Reklama

Reklama

Super Mario Bros. ve filmu

  • USA The Super Mario Bros. Movie
Trailer 4

Obsahy(1)

Instalatér Mario (Chris Pratt) se vydává do podzemního labyrintu společně s jeho bratrem Luigim (Charlie Day), aby zachránili zajatou princeznu Peach (Anya Taylor- Joy). Na jeho cestě skrz Houbové království na něj budou čekat nejrůznější překážky. Z hrdinné mise se nakonec vyklube záchrana celého světa. (UhLee)

Videa (2)

Trailer 4

Zajímavosti (6)

  • První trailer filmu byl představen na akci New York Comic Con 2022. (petr.koca)
  • První zmínky o filmu se objevily už v roce 2014, kdy se při masivním úniku dat společnosti Sony Pictures zjistilo, že Avi Arad a Tom Rothman vyjednávali s Nintendem o produkci filmu. V roce 2017 se pak objevily zmínky, že Illumination s Nintendem uzavřeli smlouvu. (petr.koca)
  • Podoba Maria měla být utajována publiku až do vydání prvního traileru. To se nepovedlo, protože 5. října 2022, den před oficialním odhalením traileru, pracovník McDonald's odhalil podobu Maria na komunikační platformě Discord. (petr.koca)

Související novinky

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale…

Reklama

Reklama