V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

remotrumpet

Neger vie čo platí na negra.... A hlavne "Robíš ten najlepší baklažánový parmezán..." A ja chcem pofajčiť tento vankúš...✓ ()

Dusty56

Celou dobu jsem tuhle komedii o třech dědcích, co vykradnou banku, odkládal. A byla to chyba, bavilo mě to od začátku až do konce. Tři hlavní představitelé se hraním baví a režisér Zach Braff, třebaže ho nemám vůbec rád, mě opravdu překvapil. Jediný minus filmu je nesympatická Joey King, která ale má naštěstí krátkou stopáž. 85% ()

Feacher

I dnes jsem zapnul komedii a ani dnes jsem nelitoval. Dědci jak mají být, byla to zábava od začátku do konce se skvělými herci! Asi nejsem moc náročný divák :) 5*! ()

Pythonator

Perfektní dědkovský film. Bohužel jako zlodějský už tak perfektní nebyl. Sledujete to a říkáte si, jak to můžou tak při té loupeži prasit. Pak jen nechápete, jak utekli policii. A nakonec jste příjemně překvapeni, jak dokonale si naplánovali alibi. Myslím, že ve skutečném životě by vás chytli hned a možná ještě i zastřelili, takže jako návod pro lidi to moc vhodné není. Divák z toho má škodlivý pocit, že vykrást banku je vlastně strašně jednoduché. Ale jinak zábava. ()

victoriapunk

Klikám střídavě ze čtyř na tři hvězdy. Bylo to milé, rozjezd možná trochu pomalý, ale ke konci to bylo i ležérně napínavé, i když to člověk vlastně tušil. Kupodivu jsem nezaznamenala žádné opravdové klišé. Proč to bylo nakonec fajn? Asi to je zásluha těch přátelských staříků a toho, že je to tak trochu kritika systému. Neposadilo mě to na zadek, že bych měla potíže vstát (tak jako jeden z hlavních hrdinů v úvodní scéně), ale milé překvapení to je. Ten pocit bych přirovnala k tomu, když vám babička vypráví nějakou rošťárnu z dětství a má v očích takovou podivnou nevinnou jiskru, která vážně kontrastuje s obličejem plným vrásků od zkušeností. Sice jí trochu trvá, než si pořádně vzpomene, jak to vlastně bylo a je trochu zpomalená, a možná byste radši dělali něco jiného. Ale když dovypráví, tak se přece jenom usmíváte a jste rádi, že jste poslouchali. ()

Mejkveli

Opravdu nechápu, zda mají lidi nudný život natolik aby tento film měl 78% jako wtf. Jediné, co tomu trochu pomáhalo bylo obsazení a herecké výkony. Film neměl žádný děj, scénář stal za prd a pokus o zápletky byl dost funny. U filmu jsem se smál jen týpkovi nade mnou, který se smál naprosto nudným scénám a my z toho měli prdel. Hvězdička za obsazení. Toť vše ()

Mzetko

Velmi příjemná a zábavná komedie, která dokazuje, že to jde i bez nechutností a přehnaného množství sprostých slov. ()

im8

Pohodová komedie, kde pánové Freeman, Caine a Arkin ani netlačili na pilu a stejně to tam bylo. Škoda jen zbotoxované Ann-Margret, která se jako prodavačka do supermarketu hodila stejně, jako Donatella Versace. Holt chlapi mají to stárnutí jednodušší. Oproti tomu byl vyloženě luxusní "Doc" Christopher Lloyd, který si svého senilu dal s plnou parádou. Doufám i za něj, že to jenom hrál. Jaké to osvěžení, když se komedie obejde bez 5000 sprostých slov. I za to 4*. ()

hlenyzkrabic

Těšil jsem se na staré pány jak sněhulák na mrkev, páč jsem s naprostou a nezpochybnitelnou jistotou věděl, že si tuhle lupičskou hru užijou od začátku do konce a já zažiju extra koncert... A... Bylo to svižné, dědouškové tam odříkávali super vtipné repliky, chytré či překvapivé to bylo od začátku do konce, ve svižném a vtipném tempu. ()

Minikax

Strasne som sa nudila hlavne na zaciatku ku koncu ked uz vylupili banku sa to rozbehlo ale aj tak to uz moj dojem z filmu nezmenilo . ()

Cezar209

3 krat oldschool chalani hlbokou uvahou dojdu na to, ze vzhladom na pocet krizikov uz nestihnu zarobit tolko kolko je "nutne" + tuzba po pomste systemu ich privedie priamo - do banky. Samozrejme ze prist "poziadat" si peniaze a odist, da celkom zabrat ich fyzickej zdatnosti :o)) ..za predpokladu, ze chcu odist skor ako by museli muzom zakona vysvetlovat preco maju skrabocky :o)) mila komedia, krimi je len do poctu...odporucam 60 + ..ako motivacnu sucast terapie s nazvom "zivot nekonci na dochodku" ()

les62

Příjemná záležitost, se skvělým hereckým obsazením, která dokáže nejen rozesmát. Pro mne někde mezi třemi a čtyřmi, ale sedla mi a tak teda 4. ()

PanIncognito

Hlavním tahákem této komedie je její osazenstvo. To zajišťuje spoustu úsměvných okamžiků. Ze snímku celkově vyzařuje radostná atmosféra. Určitá klišé zde sice jsou, avšak díky tomu, že ze snímku čiší tolik optimismu to nevadí. ;-) (viděno s dabingem) ()

majorzeman13

Příjemná,pohodová,milá a občas i dojemná komedie se skvělým hereckým obsazením. PS:Přepadení banky nebo scéna v obchodáku jsou moc fajn ! PSS: Christopher Lloyd je potom hustej,cool dědek ! ()

Lady_Gaga

Když už nemáte na co jiného koukat... Sice si stačilo pouze přečíst obsah filmu a vyšlo by to nastejno, ale úplně nudit se nebudete. Spíš šlo o zvědavost jak to ti filmoví loupežníci provedou tentokrát. Zvlášť když je jim dohromady asi 300 let. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin