Dita (Berenika Kohoutová) místo vytouženého miminka dostane od svého přítele Filipa (Igor Orozovič) mladou border kólii, přestože nikdy žádného psa nechtěla. Navíc Ditě pejskařská komunita připadá směšná a nesnáší psí exkrementy. Celý příběh začíná tím, že do jednoho šlápne. Opravdu to znamená štěstí? (CinemArt)

William_

Nudná sonda do zbohatlického páru, která si užívá svého luxusního života na pražských Vinohradech, a kde znuděná žena, ze začátku bojící se psů, podezřívá svého manžela z nevěry, která se po chvíli potvrdí, a místo muže si oblíbí psa, ke kterému pak přidá i souseda, který má taky psa. Nudný jak prase, hudba otřesná a chudák Jirka Lábus - do čeho se to namočil. 1/5 ()

M.i.k.e

sterilní romanťárna, která je ovšem ve srovnání s tím co u nás poslední dobou v rámci tohoto žánru vzniká vlastně docela fajn. Není to vulgární, postavy tu nejsou úplní idioti a dokonce tu není ani žádné pofidérní poselství. Prostě jen spotřební klasika se spoustou product placementu, krásnými psy a sympatickou hlavní hrdinkou. Nejsmutnější na to celém tak nakonec je zjištění, že k tomu aby si v rámci české tvorby romantických vztahovek divák řekl že je to fajn stačí opravdu hodně hodně málo....40% ()

otík

Naprostá tragédie. Tohle nebyla ani komedie, ani romantický film, tohle byla totální nuda. Možná ještě rozjezd by malinko ušel, ale od půlky filmu je tempo filmu nulové. Herecké výkony jsou taky hrůza - Kohoutová nijaká, Benoni spíš divný, Vagnerová totální prkno a Žilková až nechutná. Tenhle film je lepší nevidět. Jediné, co stojí za zmínku, jsou hezcí psi. Nejhorší je ovšem scénář, který třeba vůbec neřeší, že hárající fena za sebou nechává spoušť. ()

Master19

Může být ta zápletka ještě víc omletá? Podle mě ne. Jediné co je tu navíc tak párek ostýchavých psů, kteří, haha, nechtějí kopulovat. Seriáloví herci si tu užívají luxusu širokého plátna, ale ač mají víc prostoru, nic se neděje. Jedna hvězdička za Bereniku, pro kterou mám slabost. ()

Anet21

⚪Dosti schematické, ani komédia, ani skutočná romantika, síce nie toľko tlačené na pílu v oblasti humoru, ale aj tak sa tu objaví pár trápností, nad ktorými možno pretočiť očkami. Ako celok skôr stagnujúce a bez nápadu, tá slniečkovosť ohľadom témy ,,vlastniť psíka " je zase tak sladká, až diváka bolia zuby. Celkovo, načo sa nakrúcajú podobné filmy v žánrovke stále znova a znova, aj tu sa radšej mohli niektoré motívy rozvinúť do dramatickejšej podoby a vytvoriť komornú sociálnu drámu, pretože tých je v našich končinách naozaj pomálo, ale nie, radšej toto. S takýmto dačím má scenárista asi menej roboty.⚪ ()

klukluka

…a já si myslím, že se to Robertu Sedláčkovi a paní Obermannové moc povedlo. I když to má pro mě osobně nepochopitelných 49 procent. Ale jestliže se na Netflixu v jeden den objeví dva zdánlivě identický, protože málem přes kopírák stejně obsazený filmy, a sice Za vším hledej ženu a Řekni to psem, tak já tvrdím, že je to ve výsledku o parník ve prospěch filmu, kde se lidi chovají jako lidi, kde se k sobě navzájem chovají jako lidi, a kde se to jako bonus navíc hemží pejsky, protože ti jsou neodmyslitelnou součástí našich životů a přitom jsou v české kultuře až na pár většinou ne příliš zdařilých výjimek celkem opomíjení. Tohle je milý film, vůbec mi nevadil a bavil mě charakter, který vtiskli postavě ztvárněné Berenikou Kohoutovou. Obešel bych se bez scén s kopulujícími pejsky, snažil bych se, aby postava Veroniky Žilkové nebyla tolik Veronikou Žilkovou, ale jinak mi to přišlo vážně hezký a podařený. ()

velkyvezir

Film o nezodpovědných pejskařích, kteří pustí jejich psy na volno bez košíku v parku plném lidí. Tedy edukační film to není. ()

mira007

OrozovičKohoutový kopačky a psa na rozloučenou a ve stejném baráku bydlí Benoni se psem stejné rasy, ale opačného pohlaví. Dějově toť vše a zbytek je předvídatelná klišé vztahovka jakože komedie bez vtipu. Pozitivem budiž pejskařská téma a že to nepůsobí tak křečovitě jako konkurenční české výtvory. Jedna hvězda navíc za Burianovu (aka Kapitán Demo) titulní svěží pozitivní melodii, ke který něco nazpívala hlavní hrdinka. ()

filipvrbik

Začíná to jako slaboduchá komedie s mnoha psy, která je doslova o ho.ně, do kterého šlápne Berenika Kohoutová hned na začátku filmu. Naštěstí se z toho postupně stane sice ne moc vtipná, ale celkem milá a koukatelná romantika a kvůli úžasným pejskům jednu hvězdu přidám...50% ()

Ben Nevis

Reklama na pejskaře, protože vše se točí kolem nich. Dita působí jako životem znuděná mladá žena, která má problém sehnat práci i Praze (!). Psy nesnáší, ale to je lež. Všichni ve filmu pejsky milují, protože jsou bezúdržboví a maximálně něco roztomile rozkoušou. Zápletka je romantická klasika, ale děj kolem ní naprosto hloupý. Lidé se párují, aniž by měli něco společného. Pořiďte si pejska v vše ostatní se vyřeší samo. ()

Razzor_82

"Místo dítěte mi dal psa." Po sto páté recyklovaný model romantické komedie + tentokrát oživen psy. On trapný ňouma myslí na ni. Ona dominantní žena nemá zájem o ňoumu. Na konci si padnou zamilovaně do náruče protože si tak nějak na sebe zbyli. Žilková je filmově zralá už na odstřel. Trapnější krávu prostě nenajdeš. Jedna hvězda za hezké Border kulie. 2/10 ()

kluzo

Český film, který moc nenadchne. 33%, a to jsem pejskař. Filmařská i herecká rutina bez invence. Děj... Průměrný příběh, ne moc záživně ztvárněný. Na romantický film tam bylo málo, spíše žádná, uvěřitelná láska. Na komedii tam bylo málo, spíš žádný, humor. Na pejskařský film tam bylo málo psí lásky, psích očí, psího kamarádství, prostě všeho, proč si lidi psy pořizují a co na nich milují... Pěkná písnička u závěrečných titulků, složená Kapitánem Demo a pěkně zazpívaná Berenikou Kohoutovou to nezachránila. Beru ji spíš jako omluvu za po hříchu nevyužitý potenciál. ()