Johnny English znovu zasahuje

• Velká Británie Johnny English Strikes Again (více)

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky. (CinemArt)

Hapretor

Takový na třikrát luhovaný čaj ... Olga je tady krásná, pár vtipů to má, pár momentů taky ... a Rowan na svůj věk stále štramák ...z úcty i lítosti za tři *. ()

mala_kea

Celkově Johnny English znovu zasahuje nepřináší do své série nic nového, natož převratného. Prostě jen dál zůstává parodickou špionážní komedií. Své věrné publikum jistě znovu pobaví, originálnějšího příběhu či alespoň inovativního pojetí postavy se ale nedočkáme. Je otázkou, jestli vůbec na to chtěli tvůrci cílit, ale aspoň nějaká snaha přijít mohla. Třikrát a dost. Sláva Rowana Atkinsona je už prostě minulostí, a tento film to jen potvrzuje. ()

P.J.2

Setkani s technologiema nas agent tezce nezvladl, par scen vtipnych ale vetsina je dost blba, coz si Rowan nezaslouzi. Ale trapne mi nebylo. ()

Rathalos

Tento treti Johnny English ma pobavil najviac z celej trilogie,zdalo sa mi to viac vtipne,Rowan Atkinson bol ako vzdy super i jeho smiesny ksichtik,herci boli v pohode,pribeh taktiez,nemam sa na co stazovat...:-) ()

BOURQUE

Svojská paródia R. Atkinsona na J. Bonda po tretíkrát. Naprosto banálny scenár s nemalou dávkou typického humoru pána Atkinsona. Vedľa paródii je to však aj akási metafora na „vojnu“ analóg versus digitál. Je vidieť (a je to jasné), že analóg ešte nepovedal posledné slovo. Z hereckej stránky to drží nad vodou E. Thompson. O. Kurylenko je stále báječná. Celkovo ľahký podpriemer. P.S.: Tanec pána R. Atkinsona stále nemá chybu. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Rockerman

Starý dobrý Johnny je zpět a dost možná je to nejlepší English. Míru trapnosti bych stanovil asi 70:30 ve prospěch povedených vtipů. Všechno při starém. Aby Johnny zachránil svět, musí projít mnoha osobními nezdary, musí překonat spoustu překážek, které si většinou sám nastaví. Ano, je to celkem zbytečný film, protože vše už tu v nějaké podobě bylo. Na druhou stranu je to čistá komedie, která skutečně baví. ()

Luk Skywalker

Aspoň se to nechrlí co 3 roky, ale že by 7 let prospělo na kvalitě pokračování se říct nedá. Dostanete to, co se od Atkinsna očekává jeho blbý částečně britský humor, na tom to celé stojí a padá. Příběh je celkem předvídatelný a bohužel aktuální, zbytek průměr a nadprůměr. Film na jedno podívání a za 3 hvězdy. ()

helloween93

Třetí díl Johnnyho Englishe je přesně ten typ filmu, kde divák ví, do čeho jde. Nešikovný agent v podání Rowana Atkinsona se dostává do celé řady patálií a trapných situací. Tahle série v podstatě stojí na ksichtech Mr. Beana a s kýmkoliv jiným by to byla nuda. Trojka Englishe o prsa nuda nebyla (posledních 20 minut už filmu docházel dech). Bavil jsem se i běhěm třetího setkání s JE, ale myslím si, že tady by měli tvůrci přestat. Universalu film vydělal prakticky identickou částku jako předešlé díly. 3* ()

FanKalEl

English, Johhny English. Nadstavená strela plná humorných scén kde sú niektoré tak komické až z toho vplýva naozajstná sranda. Iste, znova sa tu opakujú niektoré z jeho gagov ktoré sú staré už nejaký ten piatok ale je to len bočná náplň filmu ba len čo by požmurkávanie na diváka odkazom starého seriálu. No a napriek tomu že to je posledný film ktorý by sme mohli brať vážne, je zaujímavé ako každý z jeho činov mal aj následok. Čiže ak to zhrniem, ide o milé prekvapenie ktoré patrí do trojice najlepších komédii tohto roka. No žiadna zatiaľ by podľa mňa nemala mať viac než 4 hviezdy. Odporúčam len v anglickom jazyku. (85%) ()

HenryIvan

Analógia v pohybe alebo ako Johnny opäť všetko zmrvil ..... hm ... sorry, myslel som zachránil. Rowan ako vždy excelentný, no dúfam, že toto bol posledný návrat do tohoto sveta. Pretože, kebyže sme mali čakať na pokračovanie ďalších cca 10 rokov, obávam sa, že by Rowan tentokrát pravdepodobne behal už len na vozíčku ( nie žeby to pred tým už neskúšal ). Rovnako si myslím, že je na čase skončiť s touto postavou, tak ako už skončil s Mr. Beanom. 60 %. ()

Kingjiri

Fakt zábavný scény jsou dvě (virtuální realita a ponorka), zbytek humoru je spíš průměrnej nebo předvídatelnej. Rowan Atkinson udělá pár osvědčenejch Beanovskejch ksichtů, občas se objeví dobrá hláška, ale to je vše. Příběh nevyvolává úsměv na tváři z důvodu dobrý zábavy, ale kvůli svojí nelogičnosti nebo vyprázdněnosti, a to samozřejmě i v případě velký benevolence vzhledem k danýmu žánru. I bez větších očekávání menší zklamání, předchůdci jsou o level jinde. ()

Critic

Jedna hvězda za Emmu Thompson, ta i navzdory stupidním replikám přeci jen dokáže zabavit. Jinak se jedná snad o nejhorší film roku 2018. ()

Torgal

Takmer remake prvého dielu s tým istým obsadením. Opäť sú všetci agenti nepoužiteľní a osud Británie tak leží v neschopných rukách Rowana Atkinsona a jeho verného sidekicka. Film ako taký mi prišiel skôr ako zlepenec viac či menej vtipných scénok, medzi ktorými jasne kraľuje výlet do virtuálnej reality. Za mňa spokojnosť, určite zábavnejší zážitok ako nemastná, neslaná dvojka, prvý diel ale ostáva neprekonaný. 7-/10 ()

pepa3rd

Tenhle film, přes mé očekávání, nestáhl sérii až na úplné dno a zařadil bych ho kvalitativně dokonce někam mezi jedničku a dvojku, čemuž odpovídá i hodnocení. Místy docela vtipné nápady, ostatně jak to může dopadnout, když se Bean, pardon Johny English - agent v důchodu, vrátí do přetechnizovaného světa. 50 % ()

DAPDO

Je to všechno jak na kolotoči, nic novýho, pořád dokola, ať je to English, nebo nějákej jinej ňouma. Atkinson má ale na tyhle role idiotů dar z nebes a já nemůžu dát hůř jak za tři, protože jsem se u některejch scén i zasmál a to ve srovnání s jinejma komediema je věc ojedinělá. ()

tranquill

"Jednoduchý je mé druhé jméno!" Výborná zábava, hlavně ve virtuální realitě byl "mr. Bean" skvělý. Oproti francouzským bláznivým komediím zde chybí trapárny. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce