V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

RoyBatty444

Nie je to zlé ale ako komédia málo komické a ako krimi málo kriminálne. Skôr ide o takú sondu do obtiahnutích dôchodcov o penziu. ()

Mark1983

Očekával jsem při nejmenším alespoň úsměvnou krimikomedii a místo toho jsem obdržel drama s krimi prvkem, u nějž jsem se jen usmál nejvíc čtyřikrát. Je to koukatelné, přesto fádní, obyčejné, místy smutné až jsem byl z toho trochu naměko. I když je film v komediální kategorii, pojednává se v něm hlavně o tom, jak v dobách bezchybné demokracie je každý každému, pokud nejde o blízké, ukradený, a je schopen tomu druhému učinit peklo ze života, i když toho člověka ani nezná. Ale předpisy jsou předpisy. Tedy již odjakživa měli lidé různé povinné pohledávky, ale když se člověk dostane do svízelné situace bez svého vlastního přičinění kvůli lidské lhostejnosti a je ještě za to trestán a nedostane žádnou šanci, aby si svou situaci mohli alespoň z části optimalizovat, souhlasím s tím, že když k tomu člověku nikdo necítí ohleduplnost, není důvod, aby ten chudák byl ohleduplný dál jako jedna ovce ze stáda. Fandil jsem starým veteránům, které systém ojebal, aby jim ten plán vyšel. ()

Katerina_34

Za mě film dostává velmi zasloužených pět hvězdiček. Už hodně dlouho jsem nenarazila na tak příjemný film, u kterého se člověk opravdu zasměje a od začátku do konce se dobře baví. Herecké výkony byly perfektní a celkový příběh velmi povedený. ()

pichta

Príjemná oddychová komédia, humor aj akcia. Pobavi no neoslovi. Starí pani si trochu spestrili život. Inak za mna 68% ()

Smashed

Povedená komedie o třech obyčejnejch důchodcích, kteří se rozhodnou vyloupit banku. Celý to bylo tak dokonale poskládaný a věrohodně zahraný, že jsem na to koukala celou dobu s otevřenou pusou a když to po 96 minutách skončilo, tak jsem si říkala PROČ??? ()

Chlo0opek

Především díky sympatickým hlavním hrdinům dávám 4*. Trošku slabší, ale 4*. Film dobře plyne a staříci jsou opravdu fajn. ()

matyas11

Proč to točili...nihilistický manifest.Tahle komedie totiž nic není.nic to nemá.nemá to žádnou chuť.Ano má to i vtipné momenty a obsazení super.Film se inspiroval Danyho parťáky,ale ti se dnes bohužel nekonají a skončilo to jak to skončilo... ()

miskapejka

Klasická Freemanovka :) Musí být pro režiséra a produkci skvělý zážitek natáčet s tak zkušenými herci. Musím kouknout na původní. ()

baron156

„Cokak jsem E.T. ?" Michael Caine, Morgan Freeman a Alan Arkin mě nikdy neomrzí. TY TADY MÁŠ ALE FRONTU. TO VÍŠ, KOKAIN. TY PRODÁVÁŠ KOKAIN. NE MILTNE TO BYL JEN VTIP. NA VEZMI TO ZA MĚ. KONEEEC DOŠEL NÁM KOKAIN. Milá komedie s výborným humorem a pohledem na dnešní důchodce. JSEŠ NĚJAKEJ VESELEJ. JO TAK DLOUHO JSEM SE JEŠTĚ NENASMÁL. ()

futislav

Dal bych ty hvězdy tři už kvůli tomu, jak byla zdejšími hodnotiteli pranýřována česká "Teroristka" a najednou to u Freemana a Caina nevadí, že řeší problém systému se zbraní v ruce. Prostě Amerika je u některých stále cool a co je u nás už přes čáru, je najednou O.K. . Pokrytci. Jako nenáročná oddechovka dobré ale dalo se to prostříhat tak o dvacet minut a mělo by to úplně jiný švih. ()

Bragi66

Tři šouraví dědové vyloupí banku, ale není to ale ani napínavé, ani veselé, jen to budí soucit. Pozitivní je na tom ten nápad a pak odvaha to zrealizovat. ()

Bogrant

Bavil som sa vo veľkom štýle. Určite lepšie ako Frajeri vo Vegas. Vtipnejšie, jednoduchšie, sympatickejšie predstavenie trojice hereckých velikánov, ich neustále narážky na smrť, premyslený plán, skvelé alibi, príjemný humor. Buďme radi za týchto "mladíkov" a ešte radšej za to, že stále nekončia a ešte to zopár rokov potiahnu. Ich prínos pre filmový svet je nevyčísliteľný. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin