Kříž v další básnické podívané, které byla smíše zábavná...(29.7.2008)

• bassator

Viděno 6x cca - 40%(1.2.2009)

Naprosto geniální komedie ze života studentů prvního ročníku medicíny, ale všichni víme, že to přece není to hlavní, že?;) Hlavní jsou naprosto geniální hlášky, kterými nás častují pánové Kříž, Matásek, Roden a obzvlášť Přeučil a Suchařípa. 80% PS: Jsem rád, že jsem studoval, co jsem studoval:)(19.5.2003)

|| Scenár: Ladislav Pecháček, Dušan Klein | Hudba: Zdeněk Marat || Príjemná zábava na jeden večer nie len pre medikov. Vydený ako 1. z viacerých dielov ságy.(8.2.2013)

Druhý díl básníků mi přijde na podobné lehce nadprůměrné úrovni jako jednička. Opět nic zásaního ve filmu nevidím. Kvalitní herci, vtipné momenty - to vše ve filmu najdeme. Jenže narozdíl od jedničky mi přijde dvojka lehce utahaná, některé scény jsou zbytečné. I tak to jde, takže to vidím na 62% = ***(24.11.2012)

• - Honorár Pavla Kříža (Štěpán Šafránek) bol 240 Kčs na deň. (Zdroj: instinkt.tyden.cz) (Raccoon.city)

• - Joseph Dielle (Mireček Mužunbura) z Konga bol vo svojej vlasti v dobe natáčania váženým režisérom a s mesačným natáčaním súhlasil s podmienkou, že mu bude nahradený jeho plat. (Zdroj: instinkt.tyden.cz) (Raccoon.city)

• - Režisér Dušan Klein objavil Adrianu Tarábkovú, druhú Štepánkovu (Pavel Kříž) lásku s prezývkou "Jaskynka", v časopise Dievča, kde vyhrala súťaž o tvár mesiaca. (Raccoon.city)