Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

haruna

Tak koukám na recenze a zdá se, že tenhle humor nepadl do noty každému. Mě se to líbilo, zasmála jsem se, dávám 3 hvězdy a pohoda. Nemá cenu rozebírat srandu, protože pak už by to nebyla sranda. Čuba a Kozub mě rozesmívají a baví a o tom přece praštěná komedie je. Hlavně v tom nehledat nějaký vyšší smysl, to bychom mohli komedie rovnou zabalit. ()

mdf

Ať jsem hledal co jsem hledal,čemu se tam dá opravdu zasmát, tak jsem tam fakt nic nenašel,tohle byla velká slátanina. ()

GanjaManCZ

Jednou a stačilo. Není to nic osobního. Některá videa z YouTube se mi od nich celkem líbila, ale tohle bylo dost slabé.. Když pominu ty Štěpánovi ksichty, na které už jsem se stal po tomhle filmu alergický. Tak mě to bohužel nijak nezaujalo... ()

MrBellum

Podle ostatních recenzí to vypadá, že jsem byl na jiném filmu. Půl hodiny se trapností potíte, než přijde nějaká vtipná scénka. ()

Dobry_clovek odpad!

Dalsi buranska komedie, ktera je vtipna pro dolnich 9 milionu a zbytku je za to stydno. Pokud na MS v hokeji hraje ceskemu tymu Maxim Turbulenc a v kinech bezi tento skvost, potom je naprosto zrejme, ze kulturne jsme proti svetu nejen zaostali, ale ze se vracime o tricet let zpet. Je to tragicke zjisteni, ze nejlepsi komedie u nas vznikly za socialsmu a byly plne dobrych hercu. Dnes, kdy ma kazdy svobodu vyjadreji a muze ukazat svetu co v nem opravdu je, se toci podradne, amaterske pitominy, s podradnymi a amaterskymi herci. Casto ctu, ze Kozub je novy Mensik. Ten, kdo to tvrdi, neumi rozlisit noblesu od kanalniho primitivismu. ()

jakuzza

Tento film má mít vlastní kategorii :)  Chápu, že divák který absolutně neví do čeho jde a co je tato banda zač. Může mít problém tento film zakousnout.. Ono je to někdy přehnané ano to je schválně... Je to nadsázka a hlavně copak by někdo chtěl Milana a Davida nějak vážného prostě je to jejich role a jsem rád, že ponechali jejich charakter i do filmu..  Film má i děj bál jsem se, že to bude právě nějak zplácané, ale mělo to hlavu a patu.. Je to vtipné, bláznivé a prostě tak jak to má být od tří tygrů ! KLOBOUK DOLŮ CO JSTE DOKAZALI VYTVOŘIT NIKDY JSEM NEZAŽIL TAKOVÉ VÝBUCHY SMÍCHU CELÉHO SÁLU... TAKŽE KDYŽ FILMOVÝ KRITIK DÁ 30% HODNOCENÍ...... BOŽE JDĚTE SE PODÍVAT NA REAKCE DIVÁKŮ TO JE TO HLAVNÍ ! ()

FakinAdsso odpad!

