Dannyho parťáci

• USA Ocean's Eleven (více)

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal. (TV Nova)

camomilla

Nejelegantnejsi zlodeji vyberou casino a pobavej u toho sebe i vas. Film drzi tempo od zacatku do konce, zapletky nejsou prekombinovane, herci skveli a soundtrack sedi. Co vic si prat? ()

chicotomas

Solidní zápletka, kterou film postupně rozplétá. Když jsem ho viděl poprvé, moc jsem nechápal. .Teď jsem ho viděl potřetí a pokaždé si tam najdu nějakou část, které jsem si před tím nevšiml. Pokud hledáte nějakou oddechovk, pak tento film je to pravé. ()

mentos.

Tohle je opravdu skvělý film! Všeobecně mám rád snímky točící se okolo podrazů a loupeží. Prostředí kasína je navíc velice atraktivní. To vše ve spojení se špičkovým hereckým obsazením. Ještě nikdy mi 116 minut neuteklo takhle rychle. To jsou důvody proč Dannyho parťáci patří mezi mé oblíbené snímky. 5* mu ale i tak nedám :) 80% ()

TerkaM

Taková pohodová podívaná. Na herce se hezky kouká, sice nepředvádí nijak výjimečné výkony, ale neurazí a hlavně dost pobaví. Je to jako vidět po dlouhé době několik starých známých v dobrém rozmaru. Je mi sympatické, že ačkoli jde o loupež, tak ve filmu nejsou žádné zbytečné automobilové honičky a nepřehledné rvačky, a tak zjistíte, že to všechno jde udělat s větší elegancí. ()

salokin

Skvělé obsazení, na rozdíl od ostatních dílů svižný a zábavný děj, špetka humoru, bezchybná režie a vůbec...fajn film. ()

hanzi_111

Hodně dobře zvládnutá krimi-komedie s výborným obsazením. Sodebergh našel přesně ten poměr vtipu a vážnosti, aby film působil tak dobře. Jsem rád, že se film vyloženě netočil jen kolem Clooneyho a Pitta, jistě - dostali prostor na začátku a konci, ale uprostřed to byla týmová hra jak víno. ()

KapitanKuraz

Na tomto filme som bol v kine len vďaka tomu že mám rád Edwarda Nortona, ktorý tu vlastne vôbec nehral. To ale nemení nič na tom, že sa na to dá pozerať a zaslúži si to 70%. ()

mcamino

K tomuto filmu jsem se dostal po čtrnácti letech od jeho natočení. A to mi ležel celou dobu doma. Každopádně další z těch, u kterých lituji, že jsem na jeho shlédnutí tak dlouho čekal. Skvělá akce, na vše myslící plán, když se něco zvrtne, vždy je tu plán B, nebo to že se to zvrtne je vlastně v plánu? Nejde jinak než plný počet. ()

Nobunaga

Půjdu proti proudu, ale já tenhle film prostě nedávám. George Clooney se svým Bohorovným pokerface přehlíží všechno a všechny jako kolchozní lány a vše mu neomylně klape a jde na ruku s grácií levé zadní. Celkový dojem příliš nezachrání ani zbytek hvězdného hereckého ansámblu, který v této One Man Show ostatně ani nemá co hrát. Tak to vidím alespoň já, u ostatních to zdá se, funguje celkem dobře. Mám rád "podfukářské" filmy, s Podrazem v čele, ale tahle série je z nich snad nejhorší. Studená jak ten psí čumák. ** ()

Slida79

Po letech a několika shlédnutích toho filmu, musím zvyšit hodnocení na plný počet. Komedie která se neomrzí. Svěží vtipná a skvěle zahrána. ()

Bohulib

Jedná se o příjemnou oddychovku s řadou slavných herců. Konec je celkem předvídatelný,takže žádná pointa se nekoná, ale moc to nevadí. Film má v originále stejný název jako komedie s Frankem Sinatrou z roku 1960, ale neřekl bych, že jde o remake, děj se hodně liší. ()

Feacher

Pro mě srdcovka, jeden z nejlepších filmů, který zařazuji i do Top 10. Naboucháno hvězdami, chytrý scénář, jedno překvapení za druhým... ze všech tři dílů je jednička samozřejmě špička, ale i tak celkově nemám co vytknout! 5*! ()

Skylwalker42

Mě to prostě bavilo. Provedení naprosto ušité na míru. Nejvíce sympatická zlodějská tlupa na světě. Samozřejmě hodně nadsázky, ale je to přece film. ()

Holly_Molly

Parádně vykonstruovaná heist klasika! První půlka filmu slouží jako bezvadná seznamovačka s postavama a plánem a druhá půlka je už samotná loupež. Parádně to jede od začátku do konce, objeví se i pochyby zda to někdo neposere nebo neni krysa a hlavně ten plán neni tak extrémně překombinovanej jak to občas v tomhle žánru bývá. :-P ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

Gosling a Robbie opět spojí síly

Gosling a Robbie opět spojí síly

20.08.2022

Hvězdy chystané Barbie Margot Robbie (Vlk z Wall Street) a Ryan Gosling (Blade Runner 2049) se znovu shledají. A to vlastně už velmi brzy, Gosling se totiž podle všeho čerstvě upsal chystanému… (více)