• Olík

Ctění dramaturgové našich komerčních stanic, večer si namažte chlebíčky, vyluhujte čajík, nasaďte pletené ponožky a usedněte před veřejnoprávní obrazovku. Paterčata, Čtvrtá hvězda, Třída 8.A, Kancl, Cirkus Bukowsky, Neviditelní.........a nebo Vám připadá, že se ČT pokouší vyvolat ducha Šesti ran do klobouku?!?!?!?(18.12.2014)

• kingik

Nemá smysl to moc obšírně rozpitvávat. TV Barrandov má ve svých řadách tvůrce, co prošli lobotomií a ve stavu sepse sepisují něco, co má vypadat jako zábavný pořad na prime time, testující vědomosti známých osobností. Už pouhá upoutávka je natolik tristní, že na pořad se může těšit jedině divák, jemuž se přibližně ve 20 hod. rozbije dálkové ovládání, manuální obsluha televizoru je vyloučena, a nelze ho tedy přepnout nebo vypnout. Nezbývá než "ledku" za provozu nešetrně vytáhnout z elektrické zásuvky a riskovat tak její poškození. Copak o to, přístroj se dá opravit, kdyby náhodou už nenaběhl, ale co nebohý divák, jemuž byla nedobrovolným sledováním pořadu vpravena do těla nadlimitní dávka nevyžádané debility?! Pak ovšem existuje sorta diváků, která se tetelí nad mimořádně pokleslými zábavnými pořady, a pro své uspokojení preferuje zvláštní, blíže nespecifikovaný druh masochismu, kdy se nejčastěji o sobotních večerech mučí někdy až do půlnoci sledem barrandovské zábavy. Počínaje touhle sofistikovanou španělskou botou, nad níž má dohled Krampol s Fialovou, přes železnou pannu Brožovku až po skřipec, na kterém diváky osobně natahuje samozvaný kat Cibulka. Ano, i tv pořady s původní myšlenkou zábavných, mohou být pekelně mučivými nástroji. Zvláště TV Barrandov je v tomto ohledu specialista. 0%(21.10.2014)

• rakovnik

Když jsem viděl v televizním programu název pořadu a po přepnutí spatřil Jiřího Krampola, musel jsem se už v té chvíli smát. Dramaturgie TV Barrandov je vskutku nápaditá a osobitá! Jedna hvězdička za to, že lidi odpovídají pořád stejně blbě a druhá za to, že už tam není Heidi.(9.3.2015)

Kolegové jsou trochu moc přísní. Krampol už sice patří do starého železa, hosté jsou příšerní, ale odpovědi na otázky pořád pobaví. A pouze za ně dávám tři.(7.5.2016)

• kill-tec

Viděl jsem jeden díl s Fanánkem a Davidem a musím říct, že tohle je děs. Otázky jako "Co se stane, když se kousne had do nohy?", no to si snad milí zlatí tvůrci dělají pr*el ne?! Nechápu proč se pořád dokola vyhazují peníze za tokový s*ačky?! Trapností jsem se málem propadl za všechny, co se na téhle žumpě podíleli!(17.7.2015)