• Gemini
  ****

  Naprosto geniální komedie ze života studentů prvního ročníku medicíny, ale všichni víme, že to přece není to hlavní, že?;) Hlavní jsou naprosto geniální hlášky, kterými nás častují pánové Kříž, Matásek, Roden a obzvlášť Přeučil a Suchařípa. 80% PS: Jsem rád, že jsem studoval, co jsem studoval:)(19.5.2003)

 • Stegr
  ****

  80%(27.5.2007)

 • sud
  *****

  Nejlepší díl "Básníků". Od jedničky se dostal v komice ještě někam dál a s novým prostředím přišel i trochu jiný typ humoru hlavně díky kamarádům z koleje. Zvláště byly humorné ty scény, ve kterých vystupuje Mireček ("jdu vyměňovat genetické informace"). Pochybuji, jestli někdo někdy natočí lepší filmy o mládí a dospívání než jsou první dva díly "Básníků". "Klíííííííííííd".(9.2.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Když Štěpán (Pavel Kříž) čte svatební oznámení od Borůvky, slyšíme její hlas, který oznámení předčítá. Ten však nepatří její představitelce z minulého dílu Miroslavě Šafránkové, která se již odstěhovala do zahraničí, ale Zlatě Adamovské. (funhouse)

 • - Těsně předtím, než Štěpán Šafránek (Pavel Kříž) vstoupí s novinami do studentského baru, řekne číšník: “To jsi ty?“ Kamera následně zabere dveře, které jsou prázdné, a teprve poté se v nich Štěpán ukáže. (pávek)

 • - Filmový debut Adriany Tarábkové a Josepha Dielleho (Mireček Mužunbura). (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace