Úplně novým veselým příběhem nás tentokráte provedou Timon a jeho upovídaný parťák Pumba - dva nejlepší kamarádi, milovníci pohody a legrace. Snímek LVÍ KRÁL 3, v němž opět uslyšíte písničky Eltona Johna a Tima Rice, mezi nimi také "That´s All I Need!", vás zavede velký kus zpátky do historie před začátkem Simbova příběhu... a dokonce ještě o kousek dál!

V komedii plné opravdových dobrodružství vám Timon a Pumba prozradí, odkud vlastně jsou, jak se spolu potkali a jak Simbovi pomáhali zachránit savanu. Oba dva v příběhu také komentují některé klíčové scény ze Lvího krále - například když král Mufasa uvádí malého Simbu do říše zvířat - ale z vlastního a dost osobitého pohledu, který zdaleka není tak vážný a většinou je dost překvapivý. Největší šok asi zažijete ve chvíli, kdy poznáte skutečnou pravdu o dramatickém uvítání nového vládce, jemuž se všechna zvířata v původním Lvím králi klaní. V příběhu LVÍ KRÁL 3 potkáte všechny oblíbené hrdiny a také dvě nové komické postavičky (Timonovu mámu a strýčka Maxe), uslyšíte svou oblíbenou hudbu a uvidíte ještě mnohem víc. Připravte se na královskou zábavu s Timonem a Pumbou! (oficiální text distributora)

Streeper

Pumba a Timon jsou moji dvě nejoblíbenější postavy ve Lvím králi, takže jsem vážně ráda, že získali v pokračování takový prostor a bylo nám toho i hodně vysvětleno, třeba jak se potkali, nebo jak se zvířata začali klanět malému Simbovi :D Ale stejně mi první díl přijde ze všech nejlepší, hlavně proto, že tam byl Scar, což byla skvělá záporná postava. ()

C0r0ner

Mnohem lepší, než druhý díl, protože pojednává o dvojce veselých šašků a nezabývá se přímo vyčerpaným tématem Simba. Potěší i velice nízká stopáž, která divákovi uteče jako nic. Bylo už samozřejmě zbytečné tenhle film točit, ale kupodivu se povedl a není zdaleka tak otravný jako dvojka. 70% ()

Šimpy

Celkem se mi to líbilo, film plný neskutečných hlášek v podání mé oblíbené dvojice Timona a Pumby. I když dodatečně cítím, že původní film je velmi shozen v mnoha scénách, i když vtipně. Ale např. scéna, kdy se zvířata klaní narozenému Simbovi je v původním filmu dechberoucí a tady působí hodně shozeným dojmem. Ale co, stejně jsem se dobře bavil, Hakuna matata! ()

animaxis

No,u tučnáků z Madagascaru to fungovalo lépe.Lvího krále beru pořád jako tak najak vážný film,ne jako srandovní Madagascar.Timon a Pumba mě moc nezajímali ani jako malého,takže s lítostí jen dvě hvězdy:( ()

metal.storm

Ja si pamätám, že sa mi to nepáčilo už ako dieťaťu. Teraz vidím, že som mala dať na vlastné inštinkty. Je to príšerne ostrá vykrádačka, a to, čo sme nevideli sa vopchá hádam do dvadsiatich minút. ()

ing.Frosty

Spíš než pokračování je to parodie na první díl, na který se už nikdy nebudete dívat jako dřív. Zjistíte, že tihle dva měli zkrátka prsty úplně ve všem :-). Humor alá Simpsonovi funguje výborně. Navíc Timonovu matku mluví Julie Kavner (Marge). Asi určitě nejlepší videofilm, co sem viděl. Boužel zpívané písničky nejsou nic moc a pár mi přišlo už fakt divných a přitažený za vlasy (úvodní klanění, pakoně a závěr s hyenama). Nicméně sem asi furt dítě a bavil sem se 80 % stopáže. A hudba z Pulp Fiction a Hodný zlý a ošklivý mě dorazila. ()

Samuel7

U tohohle jsme se ségrou před lety opravdu bavili. První Lví král jde spíše do hloubky příběhu, zato trojka je hlavně o vtipu, a ten se tu myslím, opravdu vyvedl. ()

Lachtaan

Timon a Pumba byli skvělým dodatkem prvního dvou lvích příběhů (rovněž i té nové předělávky), ale jejich samostatný příběh přeci jen oplýval už slabší zápletkou. Malé děti, které oslavují Lvího krále jako my před těmi 12-13 lety, budou ovšem nad míru spokojené. ()

Redswif

Lvího krále jedna jsem neviděl takže nemůžu srovnávat, ale stejně Timon a Pumba byli vždy nejlepší a díky tomu je tenhle film plný vtipu a srandy. ()

anli

Treti cast disneyovske Lvi trilogie,ke ktere jsem pristupoval velmi skepticky,nebot uz druhy film byl slusne zklamani.Studio si vybralo postavicky Timona a Pumby jako hlavni hrdiny a to film vlastne zachranilo.Scenar je vlastne spojovani jedne vtipne scenky za druhou,prospikovane spoustou hlasek parodujicich cokoliv,co prislo tvurcum na mysl.Tyto dve postavy si studio vybralo velmi moudre,nebot bez nich by film nebyl ale vubec o nicem.Takhle je to velmi slusna rodinna komedie,ktera se originalu sice nevyrovna,ale slusne predstihuje druhy film trilogie.U me hakuno matatovskych 70%. ()

BoncheR

Pokles, to je snáď jasné. Tvorcovia mierili až na úplne detské publikum a vyzeralo to celkom in infantilne, no aj tak. Môže byť. ()

brando

55%,lví král na jiný způsob,je uplně někde jinde než původní díly a zejména zlehčení a "vysvětlení" některých sekvencí před ,v, a po jedničce mě trochu rozbouřilo,nicméně jako doplněk k LK1 a LK2 dobrý!! ()

VanTom

Líbil se mi nápad s pohledem na události Lvího krále z druhé strany, aneb co dělali Timur a Pumba "předtím a přitom", když zrovna neblbli ve scénách původního filmu. Postupně mu ale docházel dech a hloupé akční finále už vypadalo jako vložené, vynucené zlo. Animace se mi jinak zdála kvalitní a neošizená, stejně tak se trefilo mnoho vtípků (i takových těch "meta", jelikož hlavní hrdinové sledují a komentují svůj příběh při kinoprojekci), takže OK. ()

J-o-k-e-r

No tady už se mé nadšení trochu rozplynulo. Dvojice Tumon-Pumba sice stále funguje, ale už to podle mě spadlo trochu jinam než v předešlých dílech. Ti lvi mi tam přece jen chybí, a ani Simba v pár momentech to nezachrání. Každopádně pěkný nápad podívat se na příběh jinýma očima :) ()

Elleannie

Jelikož na animáky nedám dopustit, dalo se čekat, že i tenhle se mi bude páčiť :) Trošku jiný pohled na mládí a růst Simby, který Timon a Pumba skvěle okořenili. Myslím, že i mnohé dospělé může tenhle film dost pobavit. ()