Český humor i kinematografie si zaslouží víc, daleko víc. Dodnes jsem nechápal, proč se uskupení Tří tygrů tváří jako objev posledních let, když je to celý retardovaný - doslova. Ale co už, krom povedeného seriálu, ať si na YouTube dávají co chtějí, své diváky si to najde. Jedná se o skeče a pro někoho to v tomto krátkém formátu pro zasmání může fungovat (sedět v hospodě bych s nima nechtěl, ale žijí mezi námi). Převést stejnou stupiditu do filmu je ale oříšek a já rozhodně netvrdím, že bych nebyl rád, kdyby se to klukům z Ostravy povedlo. Dívat se ale na to, jak si na tom vylámali zuby, je naprosto žalostně bolestivé. Viděl jsem s Čubkou a Kozomrdem rozhovor U Kulatého Stolu - ten první má tak zkreslený názor na konstruktivní hodnocení umění, že si myslí, že odpad nikdy nemůže nikomu dát, protože to přeci ty lidi dělali s láskou :'D. Tak já bych rád oponoval s tím, že když mi někdo jako on zkazí víkend tím, že jsem svou chybou šel na jeho "film" který dohromady neměl hlavu ani patu, žádná jeho scéna neposouvala příběh ani postavy nikam, protože se pořád jednalo o náhodně vygenerované skeče dvou debílků, což je přece hrozně funny sledovat, hahaha. Do toho násilím vměstná pár veřejných postav a snaží se pak všude tvrdit, že oživil žánr hloupých komedií, tak tomu ten odpad s radostí dám a budu se na tuhle neúspěšnou resuscitaci, která skončila ještě horším znesvěcením těla tohoto žánru rychle snažit zapomenout. Až se k filmu dostane i jiná skupina lidí, než věrní fanoušci prvoplánové demence, bude Čuba z hodnocení asi hodně nešťastný. Bohužel jeho perspektivou to samozřejmě nebude chyba jejich zhovadilého díla a tak se zase nikam neposuneme. ()

vysokapani

Tři Tygry a všechno, co divadlo Mír vytvořilo a bylo možné to vidět na YT, nebo na Mírplay, jsem viděla. Jejich skeče, filmy, divadelní hry, seriály i videa z herecké šatny se mi líbily. Je to parta zkušených herců, kteří mají odlišné vnímání "zavedených" a "nepsaných" pravidel herectví. To, co dělají, je práce, v  soukromém životě jsou úplně obyčejní lidé jako ostatní. Je proto dobré poslechnout si rozhovory s nimi a nebo zkouknout nějaké jejich představení. JACKPOT je  jejich splněný sen - vyprodukovat celovečerní film, a to se jim podařilo. Nejsem z Ostravy takže nejsem "regionální" fanynka, ale jsem ráda, že taková parta existuje. Všechno, co dokázali, je výsledkem jejich poctivé práce a odhodlání. Na film jsem šla proto, že postavy Milana a Davida znám z jiných scének. Od filmu jsem neočekávala WOW efekt, ale pohodovou věc, proloženou vtipem a akčními scénami, což tam bylo. Za mě dobře odvedená práce a filmu přeju dobré hodnocení a poděkování všem lidem, kteří se na něm podíleli! Díky. ()

vimluk_CZ

Jsem stále na vážkách z toho, co jsem právě viděl. Jsou to prostě 3 tygři poslepení do celovečáraku. Ze začátku je to vtipné, svěží, ale tak v půlce... jsem se začal nudit a vlastně to tak nějak trvalo až do konce. Škoda. Ale je to svěží vítr do českých kin ()

Rektando

Film na 100% splnil očekávání. Jednoduchá komedie plná vtipu s příběhem jako doplňkovým prvkem. Smál jsem se od začátku do konce. ()

zamukooo

Film o dvou dementech, kteří nečekaně vyhrají, a za svou výhrou si musí dojet. Jenže nemají peníze na lístek na vlak a platnost tiketu končí následující den. Jednoduchá zápletka nevadí, ovšem u těch rádoby humorných situací jsem se nesmála ani jednou. Tedy zhruba první půlhodinu filmu. To je asi tím, že mi nepřijde vtipné, když ze sebe někdo dělá blbečka. Po nějaké době už je to lepší, ale stále je to ten typický český primitivní humor. Navíc se to úplně jednoduše dalo vyřešit tím, že by si od někoho peníze na vlak půjčili - to jako neměli nikoho známého, kdo by jim peníze půjčil? Celé by se to vyřešilo a mohl mít film 20 minut. A spoustu času by se ušetřilo. ()

