Novinářka z LA (Nina Dobrev), která má v lásce věčně pech, vyrazí na druhý konec Ameriky za chlápkem, co jí padl do oka v seznamovací aplikaci. Čeká ji ale někdo jiný. (Netflix)

Olík

Ona a on psaní po sociálních sítích.....první schůzka jeho a jí…..on není on, ale on…..ona nechce jeho, ale jeho…..on jí pomůže získat jeho…..ona hraje přítelkyni jeho, zatím co se snaží zapůsobit na něj…..on se nakonec jeví lepší volbou než on…..on a ona spějí ke šťastnému konci…………….jo a taky jsou všude kolem Vánoce. Řekněte, může tohle uspokojit průměrného chlapa? Dávám tři hvězdy, takže asi ANO :D ()

Rathalos

Tento film je velmi dobrym prikladom,ako natocit kvalitnu vianocnu romanticku komediu,obsahovalo to vsetko,co by malo,herci boli fest sympaticki,hlavne Nina Dobrev a pri sledovani som mal usmev na tvari po cely cas,lebo na prijemne si clovek zvykne hned a zaraz...:-) ()

MickeyStuma

Milostná past vlivem seznamování přes internet v době vánočních svátků. No, tak to tímto znamená, že se v podstatě jedná o vánoční film pojednávající milostnou etudu o splnění svých snů. A ty se přece plní jedině o vánocích. Jedná se o produkci Netflixu, což znamená typický netflixovský rasový kodex. Ten je samozřejmě zachován, jen kupodivu byla porušena vlastní pravidla. A tak netflixovsky typické černošské obyvatelstvo bylo zaměněno za Asiaty, takže míchání ras je nyní v krapet odlišné režii. Příběh je jednoduchý jak facka. Podání inzerátu na seznámení, následuje odpověď, cesta za oním dotyčným a ejhle, on je to někdo jiný. On se jen za někoho jiného vydával. Ale no tak, vážně nikoho nenapadne co bude dál a jak to nakonec všechno skončí? ´Tvrdá láska´ v tom nejměkčím podání zářící úsměvy od ucha k uchu přeplněné romantických klišé, rozjařenosti, úcty a pokory. No jo. prostě vánoce, kde se mají všichni rádi a uctívají tradice, i kdyby se Santa Claus dostal do karantény kvůli pozitivnímu testu na Covid-19. Je to film svou atmosférou v podstatě stejný, jaké se vyráběly v produkci televizního kanálu Hallmark a tím je o tomto snímku už skutečně řečeno vše. ()

Ben Nevis

Film o blbce, která vyrazila hledat vysněného partnera a našla (pochopila) samu sebe. I když u tohoto žánru člověk ví dopředu, jak to dopadne, stejně bylo zajímavé sledovat peripetie protagonistů. Snad si diváci z toho odnesou ponaučení, že fotka v seznamovací aplikaci charakter nedělá. A že je naprosto jednoduché být "navždy sama", když nedáte nikomu druhou šanci. Blbka musela dát tu druhou šanci nuceně a trvalo to strašně dlouhou stopáž, než pochopila, že vzhled není záruka ideálního vztahu. Jenom jsem nechápala to filmové "povinné" mísení asiatů a bělošek. Skoro to pak vypadalo, že hrdinka je k tomu všemu rasistka, když nechce toho trpaslíka s dívčím obličejem. ()

figliar

Príjemné spestrenie sviatkov pomedzi všetky tie obohraté vianočné klasiky. Nina Dobrev je sympoška a s Jimmy O. Yangom im to na obrazovke spolu fungovalo. Film je aktuálny, nie je príliš presladený a celú dobu má ponúkať. Tento krát sa Netflixu podarila natočiť kvalitná vianočná romantika. ()

Razzor_82

Vánočně laděná romantická blbůsta od Netflixu. Překvapivě dobře herecky obsazená a vtipně pojatá seznamka přes sociální sítě. Hezky navodí kouzlo svátků. Doporučuji jako skvělou oddechovku na večer. Na konci má příběh skvělou pointu. Za každou cenu zůstaňte sami sebou. 5/10 ()

tomik99

Nina Dobrev po útěku z „Upířích deníků“ střídá jeden béčkový projekt za druhým. Je to docela škoda, nadaná herečka to rozhodně je, ale zřejmě je předurčena ke stále stejným rolím. I nyní dostala roli naivní holky, která si z nepochopitelných důvodů nemůže najít kluka. O tom je vlastně celý film. A opět jí dají nějakou ňoumu k ruce stejně jako ve „Správný čas žít“. Začátek byl poměrně slibný a alespoň jsme mohli očekávat romantickou komedii, prostředek se ovšem zhoupl k opravdu hodně blbé zábavě, ale poslední třetina to zase vynahradila. Dopředu víte, jak snímek skončí. Film nemá čím překvapit, ale naštěstí trvá hodinu a půl a jde to přežít. Jen by si Dobrev zasloužila jiné role. ()

