Záskok

(divadelní záznam)

Lucasion

"Vidím před vraty doktorský sáně a říkám si, že on je u nás doktor. A taky jo!... Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!" Vynikající Svěrák, který hraje záskok. Divadlo v divadle a Vavroch tomu dává každou chvíli korunu. "...tdám, tdenky, tdumpeta… a dědictví je v pdachu." [Viděno naživo] (78 %) ()

maseer2

já vám nevím.. čekal jsem od Záskoku podobnou smršť vtipu a nesmrtelných hlášek, jako nabídlo geniální Dobytí severního pólu, ale nedostal jsem ani jedno.. ne, že by to snad místy nebylo zábavné, nebo alespoň úsměvné, ale po většinu času jsem se zkrátka nesmál.. moje druhé setkání s Divadlem Járy Cimrmana tak dopadlo spíš zklamáním.. ()

Terva

Záskok: Mistr přijíždí... Vlasta... Ráčkujeme jak vejce vejci!!! Úvodní seminář: Cimrmanova kočovná divadelní společnost Lipany. Položení základům rozhlasového vysílání. Vtipná scénka: Tma jako v pytli. ()

Blofeld

Moje nejoblíbenější hra od cimrmanovců, patrně díky tomu, že naše představení Pasti na myši podle Agathy Christie se díky záskoku při jedné z repríz na konci prvního aktu vykolejilo natolik, že mé pokusy o záchranu předčily i samotného Karáska. Posuďte sami: GILES DAVIS: A co se stalo s paní Stanningovou? SERŽANT TROTTER: /pauza/ Asi taky umřela. MAJOR METCALF: Tedy seržante, já se vám do toho nechci motat, ale není paní Stanningová náhodou ta, která včera zemřela v Culver street 24? SERŽANT TROTTER: /pauza/ Ano... ()

Suzie05

Není nic lepšího než scénky z Divadla Járy Cimrmana. Člověk se neubrání intenzivnímu, děsivému smíchu a rozhodně to pak zpříjemní den. Já jsem se chechala opravdu hodně a to hlavně díky Svěrákovu hereckému výkonu, i když Péťa Brukner byl taky k popukání. ()

Qasa

Hra Divadla Járy Cimrmana: 1)Seminář. 2)Hra Záskok – v první části herci zkoušejí hru se zaskakujícím slavným hercem. Samotná hra o otčímovi, dceři přestrojené za muže a dědictví, kterou hvězda ve své samolibosti pořádně kazí. ()

depony

Kdo neviděl, jako by nežil ... dlouho jsem přežíval. Ale konečně mohu říct, že jsem poznal to pravé, nefalšované, cimrmanovské umění :)) Této hře snad nejde nic vyčíst ... maximálně to, že tak rychle končí :) ()

bublajsa

Měla jsem možnost vidět naživo s panem Svěrákem. Pro mě patří tahle hra ze všech her k těm nejlepším. Humorem a gagy prošpikováno v každým detailu, nikde není ani jedno hluchý místo (kde ostatně ano, že) a hlavně famózní výkon pana Svěráka, kterej se/to rozjel vysoko nad rámec scénáře. Neuvěřitelný ... i po tolika letech letech. ()

baribal

začátek vlažný, ale se svěrákem na scéně to dostává zcela jiný rozměr... mimochodem můj oblíbenec miloň čepelka nezklamal ve svých mimických kreacích :D ()

fannah

Nejlepší cimrmanovská hra... Naprosto skvělá zábava na té nejvyšší úrovni.. "Tak mu ukažte Vavrochu co máte v tý kapse!!!" , "To je zklamání a já ji tolik miloval, to není Váš text člověče to říká Bárta! " :-D ()

Wysch

Prvoplánověji vtipnější, na druhou stranu mnohem více koukatelné než mnou doposud viděný např. Blaník. Přesto si myslím, že i když Blaník postrádá zapamatovatelnější vtipy, je lepší. Ale i tak Záskok za plný počet, hlavně díky bezkonkurenčnímu Svěrákovi. ()

Sandiego

Nejlepší a nejpropracovanější cimrmanovská hra (či spíš návod na to, jak hru zcela pohřbít). Úžasný nápad, úžasní herci a nejlepší hlášky. Tady nebožka ještě trochu žije! ()

Pierre

Tak končí, aspoň doufáám! Naše komedie. Ale dobrá nálada po shlédnutí této hry jen tak neskončí. Na tohle se prostě mohu koukat pořád. Dokonalé, bezchybné. ()

Siegmund

Humor Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka se mi velmi líbí. Je něžný s inteligentním českým humorem. Jejich humor pro chytré mi připomíná humor Wwericha a Horníčka. A Záskok považuji já osobně za nepovedenější. ()