Reyer

Vazne nevím... podle me, kdybych šel do kina jednou za 3 měsíce. Tak bych byl hodně naštvaný a zklamaný. Ale na druhou stranu bych se asi hodně pobavil. Je to zajímavý, mam tak rozporuplné pocity. Takže hodnotím 50 (ale spíše lepších 50, proto 3 hvezdy) ()

aadis

Film splnil to, co jsem od něj očekával - pobavil. Z kina jsem odcházel vysmátý. Konečně něco jiného, než komedie ve stylu Muži, nebo ženy v říji, nebo jiné rádoby srandovní věci. Dějově to samozřejmě na Oskara není, ale o to asi tvůrcům nešlo. Samozřejmě má film i pár hluchých míst, ale nenudil jsem se. Měl jsem obavy, aby se film neutápěl ve vulgaritách, nebo v žumpoidním humoru, ale naštěstí se obavy nevyplnily. Rád se po nějaké době na film opět podívám, protože je tam spousta hlášek, které si nelze zapamatovat na první shlédnutí. A titulky k polskému a slovenskému jazyku byly úplně skvělé :-)) ("Do auta, kurwa" - tit: "Nastupte, přátelé") ()

Lokakola

Dávám jednu hvězdu jenom proto, že je mi líto dát odpad. Moc bych si přála, aby to tak nebylo, ale poprvé v životě jsem odešla z kina v půlce filmu. Asi prostě nejsem cílová skupina, ačkoliv jsem klukům přála, aby se jim to povedlo, protože fandím všemu, co nejede ve šlépějích dnešních zajetých továren na filmy, kde všechno jede podle zaběhlého scénáře bez špetky originality. Zároveň sleduji seskupení Tří tygrů a po seriálu sKORO NA mizině jsem věřila, že to bude dobré. Jenže při sledování filmu mi bylo chvílemi i trapně za to, že tam sedím a sleduji to. Charaktery postav na velkém plátně působily rušivě až otavně, většina dialogů byla naprosto plochá a vtipy jako by byly tlačeny na sílu. Prostě mi to nesedlo. ()

Adam.Holl

No, tenhle kousek rozhodně není pro každého, je to prostě Tygrovina která ale dokázala rozesmát celý kinosál, a všichni jsme se náramně nasmáli, nicméně jak jsem psal výše nemůže to sedět každému, hlavně pokud neuctívá humor třech tygrů. Ale jak by řekl klasik: "V církvi máte povolené penisy?" ()

Rancidtekk

Strasna hovadarna, kterou clovek nesmi sledovat za strizliveho stavu. Jackpot navazuje na tradici prastenych komedii s ucetnim Fantozzim, pujcuje si motivy z gangsterskych filmu (coz neni uplne bezny jev v nasich krajinach) a priznane vzdava hold martial arts filmum. Bojove sceny me potesily slusnou choreografii. Nektere gagy vysly dokonale (vetsina scen s Polakem), nekde to bylo mimo (hlavne Kozubovo pitvoreni). Osobne mam rad camea, prisel jsem si na sve. Kalousek prekvapil, ze do te blbiny sel. Magnusek prekvapil, jak moc zhubnul, do role revizora se hodil. Vtipek s Honzou Dedkem taky potesil. Jsem rad, ze se natocil i jiny film, nez vztahova komedie o nicem, ale porad to potrebuje vypilovat. Napriklad mi nesedely animovane sekvence a zrychlene sceny, ktere pripominaly Babovresky. Uz si to asi nepustim, ale budu rad, kdyz Tri Tygri, ktere uplne v jejich prirozene skecove podobe nemusim, natoci dalsi film. Jako jednohubka na vecer s kamaradem bongem to funguje. Seagala z hlavy jen tak nedostanu, chvili jsem si rikal, ze to byl jeho dvojnik a ono ne :) ()

Andrmen221

Zasmál jsem se asi 5x z toho 4x Kozub jednou Vavara. Low-bugdet film na principu scének u mě oproti Vyšehradu moc nefungoval. Na ani jeden smínek se nehodlám dívat podruhé, ale na Vyšehradu jsem byl s rodinou a kamarády a smáli jsme se moc, byť to byla konina, ale pobavila. Bohužel zde to za mě moc nefungovalo. Herci si chtěli splnit sen a natočit celovečerní film, co se jim povedlo, ale být jimi zůstanu u divadla a nějakých scének, pokud je to ještě baví. Líbili se mi camea, Kozub bude jednou velký herec, ale jinak slabé.. ()