Série(2) / Epizody(12)

Šestidílné kriminální drama, jehož hlavní devízou je atraktivní prostředí. Zločin se totiž odehrál na palubě britské jaderné ponorky Vigil, vyzbrojené nukleárními raketami. A protože ta nemůže přerušit svou strategickou misi na moři, musí se policejní vyšetřovatelka dopravit na její palubu. Zde se musí nejprve sžít se zcela novým prostředím a kromě vyšetřování vraždy jednoho z námořníků se také vyrovnat se svými osobními démony. Hlavní roli v seriálu ztvárnila Suranne Jonesová. (Česká televize)

Recenze uživatele Hexx k tomuto seriálu (2)

Vigil (2021)

Uf. Tak to byla poměrně slušná jízda! Ač jsem byl ze začátku trošku skeptický, záhy to ale prásklo do otěží a odstartovalo Velkou Pardubickou! Konec předposledního pátého dílu - posledních pár minut, za účasti dech beroucí hudby a klaustrofobického zakončení, u kterého jsem vystartoval ze židle, coby věrný klaustrofobik přesně na takové prostory, jako čertík z krabičky! ()

Season 2 (2023) (S02)

Dokoukáno skrz skřípání zuby. Kompletní opak první série - nudné, neatraktivní, předvídavé, bez potřebné atmosféry, postavy nezajímavé a divák má problém si je zapamatovat, čímž vzniká chaos. Chybí napětí (kromě toho, když byly zajaté jako rukojmí, což je tragicky málo), nějaké překvapení. Inu, toto se nepovedlo. ()