Stíba

Čekal jsem takovou přiblblou vánoční romantickou komedii trochu ve stylu Prciček, ale ono to překvapivě mělo šťávu, nebylo to vůbec blbé a vyzařovalo z toho takové zvláštní teplo. Moc příjemná oddychovka se sympatickou Ninou Dobrev. ()

marusshhka

Mezi hlavními postavami absolutně žádná chemie, takže závěr byl vskutku neuvěřitelný... Spíš by se hodilo, kdyby si každý šel svou cestou, ale pro potřeby vánočního romantického konce to asi nešlo. Film nestojí ani za ten sobotní večer. ()

bearmeedek

Na dnešní dobu je to ta lepší romantická komedie, dá se na to dívat. Hlavní hrdinka nevyšiluje způsobem běžných blbek a to asi stačí. Kupodivu tu nebyli ani povinní černoši, no, dali sem Číňany. A zde byl problém s koncem, kde jsem nevěřil ty city k Číňanovi, co vypadá jak děcko. Tento happy-end je za mě tragédie. Jinak si taky myslím, že "Smrtonosná Past" patří k lepším vánočním filmům. ()

rublik05

Další z těch klasických amerických romantických vánočních komedií, která se liší snad jen v obsazení a v několika málo detailech, celkově vzato se však jedná o stále stejné několikrát omílané klišé. Příběh tedy nenabízí nic extra zajímavého, největšími tahouny jsou v první řadě herci. Nina Dobrev je fajn, Jimmy O. Yang taktéž, i když jako milostná dvojice působí dost divně. Humor ujde, atmosféra se také povedla, tempo ujde, nešlo si však nevšimnout, že v mnoha ohledech je snímek strašně obyčejný, zkrátka tuctová vánoční slaďárna. 5/10. ()

Jirk4

V prvnich 20 minutach jsem to sice mel chut vypnout a dat odpad – beckovej film obsazenej beckovymi herci (vybrat takhle nezazivnou sebranku, to se jen tak nevidi), no ale pak uz to bylo i prekvapive dokoukatelny a bylo tom i par dost povedenych scen (mestacek, ktery prijede v USA na venkov, a je prekvapeny ze pres Uber si privola jen jedine auto, to je proste tezce ze zivota :D ). Celkove ve vysledku je to teda dost porad dost ptakovina kde nedava prilis mnoho veci smysl, ale Netflix rozhodne na Vanoce umi natocit i vyrazne horsi sracky, takzeeee... ()

E lan

Taková příjemná televizní vánoční troječka (hodnocením). Slušný scénář, očekávaný konec, slušní sympatičtí herci a sem tam dobrá hudba. Na takové to vánoční válení:-) ()

Likan7

Byly by to čistý 3, ale těch odkazů na profláklejší filmy jsou tak fajn, že tomu ty 4 klidně dám. Jediný, co mi moc neštimovalo byl fakt, že Jimmy O. Yang vypadá na 15 let, a nejdřív jsem si 20 minut myslel, že puberťák sbalil dospělou holku. Až pak jsem si říkal, že to je divný a našel jsem, že je z toho "milostnýho" trojúhelníku nejstarší. Nojo, Asiati a jejich vzhled. Jinak je to Netflix se vším všudy. Mě to ale sedlo, postavy jsou fajn a závěr, kde režisér ukáže v dobrým světle vlastně všechny, včetně bráchy i šéfa, mě hodně potěšil. ()

Jonatána

To bylo prostě...moc fajn. :-)Pravda, ten týpek skoro ve čtyřiceti vypadá na dvacet, ale to tak holt asiati mají. A i když od začátku čekáte, že to dopadne tak, jak to dopadlo, stejně je to moc fajn. :-) ()

dj_kure

Příjemný překvapení musím říct. Ačkoliv je to klasickej scénář kterej všichni moc dobře známe já se bavil. Možná je to i tím, že jsem se v posledních letech úspěšně a záměrně vyhýbal romantickým komediím. Z Love Hard jsem sice necítil originalitu, ale fajn Vánoční atmosféru a pár fakt vtipných momentů. Trailer jsem neviděl a jsem rád, že jsem do toho šel s nulovým očekáváním. V podstatě bych film doporučil všem, kdo mají rádi takový to klasický trapno u pečení vánočního cukroví :-))) ()

Alojs

Vkusná romantická komedie, která je strašně moc příjemná. Není tady žádná zlá postava, všechno je hrozně moc "feel good"... Když nad tím přemýšlím - jeden háček by tu byl: mezi hlavní hrdinkou a jejím asijským protějškem to opravdu nejiskří. Jindy by to byl průser, ale tady je to tak nějak akceptovatelné.... ()

riza-do

Jen jeden z dalších neoriginálních filmů s naprostou zřejmou zápletkou a ještě zřejmějsím koncem. To co dělá tyto filmy zábavné jsou právě ty prostředky. Nepřirozené postavy, na komedii až příliš málo zábavy a plytká neprocítěná romantická linka už prostě zápletka z online seznamky a novinový článek, "který to dá celé zase dohromady", nezachrání. Milý film, ale proč se na něj dívat, když je spousta lepších filmů se stejnou zápletkou. ()