• rakovnik

Když jsem viděl v televizním programu název pořadu a po přepnutí spatřil Jiřího Krampola, musel jsem se už v té chvíli smát. Dramaturgie TV Barrandov je vskutku nápaditá a osobitá! Jedna hvězdička za to, že lidi odpovídají pořád stejně blbě a druhá za to, že už tam není Heidi.(9.3.2015)

Kolegové jsou trochu moc přísní. Krampol už sice patří do starého železa, hosté jsou příšerní, ale odpovědi na otázky pořád pobaví. A pouze za ně dávám tři.(7.5.2016)

• Olík

Ctění dramaturgové našich komerčních stanic, večer si namažte chlebíčky, vyluhujte čajík, nasaďte pletené ponožky a usedněte před veřejnoprávní obrazovku. Paterčata, Čtvrtá hvězda, Třída 8.A, Kancl, Cirkus Bukowsky, Neviditelní.........a nebo Vám připadá, že se ČT pokouší vyvolat ducha Šesti ran do klobouku?!?!?!?(18.12.2014)

• Kothy

Barandovská verze Nikdo není dokonalý. Není to žádná sláva, ale občas to pobaví. :)(9.6.2015)

Myslím,že už třetí varianta na Nikdo není dokonalý i s Jiřím Krampolem.Takže kdo měl rád původní pořad tak bude nejspíš spokojen i teď.Ano nebudete ze pořád za břicho popadat,ale jako oddechovka to ujde.Za mě celkově 65% a tři hvězdy.(8.7.2015)