Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajas
  **

  Ve škole nám bylo sděleno, že se jedná o nejlepší český muzikál všech dob. S tímto názorem absolutně nesouhlasím. Písně mě nezaujaly, smysl prolínání divadelního představení a "reality" jsem nepochopila. Za zmínku stojí mladý Donutil a krásné oči Ivy Bittové.(4.1.2012)

 • Snorlax
  ****

  Jelikož je Donutil mnohem lepší zpěvák než herec a při zpěvu dokonce ani příliš nevadí jeho pochroumaná výslovnost, bavil mě. Naštěstí již je za námi to děsivé období (doufejme), kdy se člověk bál otevřít krabičku sardinek se strachem, že i tam bude Donutil. Přesto, že se mi Donutil v době předonutilování totálně zhnusil, tenhle muzikál se mi stále líbí.(14.3.2015)

 • viperblade
  ***

  Na tohle jsme se dívali v rámci hodiny ČJ. A musím říct, že nebýt tady mladý Donutil, Polívka a Nový, tak na tomto není nic k zapamatování. Pro někoho možná kult, pro mě snesitelný film, který mi jednou stačil.(8.4.2010)

 • Philippa
  *****

  Tak jsem si po dlouhé době dopřála zase Baladu pro banditu. Věřím ,že se ve své době v kině dlouho neohřála. Balada je tak trochu jiná a právě ta jinakost mě fascinuje. Díky ní se stal snímkem věčným. Tam kde se střílí z kytary ,tam kde se místo na koni jezdí na kole ,tam kde zní krásné písně se svými půvabnými texty , tam kde "kvete" láska Eržiky a Nikoly ,tam kde se k něžnému oslovení používá slov "rybko moje" , tam pokaždé zažívám svůj malinký soukromý ráj....(30.10.2008)

 • swamp
  ****

  Zajímavý koncept. Výborné písničky, výborné obsazení..ale ta atmosféra, ta se prostě nedá popsat, krása! :)(7.10.2006)

 • - Natáčení probíhalo na zřícenině hradu Andělská hora blízko Karlových Varů. (partyzanka)

 • - Návrat po 16 letech k filmu pro Pavla Nového. (M.B)

 • - Adaptace hry o loupežníku Nikolu Šuhajovi v provedení souboru brněnského Divadla na provázku získala Cenu Československého filmu v r. 1978. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace