Režie:
Vladimír BalkoÚčinkují:
Štefan Skrúcaný (moderátor), Ondrej Kandráč (moderátor), Tomáš Matonoha, Zuzana Norisová, Marián Miezga, Milan Ondrík, Michal Hudák, Lukáš Latinák, Lujza Garajová Schrameková, Róbert Jakab (více)Obsahy(1)
Hudobno-zábavná šou so Štefanom Skrúcaným, Kandráčovcami a veselými hosťami. (TV JOJ)
Účinkují
Štefan Skrúcaný (moderátor)
Československo
Nejlepší filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (divadelní záznam)
Modrá ruža (1996) (TV film)
Ondrej Kandráč (moderátor)
Československo
Nejlepší filmy:
IMT Smile a Kandráčovci (2018) (koncert)
Tomáš Matonoha
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Divoké včely (2001)
Probudím se včera (2012)
Zuzana Norisová
Československo
Nejlepší filmy:
Sláva (2016) (divadelní záznam)
Rebelové (2001)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Marián Miezga
Československo
Nejlepší filmy:
Idiot (2017) (divadelní záznam)
Tak zle, ako sa len dá (2023)
Vojtěch (2015)
Milan Ondrík
Československo
Nejlepší filmy:
Všetko za národ (2011) (divadelní záznam)
Polnočná omša (2015) (divadelní záznam)
Statky zmätky (2009) (divadelní záznam)
Michal Hudák
Československo
Nejlepší filmy:
Želary (2003)
Zdivočelá země (1997)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Lukáš Latinák
Československo
Nejlepší filmy:
Herec (2020) (seriál)
Občanský průkaz (2010)
Invalida (2023)
Lujza Garajová Schrameková
Československo
Nejlepší filmy:
Generál (2011) (divadelní záznam)
Muzika (2007)
Immortalitas (2012)
Róbert Jakab
Československo
Nejlepší filmy:
Tolstoj a peniaze (2016) (divadelní záznam)
Válka policajtů (2024)
Špína (2017)
Monika Absolonová
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (divadelní záznam)
Martin Madej
Československo
Nejlepší filmy:
Dáma bez kamélie (2016) (divadelní záznam)
Nesmrtelní (2010) (seriál)
Milan Junior Zimnýkoval
Československo
Martin Nahálka
Československo
Nejlepší filmy:
Jozef Mak (2021) (TV film)
Nedodržený slib (2009)
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (TV film)
Sväťo Malachovský
Československo
Nejlepší filmy:
Len tak prišli (2013) (divadelní záznam)
Polooblačno (2014) (divadelní záznam)
Invalida (2023)
Anikó Vargová
Československo
Nejlepší filmy:
Baščovanský a zať (1994) (TV film)
Budiž světlo (2019)
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (TV film)
Juraj Šoko Tabaček
Nejlepší filmy:
Nikdy neříkej nikdy (2023)
Cuky Luky Film (2017)
Marianna Ďurianová
Československo
Miroslav Noga
Československo
Nejlepší filmy:
Gazdova krv (2014) (divadelní záznam)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Ľubica Čekovská
Československo