Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  ****

  Druhý díl série o básnících. Příjemný humor, ale nejlepší je stejně Mireček :-D :-D(20.6.2010)

 • novoten
  *****

  Vrchol série, co se postav, hlášek a nápadů týče. Mireček, Vendulka, sektorové rozpracování pracovního stolu a Pavel Kříž v nejlepší formě. Jestli je nějaký český film jako ze života, je to tenhle.(19.4.2006)

 • Hrabka
  ****

  Pěkný romantický příběh navazuje na první díl. Chvílemi je to slaďák jako prase, chvílemi film nabízí zdařilé komediální prvky. Ještě bod pro Jeskyňku. 75%(29.12.2007)

 • kingik
  ****

  Povedené pokračování, kdy už je z hlavního hrdiny student medicíny a jeho kámoš studuje filmovou režii. Role jsem jim celkem věřil, i když ke studiu oba přistupovali dost svérázně. Přibyla spousta nových postav z řad Štěpánových spolužáků, kteří jsou pěkní exoti a jeden doslova, studující medik černé pleti s domáckým pojmenováním Mireček. A pochopitelně nesmí chybět nějaká nová láska. Pěkné, možná i propracovanější než jednička a netočí se to jen kolem jednoho dějového motivu jako předchozí díl. Takže dá se to vidět a klidně i opakovaně. 80%(6.1.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Ty jsi na tý škole kvůli talentu, kdežto já tady už čtvrt roku předstírám inteligenci." Studentské problémy budoucího MUDr. Šafránka mne zastihly chvíli před nástupem na vysokou školu a tak se musím přiznat, že jsem z nich opravdu svědomitě čerpal. Zejména se jednalo o soužití s něčím podobným jako byl Numira Cassa Tomba alias Mireček, dále jsem rychle odhalil studentku zaujímající pozici Vendulky Utěšitelky a nejvíce mne obohatilo schéma Leffingwellova psacího stolu s modifikaci dle Bronschteina. Jen si nejsem jist, zda byl dobrý nápad přesunout poznámkový blok z dominantního sektoru A2 do ergonomicky výhodnější polohy v sektoru B5, protože já bych hromádku učebnic ze sektoru A5 dal na uvolněnou A2, zápisník by pak mohl být v ergonomicky stejně výhodném sektoru A5 a student by si pak mohl svobodně vybrat, na kterou pozici ze zcela volného sektoru B mu upadne hlava.(14.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace