Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ****

  Je tam jasný nápad priviesť do nového tisícročia ďalšiu rôznorodú skupinku, ktorá sa popasuje z nadprirodzenými javmi v štýle KROTITEĽOV DUCHOV. A to nielen v podobe režiséra. Síce KROTITELIA to niesu, ale nemusíte mať obavy z toho, že by ste sa náhodou nudili, alebo žeby boli herci nesympatický. Ku tomu profesionálna technická stránka veci a máme tu svižný oddychový film.(12.1.2011)

 • sinp
  ***

  Zábavná komedie Ivana Reitmana. Jejím problémem je, že s původně skvělého námětu vykřesala pouze zlomek svých možností. Slovenským rodákem Reitmanem to nebude, scénář je ten, kdo neobstál. Několik opravdu stupidních polo-narážek a polo-gagů celou tuhle neškodnou taškařici dost ničí. Je škoda, že i přes roztomilou Julianne Moore a pohodového Davida Duchovnyho nakonec skončí Evolution v nemilém prostředí - v zapomenutí.(19.12.2005)

 • Stanislaus
  ***

  Evoluce je pohodová "klasika" se sympatickým obsazením, množstvím malých i přerostlých příšer a se spoustou scén, které jsou sice klišé, ale i tak pobaví. Věčně padající Allison (J. Moore) a lehce trapný Wayne (S. W. Scott) jsou postavy, které mi nejvíce utkvěly v paměti. Zkrátka nenáročná oddychovka, která se nesmí brát moc vážně (ona samotná se tak též nebere). P. S. Super reklama na Head & Shoulders!(27.2.2017)

 • Spiker01
  *****

  Evoluce je jednou z nejlepších komedií z počátku tisíciletí. Nejvíc všechny samozřejmě zaujme David Duchovny a Julianne Moore, ale výborní jsou všichni, včetně mého oblíbence Seanna Williama Scotta (právě Evoluce a Hele vole, kde mám káru jsou nejlepší filmy, co kdy natočil). Film je blbost, to připouštím, ale je to děsná prdel. Už jsem to viděl hodněkrát a pořád mě to moc baví...90%(18.1.2013)

 • 3DD!3
  ****

  Opravdu povedená sci-fi komedie s překvapivě prostým, ale dobrým námětem. Obsazení je víc než fajn a hlavní dvojka David Duchovny a Orlando Jones jsou perfektně sehraní. Navíc je to zatím asi nejdraší reklama na šampon Head & Shoulders. Celkově příjemná zábava + perfektní hudba od Johna Powella, takže za 4. A ještě něco. Doporučuju dát přednost titulkové verzi anebo alespoň dabingu z videokazet, protože nad tím co s výbornými hláškami udělala Nova (a to není jen jediný případ), zůstává rozum stát. PŘESTAŇTE PŘEDABOVÁVAT FILMY!!!(21.8.2006)

 • - Na konci filmu, těsně před titulky, je krátká reklama na Head & Shoulders, ve které hrají hlavní hrdinové (Seann William Scott, David Duchovny, Orlando Jones). Reklama končí tím, že všichni tři zvednou ruce a v nich drží lahev H&S. Orlando Jones ji však drží obráceně. (Johnec)

 • - Když si režisér Ivan Reitman přečetl scénář Dona Jakobyho, rozhodl se projekt realizovat. Nejdřív ale najal další dva scénáristy, Davida Diamonda a Davida Weissmana, aby Jakobyho sci-fi thriller přepsali na komedii. Donu Jakobymu se změny natolik zalíbily, že se rozhodl s Diamondem a Weissmanem na nové verzi spolupracovat. (109)

 • - Nemotornost své postavy si vymyslela Julianne Moore sama. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace