S filmem Příšerky, s.r.o. pootevřete dveře do světa podivných figurek a rošťáků, kteří rozesmívají každého přímo ďábelským smíchem. James P. Sullivan a Mike Wazowski pracují v továrně Příšerky, s.r.o., největší společnosti v Monstropolis, která přeměňuje křik na elektrickou energii. Všichni tam věří, že děti ze světa lidí jsou nebezpečné a žádná příšerka se jich nesmí dotknout, Proto všechna ta monstra dokonale vyděsí, když se do jejich světa nedopatřením dostane malá holčička Boo. Sulley a Mike dělají vše proto, aby ji bezpečně vrátili do jejího dětského pokoje, odkud se ztratila. Čekají je ale přímo příšerné překážky, než se jim to povede. Nikdo nikdy ještě nevymyslel film, ve kterém by se objevilo tolik podivuhodných postaviček a příšerek, Spolu s dokonalými dialogy a neuvěřitelným humorem pro děti i dospělé se tato komedie okamžitě od svého vzniku zařadila mezi největší světové hity! (Magic Box)

teseth

Tento animáč má jednu neskutečno devizu a tou je ta malá. Její žbrblání, výrazy, smích atd... osloví snad každého kdo se na to podívá. Bez ní by to byla prázdnota, která skončí na hnojišti nepovedených filmů, protože zbytek je nemastný, neslaný, nevýrazný a hlavně bez náboje. Za tu malou holčičku, ale musím dát 4*!!! ()

macoslavek

tohle jednou pustím svému díťátku, takže se nikdy nebude bát ve tmě sám.. a pak ještě toy story, aby si neničil hračky :) ()

AltairAhad

A právě díky těmto filmům mám takovou citovou vazbu k animákům. A že je to až moc dětinské? No, přece za každým animákem nemusíte hledat rádoby vtipné scénky. Ten film je na svojí dobu skvěle propracovaný a v jeho době to byl můj nejoblíbenější animák. Příšerkám NAZDAR! 5* bez debat, je to animovaná klasika, která stojí za to! ()

Emmmalie

Pixar je proste neomylný a perfektný, vždy to tak bolo aj bude nikdy sa nič nezmení s pixarovkami som prežila svoje detstvo a budem s nimi žiť asi až do smrti lebo ma to nikdy neomrzí, už sa teším keď si pozriem pokračovanie tejto krásne rozprávky 95% ()

Martin819

Velmi povedený kousek. Je vtipný, originální, nekonvenční a dokáže zabavit malé děti i ty starší a dokonce i dospělé. Opravdu povedené. ()

ScooobyDooo

Priestor, v ktorom sa film odohráva je "zväčšený" natoľko, že občas mal pocit, akoby som sledoval úplne iný film. Na rozprávku to bolo až príliš dobré, pekne spracované, či už po vizuálnej alebo zvukovej stránke. ~75%~ ()

house336

Geniální animák se skvělým nápadem i provedením, který si myslím, že zaujme i dospělé svým nápadem. + za skvělé hlasy, "nepovedené záběry" na konci, akční scény,... zkrátka 5*. ()

Sansnom70

Další skvělý animovaný trhák s akční tématkou, které zbožnuji. Možná si myslíte, že jsem už příliš starý na takovéto filmy, ale za nás kdy jsme byli malí jsme koukali akorát tak na Rumcajse a Křemílka s Vochomůrkou. Koukám na takové filmy se svými dětmi a podle nich také kolikrát hodnotím. Skvělý dabing, který musím uznat a to myslím, že to nebudu sám je nejlepší na celém světě. Nikdo jiný takto nadabovat jakýkoliv film podle mého neumí. Takže pokud máte rádi akční animované filmy a chcete se skvěle bavit, tak vám tento filmeček vřele doporučuji a to i pro vaše dítka. ()

Pythonator

Jeden z nejlepších Pixar filmů. Je v tom takové zvláštní kouzlo, díky kterému vám film dodá velkou porci skvělé nálady. Pro mě je tam bohužel příliš málo dospěláckých narážek a příliš málo drsnějšího humoru. Je to dojemné, milé, napínavé a celkově spíš pro děcka. ()

avalonek

Luxus.Mike Vazovsky a Suli jsou parádní dvojka,která mě bavila od začátku až do konce.Tahle pohádka má vše,co od ní čekám.Pobaví i rozesmutni a má to dobrej konec,to já moc ráda.. ()

KraLuban

Tohle pro mě moc nefungovalo - krásné animace stahuje hodně slabý příběh a hra na dětinskou notu ("hoďme tam roztomilou holčičku, to bude fungovat"..). Animácká slabota, 50%. ()

kodwin

První půlka skvělá, zábavná, pak kouzlo poněkud vyprchává. Ale pořád se jedná o podařený animák, u kterého můžete s dětmi strávit příjemné odpoledne, když venku prší. ()

Naby

Před lety když jsem ho viděl jsem byl hodně unešený. I když jsem si z něj vlastně skoro vubec nic nepamatoval, tak už mě to teďka tolik nebavilo. Pro děti chvilkama docela strašidelné, pro dospěláka nejen v těch strašidelnějších chvílích zajímavé. Celkem 3,7* ()

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

10.04.2019

Server The Hollywood Reporter přišel s informací potvrzující předchozí plány studia Disney oživit sérii Příšerky s.r.o. na chystané streamovací službě Disney+. Seriálový projekt nese název Monsters… (více)

Hugh Jackman ve městě duchů

Hugh Jackman ve městě duchů

05.05.2009

Produkční společnost Seed Productions, kterou vlastní Hugh Jackman, zřejmě spojí síly se studiem Disney. To právě zakoupilo práva na blížící se komiks Ghostopolis. Hugh bude produkovat filmovou… (více)