Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gjjm
  ***

  Jedna ze základních zásad detektivky je, že vrah se musí vyskytnout někde na začátku příběhu, pane Sequensi.(25.8.2009)

 • topi
  *****

  " Jestli si myslíš, že spolu budete chlastat, tak to se teda mejlíš! Srovnala jsem tebe, srovnám vás oba!! " (Manželka komisaře Zdychynce v podání Stelly Zázvorkové). " Ty uvozřenej libeňskej policajte!! " "Jéééé, jééééé " Plesk! Plesk!! Plesk!! Plesk! (Konfrontace mezi komisařem Zdychyncem v roli Vladimíra Menšíka a dragounského poručíka Rudiho - Josefa Abrháma. A ten konec filmu a výraz Vacátkova (Jaroslav Marvan) obličeje, když spatří nevěstu Rudiho mě vždycky totálně odrovná!!! Mazec! Mistrná kriminální komedie ze série filmů Hříšní lidé města pražského.(13.1.2016)

 • Ivoshek
  ***

  Čert ví proč, ale celovečerní filmy o radovi Vacátkovi a pražské mordpartě mě nebaví tolik, jako původní seriál (nejmíň rád mám asi Pěničku a paraplíčko kvůli Bohdalce). Jinak ale Abrhám jako důstojník a sňatkový podvodník je tu tradičně skvělý.(16.9.2014)

 • Ištván87
  *****

  Tentokrát na komediální notečku a zase bezvadně.(3.3.2009)

 • Turiec
  ***

  Rada Vacátko, Bouše a Brůžek pri vyšetrovaní lúpeže objavia ďalšie zločiny. Svoj skvelý herecký talent však predvádza hlavne Vladimír Menšík ako miestny strážnik zapojený do vyšetrovania.(3.1.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace