Příběh Nikdy neříkej nikdy ukáže, že všechno zlé opravdu může být pro něco dobré. Hlavní postavy Naďa a Petr se se svými partnery právě rozvádí. Petrova manželka je lékařkou na misích v Africe a jejich vztah trpí dlouhým odloučením, z Nadina muže se vyklubal záletník, který se občas zamiluje do někoho mladšího. Naďa a Petr do sebe nejprve lehce vrazí autem a díky tomu na sebe začnou narážet i dále v životě. Z jejich rozvíjejícího se vztahu se pak stane bláznivá jízda dvou neúplných rodin, která bude výzvou nejen pro ně, ale i pro jejich blízké... protože všechno se může stát. (Bontonfilm)

blondboss

Tuctová žánrovka, ktorá nijako nevybočuje z priemerného dejového štandardu a ktorá neponúkne prakticky nič nové, akurát tak extrémne presladený záver. Herecky celkom obstojne, ale stojí a padá to na klišé. Hviezdička navyše za Haberovu titulnú pieseň. 50 % ()

pafka

Trosku uspechane, spichnute obcas horkou jehlou. Ale funkcni, roztomile. Dva halvni predstavitele jsou tak charismaticti, ze ustoji i trosku slabsi scenar. Ale cil byl jasny - pobavit, trochu romantiky a vydelat nejakou kacku. Obycejne, ale mile. ()

imaginer21

Příjemná a vcelku podařená snaha o tuzemský good-feeling movie, která místy připomínala i zlaté časy dobrosrdečných komedií Marie Poledňákové. Hodnocení sráží zejména prakticky zcela nevyužitý komediální potenciál vedlejších rolí (Sokol, Tabáček, Stárková) a na plátno nepříliš kvalitní kamera. Celkově jsem ale z kina odcházel fakt mile naladěný, obzvlášť s vděkem za vřelou srdečnost a laskavost, které z filmu sršely a přitom nebyly nějak viditelně šroubované. Braňo Mišík natočil opravdu hezký lidský film, který zas jednou připomněl a zužitkoval i česko-slovenské přátelství. Maštalír a Kostková byli skvělí. (Kinostar Eperia, Prešov, předpremiéra 2. 8. 2023) ()

Grimaldi

Na poměry našeho středoevropského regionu jsem byl mile překvapen. Žádné hnusné, amorální chování, žádné podvádění, jen fajn příběh o dvou lidech a jejich rodinách které se na konci spojí v jednu. I přes zapojení netradičních afrických lokací se jedná o jednoduchý příběh, který příjemně ubíhá, má sympatické herce a malebné, převážně slovenské lokace. Romantika, na kterou nebudu mít problém se v budoucnu znova s radostí podívat. ()

Aideon

Tahle komedie se konečně trochu vymykala těm ostatním. V první řadě musím říct, že herecké obsazení bylo zvolené perfektně. Kostková s Maštalírem spolu fungovali suprově a dobře se na oba koukalo. Část s učením jógy ač očividná, tak i přesto pobavila. Trochu mi mrzí, že se nám nedostalo trochu více ze souboje mezi rodinou O. Sokola a hlavními protagonisty, protože si myslím, že by to také stálo za to. Zápletka byla nakonec obyčejně typická, ale v tomto případě mi to nevadilo. Myslím si, že je to taková jedna lepší česká blbina, když nevíte, co pustit. ()

rigby

Zcela banální scénář postavený na mezilidských vztazích a vzájemném jiskření. Ale ta chemie ne že by nefungovala, ona tam vůbec není, ani náznak. Výsledek tak působí velmi roztříštěně. Není tam ani ta legrace, prostě vůbec nic. A celkem sympatické herecké obsazení jen tápe a trčí z téhle nicoty. 2- ()

Grázl83

Není to úplná blbost, ale scénář jede podle klasické šablony. Takže vše již 100x viděné a navíc ač je to označováno jako komedie, tak humor chybí. ()

YouKnowWho

Další z řady českých/slovenských komedií, které nenadchnou, ani neurazí. Herecké výkony tu jsou poměrně dobré, postavy sympatické a příběh, ikdyž velice předvídatelný, hezky plyne. Naproti tomu se ve filmu objevují prakticky všechna známá romantická klišé, technické nedokonalosti i rušivé šustění scénářem. Z šedého podprůměru však tento film pozvedají nejen zábavné malé vedlejší role v podání Ondřeje Sokola a mojí oblíbené Hany Holišové, ale především skvělý humor v první polovině filmu. V součtu se jedná o příjemnou jednohubku na večer s Vaší drahou polovičkou, u které se zasmějete, možná Vás i lehce dojme, ale žádnou přidanou hodnotu od tohoto díla rozhodně nečekejte. ()

