Šťastný nový rok 2: Dobro došli

• Slovensko Šťastný nový rok 2: Dobro došli (více)

Příběh je volným pokračováním úspěšného filmu Šťastný nový rok. Začíná na Silvestra, kdy Marek (Ján Koleník) požádá Hanu (Táňa Pauhofová) o ruku. Její souhlas rozpoutá bláznivý kolotoč událostí, které předcházejí jejich svatbě v nádherném prostředí u „československého“ moře v Chorvatsku. Trojice Haniných kamarádek (Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Gabriela Marcinková) a jejich rodiny znovu vnášejí do zdánlivě jednoduché přípravy svatby dobrodružství, napětí, zábavu a někdy i drama. Zatímco jedna z nich je momentálně bez partnera, druhá má okolo sebe hned dva soupeřící soky, a třetí manžela, který svou bezstarostností už doopravdy překračuje všechny hranice (v tomto případě dokonce hranice Schengenu). Všichni v podstatě nevědomky dělají všechno pro to, aby zamilované dvojici svatbu zkomplikovali, nebo je vlastním příkladem odradili, až natolik, že k ní skoro ani nedojde… (Falcon)

NikiVai

Dvakrát nebo třikrát jsem se zasmála Anička Kadeřávková tu pipinku hraje skvěle) a zbytek filmu se pronudila, občas i trochu otrávená trapností snímku jsem měla tendence podřimovat. A jako je hezký, že jsme světoví, že pár postav nemluví česky, ale třeba můj muž, antitalent na jazyky, tak přišel o soustředěnost a návaznost některých dějových linek. ()

mia.com

Tohle byla fakt cicovina, ale celkem jsme se tomu bizarku zasmali. Ovsem korunu tomu nasadil zaverecny nacviceny tanec... ()

bemygirl odpad!

Film je taková kravina,že lituju,že jsem se pod dojmem relativně hezké vánoční komedie Šťastný nový rok rozhodl jít do kina a utratit peníze a hlavně ztratit čas. To jsem se mohl milovat s přítelkyní a ne trávit čas na stupidní sračce a ještě riskovat omikron. ()

tajtrlik odpad!

Tohle někdo může myslet vážně? Zajimalo by mě, jestli se na to tvůrci podívali. Jedním slovem sra*ka a nekutečná ztráta času. ()

BlackDemon odpad!

Tak asi takto vyzerá filmové peklo :-) Zoberte opozerané tváre, zaklincujte to Vašutom, pekne to nasvieťte, natočte a potom v strižni povyberajte pekné obrázky a jebať pritom na nejaký dej - a máte tento brutálny ale fakt brutálny shit. Toto je ešte horšie ako filmy od Evity /a to už je fakt ultranízky level/. Herci, ktorí v tejto plytkosti hrali by mali byť doživotne vylúčení z divadiel v ktorých hrajú - za stratu umeleckého úsudku. ()

gramofonix

Rozhodne lepšie ako Láska hory prenáša, pre mňa je to hodnotenie mezdi ** a  *** hviezdami, tak 2,66. Čo mi hlava nebrala bol ten 50:50 český a slovenský dabing, resp. predabované do češtiny niektoré slovenské postavy. "Skvelý nápad" , hlavne keď človek pozná originál hlasy... ()

Nellaron odpad!

Odhliadnuc od toho, že niektorí slovenskí herci boli z neznámych príčin dabovaní do češtiny a niektorí zase nie, tak všetko ostatné bolo vo filme ešte horšie. Dejová línia bola najskôr len nudná, potom bola ešte nudnejšia, ale level trápnosti sa dostavil onedlho, keď vo filme spustili melódiu z Titanicu. Oproti solídnej prvej časti je pokračovanie odpadom. Bolo mi ľúto všetkých tých známych hercov, že sa účastnili na niečom takomto. ()

r3musko

Najviac mi vadilo, že som si všimol, že to museli natáčať mimo sezóny. Odvtedy som videl v každej scéne, že im musela byť zima a to prehlušilo každý zážitok z filmu ()

patril odpad!

odpad...žádný příběh, předvídatelné situace, žádný vtip ani emoce do kterých byste se mohli vžít, asi dostali dotaci od Chorvatské vlády-jediné krásné na tom byli záběry malebných městeček, moře a venkova, nepochopila jsem proč ale v Chorvatsku pouštěli italskou hudbu, logika příběhu i dialogů žádná, někteří slovenští herci předabovaní, jiní ne, Chorvaté/Ital bez titulků, ale vzhledem k prázdnosti celého obsahu si tvůrci asi řekli, že to nemá cenu, styděla jsem se za herce, když už si myslíte, že to nemůže být horší, tak si nakonec všichni střihnou indický tanec-proč proboha?! ()

Alena.Durech

Film splnil moje očakávania. Príjemný relax a pobavenie. Krásne outfity, prostredie… rozprávka pre dospelé ženy :-) Videla som len v slovenskom prevedení, takže nič ma nenaserkalo :-D ()

Korpy22 odpad!

Já vlastně ani nevím, čím mám recenzi začít a jestli vůbec. Tenhle “film” je prostě hrůza hrůz. Člověk má až pocit jako by to byla parodie, ale bohužel ne. Jedná se o napodobeninu amerických romantických komedií, které sami o sobě nemají bůhví jakou hodnotu, ale tenhle film to posunul ještě na vyšší level. Vždycky když už jsem myslel, že mě nemůže nic horšího překvapit, vždycky něco přišlo (např. hudba z Titanicu, při scéně s lodí, strašná píseň pro nevěstu nebo závěrečný svatební tanec). Na tomhle filmu je tragické snad úplně všechno, ale hvězdou samozřejmě zůstává Anna Kadeřávková, která opět hraje sama sebe. Opět dostala roli ve které hraje hloupou blondýnu, která je influencerka. Další herecké obsazení je také velmi afektované, a rozhodně se nejedna o herecký koncert. Pokud můžete, na film se nedívejte, zároveň pokud se chcete pobavit nad něčím opravdu, ale opravdu strašným, tento film si pusťte. ()

pallok

Tak toto je naozaj na uzúfanie! Ukážte mi jedného amerického režiséra, ktorý by nebral všetkými jedenástimi štyri tak nádherné slovenky do filmu! Mám chváliť ďalej? Áno aj Dášenka je super, ten drobizg okolo tiež, jediná výhrada Vašáryová/Bartoška - títo dvaja príliš vytřčali z radu. Ale Zuza, Tonka, Gabika a Táňa, tie raz budú zapísané do svetového zoznamu kultúrneho dedičstva stredovýchodozápadnej Európy! ()

Flashback odpad!

Všichni víme, že českoslovenští filmaři nemají talent, nápady, ani vkus.............přesto nás o tom pořád dokola přesvědčují. Stydím se za českou (a slovenskou) kinematografii. Průjem. ()

derylla odpad!

Absolutní propadák. Čtyři obludy, zhulený módní návrhář s úplně nechutným vkusem, a jedna trapnější situace nečekaně střídá druhou. Ani pusa Havlové to nezachránila. ()