Sovak

Bróďův poslední herecký koncert a jen 81%??? I třetí díl o hrnčířském učni Potterovi má větší hodnocení. Bróďa dobře namlouval pohádky v rozhlase pro děti. Chemie mezi Bróďou a Stellou Zázvorkovou je dokonalá. Nic nechybí, emoce, vtip (Bróďa se nezapře!) akce (Bróďa se holt pozná!!, i když trošku víc by neškodilo, ale zdál se mi už nějakej starej (ve filmu hraje muže důchodce)). orchestrion a sovák chybí. Zasloužený Český lev. Scéna v balóně je krátká, celý film bych natočil v balóně, sama scéna vydala za celý film. Nominace na oskara nebyla. (Holywood nepochopíš). Ve filmu hraje Brodský. Konec by rozbrečel i Menšíka :-) ()

Wolfvater

Tento film nejde nemilovat. Brodský byl pan herec, přesto nejlepší (hlavní) rolí byla ta poslední v Babím létě. To není hraní, to je koncert! Zázvorková úžasně sekunduje. Film má spád, je vtipný i dojemný současně. Já se tvůrcům (zejména Hubačovu scénáři) klaním hluboce! "Tak asi vytuneluju pohřební knížku." "Ne, já na tebe nebudu křičet, já tě rovnou zabiju!" ()

Ondr4H

Brodský mne provázel celé dětství jako ten příjemný hlas z pohádek na kazetě, měl jsem ho na kouzelného dědu jemuž mohl velet maximálně tak můj vlastní děda.Shodou okolností oba skonali ve stejném roce, z toho důvodu beru tento film jako vzpomínku na dobu krátce po roce 2000 v Praze, vzpomínku na fajn dědy ze staré školy kteří neměli nikdy umřít už vůbec né tak jako pan Brodský.Letos oslavím čtvrt století, ale ze stáří mám strach.Není nic horšího než když vám to myslí, ale tělo zrazuje. ()

Bedro

Prečo 81%? Vlastimil Brodský hrá tradične skvele, ale scenár je fakt bieda. Ani komické, ani dosť dramatické, skôr nuda. ()

Chlo0opek

Po herecké stránce skvělý film, po příběhové o dost horší. Chápu, že stáří je těžké, ale ani tak se neztotožnuji a neschvaluji postup Františka. Celkově tak 3*. ()

Hombre8

Smutnoveselý film, který vypadá tak, jakoby si ho Bróďa napsal sám. Asi sen každého člověka mít do poslední chvíle smysl pro humor. Asi ne každému se to podaří. ()

škvrně

Skvělé herecké výkony pana Vlastimila Brodského a Stelly Zázvorkové. Bavily mě, bylo tam plno úsměvných scén, někdy jsem nevěřila, co takoví dva starouškové můžou vymyslet. =o) Úsměvný film, leč některé momenty a situace skutečné, pravdivé. Z filmu jsem měla dobrý pocit, myslím, že stojí zato pustit si ho někdy ještě jednou. ()

sranda2

Jeden z vůbec nejlepších českých filmů co jsem kdy viděl. Paní Stela Zázvorková je vynikající. Všem vřele doporučuji. ()

AnezkaH

Prostý příběh s prostým tématem stáří, dalo by se říci. Avšak přesně tato tématika a spojení skvělých českých, již bohužel nežijících, herců, Stelly Zázvorkové a Vlastimila Brodského, udělala z tohoto filmu dle mého soudu jeden z nejlepších, které můžeme shlédnout od českých scénáristů. "Tragikomično" naprosto vystihuje tento film. Člověku se chce zasmát nad hloupými starci a přitom v nich vidí své prarodiče, rodiče a svou budoucnost... Beznaděj, kdy všichni přátelé kolem nás umírají a my jen spoříme na vlastní pohřeb, abychom nezadlužili naše potomky, kteří se i bez nás řítí do zkázy. Zbývá jen jediné, chovat se bláznivě, abychom se z toho nezbláznili... ()

zuzadamoby

Takto sa mi vybaví Vlastimil Bodský vždy keď, si na neho someniem. Milý a hlavne veľmi úprimný film. Smutno-veselé. Na scénu so slepcom sa nedá zabudnúť. ()

andydufrsn

Michálek ve skvělé formě připravil koncert pro tři skvělé herce! Všichni se toho zhostil skvěle nebo ještě lépe. Jedna z perel českého filmu, překypující lehkostí něžností a láskou a přitom jen ukazuje život takový jaký je. Život je krásnej i když stojí za hovno! ()