky ustavičně jenom lžou?(23.5.2015)

• Kothy

Barandovská verze Nikdo není dokonalý. Není to žádná sláva, ale občas to pobaví. :)(9.6.2015)

• kill-tec

Viděl jsem jeden díl s Fanánkem a Davidem a musím říct, že tohle je děs. Otázky jako "Co se stane, když se kousne had do nohy?", no to si snad milí zlatí tvůrci dělají pr*el ne?! Nechápu proč se pořád dokola vyhazují peníze za tokový s*ačky?! Trapností jsem se málem propadl za všechny, co se na téhle žumpě podíleli!(17.7.2015)