Buckaroo Banzai, vědec, neurochirurg, tajný agent a rocková hvězda v jedné osobě, objeví zvláštní zařízení, které umožňuje cestování mezi dimenzemi. Vše by bylo skvělé, kdyby ovšem nezačal hrozit útok vetřelců. (oficiální text distributora)

Tiiso

Při sledování filmu jsem byl spíše v zmateném rozpoložení než abych se poctivě ponořil do děje. Snímek je to možná zajímavý z hlediska let osmdesátých, jelikož dnes se podobných bizarností točí velké kvantum a už to nikoho ani nepřekvapuje. ()

Tarhiel

"Wherever you go... there you are." Toto bola tak prazvláštne pitomučká absurdnosť, že ani neviem, čo si mám o nej myslieť. Doteraz neviem, či ten film mysleli úplne vážne, alebo sa rozhodli, že natočia ten najbizarnejší úlet, aký ich napadol. Ten film obsahuje snáď všetky možné geek trópy (hlavný hrdina je neurochirurg, tajný agent a rocková hviezda v jednom (kam sa hrabe Jára Cimrman), ktorá náhodou objaví mimozemskú hrozbu), ale tak zle použité a sfilmované, že sa celý čas smejete na tom, ako to nefunguje. PS: Ten melón nevysvetlili! ()

p.a.douch

Buckaroo Banzai mi hodně připomíná Dereka Flinta, ale dotahuje to ještě dál. Muzikant, vědec, zkušební vůdce všeho, lékař a já nevím co ještě - to je Buckaroo Banzai. Zběsilý film narvaný bláznivou a nesmyslnou akcí. Jakžtakž nad úrovní průměru tenhle film drží obsazení, ale na víc jak 55 procent to ani skvělý casting nevytáhne. ()

jjjerry odpad!

Tohle, že je klasika? No nevim=( Asi jako když Pejsek a Kočička vařili dort, dali tam "všechno dobré", ale výsledek byl nestravitelný. Není to ani romantické, ani komedie. ()

valmet

To je oříšek tohle ohodnotit. Odpad by byl moc přísnej a ukazoval by na málo nadhledu, pět zase moc. Už jen proto, že dneska už by se takováhle úžasná pitomost, plná známých herců asi jen těžko natočila, dám tomu za pět. Tohle je fakt úlet. :-D ()

kojot.name

Znáte takové ty sny, co když se probudíte, tak vlastně nevíte, o čem to bylo, bylo to strašně překombinované a akční, tak nějak vás to bavilo, ale jste vlastně rádi, že to už skončilo a jste vzhůru? Tak to byl můj pocit z filmu. Bylo to přiměřeně zábavné, abych to dokoukal, hudba perfektní osmdesátková nostalgie, ale jako sci-fi parodie to nemůže konkurovat třeba filmu Flash Gordon... ()

Lord_Okurka

Tohle je přesně ten typ filmu, který se vymyká jakémukoliv hodnocení. Čistě objektivně je to strašná blbost, zmatená, nesmyslná a přepálená. Přitom to ale není taková blbost, aby to bylo zábavný způsobem, jak třeba Flash Gordon nebo Rocky Horror Picture Show. I když svoje kouzlo to přeci jen má... takový fakt divný "WTF" kouzlo. Strašně mě bavil herecký výkon a italský akcent Johna Lithgowa, škoda že ho ve filmu není víc. A ačkoliv bych to už znova nechtěl vidět, to avizované pokračování v závěru by mě dokázalo nalákat :-) ()

d-nao

Videl som to asi ´´cisty´´ a to bol moj problem. Tento film je cista absencia od logiky, po zdravy rozum. Buckaroo je tu zobrazeny od zaciatku ako superman a ten zvysok.. PS: Film som pozrel len vdaka Player Ready One a narazke na Buckaraa, inac by som na tuto sracku nikdy nenarazil. ()

Martin.C

Slovo "kultovní" se šeredně nadužívá, ale v tomto případě sedí. Úžasný film, který předběhl dobu, časem dozrává a jistě patří do sci-fi kánonu budoucnosti. ()