ElisR

Příjemný film na deštivý večer. Sice nepřichází s ničím novým, je to typická rom-com, ale neurazí :) Navíc Maštalír je skvělý herec a z každé role vytříská maximum. A jeho první jogínská hodina mě i pobavila :D Za mě dobrý průměr. ()

Simon.Dobes

Tak toto ma milo prekvapilo. Ako žánrovka je to naozaj dobré, čomu pomáhajú aj hlavní predstavitelia. Je škoda, že sa viac nevyužila časť príbehu odohrávajúca sa v Keni. Film funguje hlavne ako oddychovka, takže by trebalo k tomu tak i pristúpiť. ()

charles3

Bál jsem se, že z toho bude další "V létě ti řeknu, jak se mám" či další z už dlouhé řady nepovedených, zaměnitelných a zapomenutelných slovensko-českých "komedií" jako Příliš osobní známost, Šťastný nový rok 1+2, Všechno nebo nic, Láska hory přenáší, To ty nosíš smůlu, lásko atd. Odrazoval mě už ten další frázovitý název, navíc evokující oblíbenou bondovku, i obsazení Kostkové, která předtím hrála právě i v prvním zmíněném snímku. Kupodivu se tento film (NNN) povedl jako málokterý a ze zmíněných slovensko-českých koprodukcí z poslední doby jej mohu směle zařadit k jejich vrcholům jako Známí neznámí nebo Invalida. U mě 68 % a tedy hodně silné 3 hvězdy. Jenom ty názvy prosím příště "trochu" originálnější... ()

gogo77 odpad!

0/10 ... tekuta NAIVITA, obscenna HLUPOST a vsetky turecko-venezuelske telenovely v jednom filme ... od uplne prveho slova az po posledne toto bola sialena nuda, trapny predvidatelny dej, a herecke vykony na urovni Tatka Smolka, aj sa cudujem Mastalirovi ze zo seba dokazal urobit take sproste naivne hovado ... o co ide ? ... o nic .... aka je pravdepodobnost ze v nejakom akoze SK meste v jeden slnecny den na seba narazia pred sudom po rozvode dva ceskolsovenske pary (kde zena je ceska) a este spolu zacnu chodit ??? ... pan reziser by uz nemal citat Keleovu ani iny brak... ale toto nebol film ani pre dochodkyne ktore sa tesia zo stastnych koncov.... smutne kam viac a viac klesame ... a neuverite no konci okrem uprimnej na vzdy lasky dostali este aj ŠTENIATKO!!!!! ()

Slepejsek

Přeslazená růžová knihovna. A možná spíš něco jako morální výchovná lekce v americkém tričku. Brrr! Ještě teď mi trnou zuby... ()

durkes

Trošku lepšie ako priblbé filmy podľa Evity Urbaníkovej, ale tiež to za veľa nestálo. Prekombinovaný scenár príšerní detskí predstavitelia (až na syna) - plnoštíhla baletka i mladšia verzia Chýlkovej postavy z Dědictvcí boli vybraté zle - obe bez štipky hereckého talentu. Aby som zas len nehanil, miestami aj vtipné scény a film solidne ťahali hlavní predstavitelia - Maštalíř a Kostková, ale celkový dojem z filmu dosť rozpačitý......... Žiaľ, na viac ako dve hviezdy to nevydá. ()

quokam

Jo, takova pohodicka, jako od Havlika. Jen tech snadno prekonanych fobiich a logickych preslapu v deji bylo nejak hodne. Potesily necernobile napsane postavy Mastalire a Krobotove. 6/10. ()

JB001

Kdeže jsou ty doby kvalitních československých filmů? Nic jsem si od toho nesliboval a bylo to ještě horší než jsem čekal. Ne nebylo to prima. Bohužel klasická Prima komedie ()

pichta

Príjemná odpočinka slabsia komedia. Skončí dobre pre hlavných hrdinov, ostatné postavy su akoze potrestane a vykreslene tak, aby nevzbudzovali ľútosť. Na odpočinok dobry film ()