V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

vyfuk

Je zajímavé, že na české poměry by šlo o skvělý film, který by mohl být docela vyzdvihovaný. Nicméně v Americe jde o v celku těžký průměr. Ale já jsem asi nastavený na ony české poměry. To je asi důvod, proč se mi tato kravinka tolik líbila. Nejde o žádné skvělé dílo, ale na uvolnění jako dělané. Nemá to nijaký prozíravý nebo originální humor, ale herecké obsazení spolu s uvolněností samou jde hezky ruku v ruce. Prostě příjemné. ()

Hollohlaway

Příjemná oddechovka, plná nikoliv akce, ale decentně zpomaleného humoru. Staří pánové si to užívají, a i když scénář není nijak divoký a opravdu vám trio loupeživých staříků nevyrazí dech brilantním plánem plným geniálních nápadů a převleků, tak se slušně pobavíte. ()

jefff

Pohodový filmek, který sice nesrší nápady a originalitou, ale má šťávu a baví sympatickými herci i příběhem. Prostě dobře natočená žánrovka se super herci. Na jeden večer parádní zábava. ()

herr_carter

Ještě pozitivněji bych asi hodnotil tehdy, kdyby vůbec na samotnou bankovní loupež nedošlo (kdyby jí jednoduše něco překazilo) a dědci zůstali u žvatlání a dělání si prdele ze smrti a svého zdravotního stavu, protože tam excelovali a především Arkin v roli největšího pesimisty je tu k sežrání..................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

LexBarker

V podstatě mně nevadí pomalejší tempo, nebo málo akce, ale při tomto filmu jsem se celkem nudil. Tři hlavní hrdinové jsou sice sympaťáci, nic nemám ani proti konci, ale přece jen si myslím, že Morgan a jeho banda jsou na podobné příběhy příliš staří. O dost horší než nedávno zhlédnutý, skvělý- Hell or High Water. ()

kenkaku

Očekávání obrovské, naplněno jen na půl... a to je ten problém. Vysoce, VYSOCE nastavená očekávání. Díky nim se nedá naprosto nic odpustit a první polovina vypadá jako nudná břečka. Co mi přišlo doslova urážlivé byla scéna "trénujeme". Ochranka v supermarketu přehrávající retardi, trio se chová doslova idiotsky a celé je to tak otravné, že jedna scéna sesadila dolů celý film (bez nadsázky) ()

sedm.1

Přestože věkový průměr většiny herců, respektive jejich postav, je tu zhruba tak 85 let, působí i tak celá tato podívaná poměrně svěžím a nenudícím způsobem, s lehkou, neotravnou a nenáročnou zápletkou, odehrávající se v takovém tom příjemném pohodovém tempíčku, disponující funkčním, nenásilným humorem, s trochou přijatelné nadsázky, ale především opravdu úžasnou trojicí hereckých hvězd v ústředních rolích, kteří podávají více než přesvědčivé a hlavně zábavné výkony, a upřímně před nimi smekám, pánové, jste mistři svého oboru. Abych to zároveň ale jen nechválil, tak se zde nalézá i nemálo scén s jemnou dávkou kýčovitosti a nesoudnosti, s nádechem infantilnosti a jistě zamrzí, že se tvůrci nepokusili i o nějaký ten nečekaný moment překvapení, neboť to pak celé působí až příliš předvídatelně a možná kvůli tomu bohužel i zcela bez emocí, nicméně i tak se můj výsledný dojem v souvislosti s tímto snímkem nakonec přiklání spíš na stranu toho pozitivnějšího filmového zážitku, a to především právě díky zmiňovanému obsazení, kdy tu všichni tři pánové opravdu zaváleli. Jako nenáročná jednohubka to zkrátka funguje a chtít od toho cokoliv navíc, by bylo zcela zbytečné, neboť svůj účel pobavit to totiž takhle splňuje dostatečně. ()

preclajsz

Taková stařecká akčňárna. Vcelku příjemnej film, kterej se mi trochu táhnul. Každopádně poslední třetina mě bavila hodně, ta holčička byla kouzelná. Na to že to byl celkem lehce předvídatelnej příběh, tak u konce jsem byl mile překvapenej. Lepší 3* ()

Lukoboss

Toto je neskutečně laskavej film s laskavým humorem. A může za to pochopitelně hlavní trojice představitelů, kteří v úctyhodným věku zvládají svoje role s grácií. Toto všechno je v pořádku, rozumím i tomu "pohádkovýmu" příběhu vykrást banku pro dobrou věc, má to být i komedie, takže se divák i zasměje. Jasně, přijdou tam i nějaký ty zbytečný scény, ale vůbec největší nešvar je neskutečně pomalý tempo. Asi je to i tím věkem, ale tato hodina a půl se opravdu pomalu táhla, a to není dobře. Díky tomu se divák může i docela nudit. ()

joora1

Důchodcovská komedie s výbornými herci je vtipná a nehraje si na žádné obří poselství. Přesně to mi stačí, abych se rozumně pobavil. ()

jakeer

Očakával som skôr bonbónik v štýle Frajeri vo Vegas a uputávky na debilné komédie, ktoré pred týmto filmom v kine púšťali ma v tom iba utvrdzovali. No nakoniec sa mi dostalo "komédie", aké dnes nevídame. Veľké prekvapenie. Vystriedala sa mi celá škála pocitov - cez nudu, dojatie, smiech či napätie. Bola to komédia s myšlienkou. A stále platí známa múdrosť Christophera Nolana: "Každý dobrý film potrebuje kúsok Michaela Caina". Morgan Freeman je taktiež nie menšou legendou. ()

Fary

Morgan Freeman a Michael Caine jsou prostě páni herci. Příběh je docela dobře napsaný, takže udržíte pozornost od začátku až do konce. Příjemná zábava. ()

aquiver

Oplzlé to sice není, ale povrchní a prvoplánové dost. Postavy se nechovají přirozeně, zkrátka takový ten kousek jen pro pobavení zcela nenáročného diváka... 55 % ()

Ashar

Pánové osmdesátníci to zvládli na výbornou. Skvělé popichování mezi dědky a hlavně obdivuji jejich vitalitu. Kéž bychom i my byli v tom věku takhle fit. ()

Hanys_

Chybí tomu hlášky a fakt vtipné situace. Kluci si na stará kolena na place možná fain zablbli, ale na plátno se otiskla jen dost křečovitá snaha o důchodcovskou buddy komedii. ()

Mafiapau

Hele asi takhle.. Nebudu se tu brutálně rozepisovat a napíšu jen: Je to jen spíš casual film na nudu, kde si při jehoš sledování nacpete tác se žrádlem do držky a jedete si gaučoidní pokoukání. Herci hrajou dobře a Christopher Lloyd mě v počas své dementoviny rozm*dával na s*ačky. Průměr, výplň když nevíte na co koukat. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin