Obchodní loď Sea Star se v jižním Pacifiku ocitne v silné bouři a zachránit se dá jenom v oku tajfunu. Tam objeví velikou, ale liduprázdnou ruskou výzkumnou loď, která jeví známky boje a poškození, není však prázdná. Když posádka opraví její elektrické vedení, začnou se dít neuvěřitelné věci. Objeví se vystrašená vědkyně, která zázrakem přežila a řekne svým zachráncům, že na loď pronikla mimozemská inteligence, která zabila celou posádku! Vesmírní vetřelci zjistil všechno o lidské rase a využívají lidských těl na budování smrtících strojů, jejichž posláním je neutralizovat nebezpečný virus. Od jeho existence ale závisí osud naší planety – tím virem je totiž lidský druh... (Intersonic)

Moogwi

To se na mě nezlobte ale tento film já vážně miluju, viděl jsem ho několikrát, a je to prostě boží ! Co že je to blbost, důležitý je že jsem se u toho bavil, a to přímo skvěle. ()

darek kartac

Neni to nudné ale ani zase tolik zábavné. Virus je film kde cosi z vesmíru ovládne počítače a na lodi staví roboty, a ty se snaží dostat na zem a ovládnout svět. Parta lidí je ale proti tomu a loď se snaží zneškodnit. 50% ()

Pecival

Mechaničtí bio-roboti jsou sice poměrně šik, ale zoufale tomu chybí atmosféra. Béčkový námět by nevadil (právě naopak), ale zpracování vázne. Možná se toho chopit trochu zručnější režisér... a začít by měl rovnou obměnou herců, nejlépe všech třech. ()

Smileface

No,u tohohle filmu naprosto nechápu kam se poděl tak velký rozpočet.Horror u kterého se nebojíte:Nový žánr filmu a Virus je jeho přesnou ukázkou. ()

upson

Sice neuvěřitelná slátanina, ale myšlenka dobrá. Kdyby tenhle námět zrýmejkoval James Wan, vůbec bych se nezlobil. ()

vitekpe

Na filmu jsou videt penize. Je to akcni scifi, becko. Jsou tam znami herci a herecky. Pribeh neni uplne marny a vlastne celkem originalni - vesmirna stanice MIR proleti zahadnym mracnem a dojde k vyboji, ktery se prenese az na ridici/radarovou namorni lod, ktera s MIRem komunikuje. Tam se tajemna energie chopi moci a pomoci elektrickeho proudu a vyvrazdene posadky zacne roboticky sestavovat jakesi bojovniky. Asi to melo navazat na Vetrelce a podobne filmy, kde posadka cehosi bojuje ve stisnenem prostoru (zda na lodi) proti nejakemu zlu z vesmiru. Rozhodne to neni film, ktery by mel mit jednu nebo dve hvezdy. Zahadou zustava, proc neni lepsi. Neco tam asi nefunguje, ale prumer si rozhodne zaslouzi. ()

Han22

Sakra já nevím... je tu kopa střílení, mraky známých herců a opravdu hafo nejrůznějších robotů od nejnevinnějších pavoučků až po opravdu nechutná monstra. Plus potěší spousta pěkných gore scén a kdysi se mi to líbilo... jenže furt jsem měl pocit, že sleduju něco, co už jsem viděl aspoň stokrát. No tak ty průměrný tři hvězdy si to zaslouží, ale potřetí se na to radši nepodívám... to bych šel určitě s hodnocením ještě níže. ()

bruceman7

Velmi příjemné překvapení...moc nerozumím místnímu nízkému hodnocení. Sice je to místy nelogické, jinak ale kvalitní podívaná. 7/10 ()

iXtr3m3

Na jednej strane prachsprostý neoriginálny xy vecí recyklujúci snímok, ktorý ale mal nielen na svoju dobe aj na dnešnú jeden neskutočný tromf a to perfektnú animatroniku a praktické efekty. To je dnes už vzácnosť a aj v danej dobe bol boom počítačových sekvencii, takže ja som bol spokojný. ()

wosho

Velmi mizerný pokus o sci-fi horor,kde přímo bije do očí DĚLÁME TO ABYCHOM MĚLI NA NÁJEM!!!!!! Na stené téma je třba i o mnoho lepší béčko Měsíční past, které sice nemělo takový rozpočet, ale dá se na něj dívat, což o Virusu rozhodně neplatí. ()

666Carnage

Prostě si jen tak čtu články na internetu a zjistím, že tento snímek inspirovaný komiksy vnikl už v roce 99 a tak se na něj jdu podívat a ono jeto celkem dobrý. Má to svojí atmosféru a hlavně zajímavý nápad. Efekty na tu dobu dobrý a i když se to pak z hororu přehoupl na trochu víc akční snímek neznamená to, že jsem si to neužil. Určitě zajímavý objev a jsem rád, že jsem si ho dohnal protože mimozemská entita co staví kyborgy je fakt zajímavá myšlenka. Do toho moje slabost pro starší snímky a je to doma. Poctivých 70% ()

Corpsegrinder

V jádru nezáživnej lodní horor je ze dna vytažen zejména díky suprovejm efektům biomechanickejch monster legendárního Tippett studia, kvůli ničemu jinýmu to za vidění nestojí. Postavy jsou nesympatický v čele se Sutherlandem kterýmu to očividně bylo celý u prdele a samozřejmě se najde pár nelogičností jako např. obří monstrum na konci co si to štráduje chodbama kam se sotva vejdou dva lidi vedle sebe nebo finální únikovej plán kdy se postavy katapultujou na otevřený moře nááááhodou pár minut po tom co skončila megabouřka co jim vzala jednoho člena posádky přímo z paluby :)) ()

Schuldiner

Když jsem to tenkrát viděl poprvé, líbilo se mi to víc... Napodruhé už člověk ví o co jde, zná děj, ví jak to dopadne a tak se soustředí na jiné věci... Přitom je to škoda, protože při trochu lepší režii to mohl býti dobrý horůrek.. Chtělo to navodit démoničtější atmosféru. A zapojit trochu víc logiky a méně neohrabanosti (což spolu souvisí) těch robotických nepřátel... ()

Blazin

První polovina filmu nebyla špatná, je to možná tím, že člověk ze začátku nic nevěděl, nakonec se v druhé půlce dozvěděl, velice stereotypní téma a bylo tam spousty klišé, člověk přesně věděl jak to dopadne a hlavně kdo umře, takže nakonec jen tuctovej značně podprůměrnej ("shit") film. ()

eric.blade

před tím než jsem viděl film tak sem viděll ty úžasné bonusy na DVD (nevím jestli v kině tento skvost vůbec šel) tak jsem měl pocit, že uvidím trhák s neskutečnými efekty... Po hodině sem šel do hospody... ()

Ulrich

Neni to that bad. Teda je, ale ne THAT bad... proste becko se vsim vsudy, clovek se moc nenudi, efekty jsou na podobny film az moc dobre a nutno rict, ze jsem opravdu videl hafo horsich filmu... ()

gumbo

slátanina ze všech možných sci-fi filmů, která nenudí ani nijak nazaujme - prostě průměr - 50% P.S. Tu postavu D. Sutherlanda sem moc nechápal. ()

Van Damme bez Seagala

Van Damme bez Seagala