V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

Bozvav

Jedna hvězda za moukový kouřový efekt, ten mě fakt pobavil a druhá za skvělé obsazení, které dokázalo z ničeho vykřesat koukatelnou záležitost. Přesto všechno je mi smutno z toho, jak málo úcty se prokazuje těm, kteří už mají nejlepší léta za sebou. Za mne 45%. ()

inachisio

Opravdu se mi film líbil. Není v ničem klasický, oplývá originalitou a vtipem. Snímek je udělán krásně, velice dobře zahrán a herecke výkony jsou skvělé. ()

Kaktusak12

Po dlouhé době opravdu skvělá krimi komedie. Jedna geniální hláška tu následuje druhou, takže vaše bránice nezůstane ani chvíli v klidu. Super výběr ústřední trojice už je jen ,,třešničkou na dortu''.. ()

BOURQUE

Samotný scenár je napísaný svižne a obsahuje nejedno skvelých dialógov. To však ešte nestačí, pretože keď nemáte trojicu „Cain, Freeman, Arkin“, tak ich význam sa k divákovi nedostane (k úplnej dokonalosti ešte nesmieme zabudnúť na Ch. Lloyda). Veľmi dobré herecké výkony. Jadro/pozadie príbehu - tu by sme sa mali zastaviť a premýšľať. PS.: “Co mu je teraz?“ „Premýšľa.“ „Musí to byť bolestivý.“ Osobné hodnotenie: 81% (****) ()

Faila

Dojalo mě to víc, než jsem čekala, ale asi se mi tenhle film jen trefil do nálady, protože originálního na něm celkově nic moc nebylo. Já mám ale tyhle filmy stejně ráda, hlavně pro jejich herecké obsazení, které se mi snad nikdy neokouká. ()

xmy

Nenáročná příjemná komedie s dobrýma hláškama, pěkným příběhem a se skvělou hlavní trojicí. Bavilo mě to např. o něco více, než nadhodnocení Dannyho parťáci, pokud se to tedy dá srovnávat. :) ()

owwidius

Dobra zostava je hlavnym tahakom. Taky film ze do telky, kde trailer kazdeho zaujme a potom pri filme sa clovek par krat zasmeje a nikoho neurazi, tj nikto nebude vyslovene sklamany. Ale uprimne, po 2 mesiacoch uz vlastne vobec neviem, co sa tam okrem hlavnej zapletky dialo. [#20/2017] ()

Hapretor

Dobrá zábava na nedělní odpoledne ... Jak to těm dědkům ze začátku přejete, tak na konci jsem snad už i záviděl ... Prostě kvalitní herci hrajou dobře v jakémkoli věku ... tento film je toho jasným důkazem ... ()

sadlokan

Hele.Tak todle sem zap,páč sem se domníval,že parta rychloběžců ze 70'vymyslí takovej ultrafígl že D.Ocean skočí v oceán i s celou partou.A voni ne, nudnej"Dillinger pifpafpuf".Trochen to zachrání to alibi založené na svědectví Mudr.Alzheimera a chůze šimpanze. ()

helloween93

Dědkovská heist komedie, od které divák dostane zábavu, narážky na věk a na dnešní svět. Je vidět, že si natáčení Caine, Freeman i Arkin užili. Ve vedlejších rolích zaujali i Matt Dillon a Christopher Lloyd v roli senilního dědy. Přesto si myslím, že s tímto obsazením šlo natočit o něco zábavnější snímek. 3* ()

hazaba

Je to vtipné, takový standard, který od tria herců v ústředních rolích lze očekávat. Člověk se zasměje, ale zázrak se nekoná a po chvíli zapomenete. ()

anitae

Naprosto klidná pohodová komedie o třech starých kamarádech, kteří na přijdou ne vlastní vinou o své penze a vzniklou situaci musí rychle řešit. Hodně mě pobavily hlášky Michaela Caina, dokonalé naplánování akce, a dobří byli i bankovní úředník i vyšetřovatel, a úsměvně dojemná mi přišla malá svědkyně s panenkou. Viděno v kině, příjemný zážitek, ale film století to nebyl. ()

Torpid

Nejlepší komedie letošního roku. Freeman a Arkin jsou výborní, ale Caine se už nachází v nějaký nebeský herecký dimenzi, protože kdykoli se objevil na plátně, tak se u mě dostavil takovej zvláštní křehce spirituální stav přiblblýho úsměvu s dokonalým pochopením lidské existence. Nepopsatelné a proto píšu kraviny. Jinak, co se týče filmu, je to takový Podraz gerontů, který bude za patnáct let pro dnešní generaci padesátníků čistou instruktáží a jedinou možností, jak se na stará kolena o sebe postarat. ()

HenryIvan

S touto trojicou ani senilita nevyzerá až tak zle. Tu sa nedá hodnotiť réžia, kamera, scénar, strih a ďalšie hovadiny, ktoré viacerí z vás radi hodnotia. Buď sa vám to páčilo alebo nepáčilo. Tí, ktorým sa to nepáčilo asi nemajú srdce, rozum, vkus a určite zmysel pre humor. No, to už je ich problém. Michael Caine, Morgan Freeman a Alan Arkin - traja famózny herci, ktorých kombináciou nemôže vzísť zlá komédia ( podotýkam komédia, lebo iný žáner by nemusel dopadnúť rovnako, možno len nejaká dráma či životopis ). Okrem toho, že to je komédia, je to vážne solídny rodinný film na večer. 80 %. ()

Cinematrix

Už jsem skoro přestával věřit, že by Američané dokázali natočit komedii bez synonym pohlavního a vyměšovacího ústrojí ve svých plytkých dialozích. Tempo je sice poněkud vlažnější, ovšem když si uvědomíte, že naši hrdinové potřebovali udržet nejen pytel s penězma, těžkou pistoli, ale i moč, a to takovým způsobem, aby se v jejich chůzi neprojevila artritida, tak v podstatě předváděj docela úctyhodnej výkon. A když navíc Morgan Freeman vysvětlil Alanu Arkinovi, že jezdí hůř, než jeho babička, která řídila koně a drožku, dávám pět hvězd a neváhám ani trošku. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin