• Kothy
  **

  Barandovská verze Nikdo není dokonalý. Není to žádná sláva, ale občas to pobaví. :)(9.6.2015)

 • kingik
  odpad!

  Nemá smysl to moc obšírně rozpitvávat. TV Barrandov má ve svých řadách tvůrce, co prošli lobotomií a ve stavu sepse sepisují něco, co má vypadat jako zábavný pořad na prime time, testující vědomosti známých osobností. Už pouhá upoutávka je natolik tristní, že na pořad se může těšit jedině divák, jemuž se přibližně ve 20 hod. rozbije dálkové ovládání, manuální obsluha televizoru je vyloučena, a nelze ho tedy přepnout nebo vypnout. Nezbývá než "ledku" za provozu nešetrně vytáhnout z elektrické zásuvky a riskovat tak její poškození. Copak o to, přístroj se dá opravit, kdyby náhodou už nenaběhl, ale co nebohý divák, jemuž byla nedobrovolným sledováním pořadu vpravena do těla nadlimitní dávka nevyžádané debility?! Pak ovšem existuje sorta diváků, která se tetelí nad mimořádně pokleslými zábavnými pořady, a pro své uspokojení preferuje zvláštní, blíže nespecifikovaný druh masochismu, kdy se nejčastěji o sobotních večerech mučí někdy až do půlnoci sledem barrandovské zábavy. Počínaje touhle sofistikovanou španělskou botou, nad níž má dohled Krampol s Fialovou, přes železnou pannu Brožovku až po skřipec, na kterém diváky osobně natahuje samozvaný kat Cibulka. Ano, i tv pořady s původní myšlenkou zábavných, mohou být pekelně mučivými nástroji. Zvláště TV Barrandov je v tomto ohledu specialista. 0%(21.10.2014)

 • Olík
  **

  Ctění dramaturgové našich komerčních stanic, večer si namažte chlebíčky, vyluhujte čajík, nasaďte pletené ponožky a usedněte před veřejnoprávní obrazovku. Paterčata, Čtvrtá hvězda, Třída 8.A, Kancl, Cirkus Bukowsky, Neviditelní.........a nebo Vám připadá, že se ČT pokouší vyvolat ducha Šesti ran do klobouku?!?!?!?(18.12.2014)

 • Pierre
  ***

  Kolegové jsou trochu moc přísní. Krampol už sice patří do starého železa, hosté jsou příšerní, ale odpovědi na otázky pořád pobaví. A pouze za ně dávám tři.(7.5.2016)

 • DEXTER099
  *****

  Myslím,že už třetí varianta na Nikdo není dokonalý i s Jiřím Krampolem.Takže kdo měl rád původní pořad tak bude nejspíš spokojen i teď.Ano nebudete ze pořád za břicho popadat,ale jako oddechovka to ujde.Za mě celkově 65% a tři hvězdy.(8.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace