V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

TragyCZ

Za mě dobrý film. Scénář je trošku ohraný a předvídatelný, ale i přes to se mi film líbil a pobavil mě. Herecké výkony byly odpovídající účinkujícím... takže skvělé :D No a jinak celkové zpracování bylo poměrně bezchybné... Dal bych krásných 70%. ()

r3musko

Mohlo to byť štýlové a zábavné. Námet aj scenár majú potenciál. Ale výsledok je ťažkopádny a nevýrazný. ()

eyeskiller

Uz davno som sa nezasmial tak ako pri tomto filme. Trojica hercov je grandiozna, niektore sceny su proste uplne uletene. Myslim si, ze na nedelne poobedie absolutne TOP film. Este teraz sa smejem. ()

Denzen

Nápadom dosť podobné filmu Frajeri vo Vegas, len s lepším príbehom a zaujímavým zakončením. Vylúpenie banky asi najväčšie sklamanie, trvá len pár minút a tvári sa až moc smrteľne vážne. Príjemné osvieženie oproti veľa iným nechutným americkým komédiam. ()

papez12

Pri tom filmovom odpade v podobe komiksových filmov nezmyselných, ktoré sú neustále v kinách, je toto docela kvalitná komédia s perfektným obsadením a dobrým jednoduchým príbehom. U mna dobre. 4* ()

stret

Musel som to vypnúť pri scénke krádeže v obchode, ktorá bola tak kreténska a trapná. Nie, to nebol humor. Prečo to tu má 70%? No iste bolo dačo úžasné ďalej a pseudo-humor sa zmenil na humor. O tom ale dosť pochybujem. ()

JerryPilsen

Děsivě pomalé,stejně jako naši tři staříci.Děj na samé hranici nudy s mnoha dírami.Hlavní co zůstává je kritika amerického sociálního systému. ()

janvanicek

Ústřední postavy hrající trojici sečtělých kamarádů si zahráli ve filmu Loupež ve velkém stylu Morgan Freeman, Michael Caine a Alan Arkin. Vtipný pohodový snímek, který jsem ocenil i já coby zapřisáhlý kritik komedií. Tři kamarádi se v zoufalosti a znuděnosti pokusí vyloupit banku a riskovat tím všechno. Prakticky nemají co ztratit, a proto s radostí přepadnou banku a vezmou si zpět to, o co je jejich banka připravila. Některé určitě v dnešní době potěší stopáž snímku, která se zastavila na 96 minutách. Pokud chcete vidět krimikomedii s hvězdným obsazením a výborným příběhem, neváhejte, stojí to za to. ()

ArMvdD

Mezi komediemi u mě získává 5*, nemůžu jinak. V záplavě Babovřesek, Kameňáků, Prciček MMXVII a Matek na tahu, jsem konečně narazila na něco, u čeho jsem se zasmála. ()

Petr.Siman

Příjemná komedie , kde napětí nechybělo a ústřední trojice špičková. Scéna s krádeži v obchodě jedná z nejlepších. 75% ()

PORTER44

Na to že to hrají tři osmdesátníci docela dobře pobavili,dobře rozdělený role,Caine jako šéf,Morgan vtipálek a Arkin na ženský.Loupež se jim povedla i obelhání policie ,dobrá oddechovka. ()

dranesy

Film jako komedie nefunguje. Celou dobu je tento film maximálně úsměvný a místy vás i dojímá, ovšem kategorie jako komedie je naprosto vedlejší. Ovšem příběh je dobrý, parta seniorů, ze kterýma vyjebou, jdou vyjebat s ostatními. Když pominete fakt, že by jim tamhle loupež nikdy nemohla vyjít, je z toho dobrá podívaná :-) ()

dendev

Hlavné trio Freeman/Caine/Arkin funguje skvelo a ich interakcia bola z časti zábavná, problém je ale vo všetkom ďalšom. Zach Braff je strašný rutinér, Melfi nie-príliš nadaný scenárista a Rodney Charters zasa nie-príliš zručný kameraman... Prvých 20 minút je vyložene utrpenie - dialógy sú retardované a celé je to nezáživné. V scéne vo večernej samoobsluhe sa to ale odrazí od Zeme a od toho momentu sa to nesie v príjemnom dôchodcovskom duchu, miestami som sa dokonca zasmial. Všetko sme už ale niekde videli spracované lepšie, je tam strašne veľa trápneho klišé a kecov, a miestami to pôsobí nedokončene, čo sa DIALÓGOV týka. Dôchodcovské problémy boli priblížené celkom dobre. AK VEĽA NEČAKÁTE, ZABAVÍTE SA, I KEĎ MÁ FILM SVOJE PROBLÉMY. 60% ()

dansimon

Loupež ve velkém stylu překvapuje dobrým obsazením ústřední trojice (Freeman, Caine, Arkin). Film ubíhá poměrně rychle a je tam pár scén, u kterých se dá pobavit. Každopádně je to taková oddechovka, na kterou se člověk rád podívá, ale často si ji nepustí. Hodnotím 65%. ()

pornohavo

Milý filmik na nedeľné poobedie. Výborné herecké obsadenie, nechýba zopár dobrých vtipov. Snáď aj ja budem mat taký dôchodok :) ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin