Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Nebezpečí narůstá a tajná mise odvážně vyrazí na nebezpečné území získat informace o nepřátelích. Lidstvo dostane zlověstnou zprávu. (Netflix)

Recenze (21)

HarryCameron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Komentár obsahuje SPOILER.  Za mňa doteraz najlepšia epizóda. Odkaz od mimozemšťanov je jasný : "využijeme naše technológie na to, aby sme zastavili váš vedecký pokrok, aby ste nás nedokázali poraziť" Hviezda navyše za masaker na lodi. Ak si 3BP udrží aspoň takúto úroveň, tak stojí za to mu dať ešte šancu. ()

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

5.díl. Auggie se musí na žádost Ráže vrátit do své práce, a dokončit výrobu nanovláken. Ačkoliv si uvědomuje možnost opětovného spatření Odpočtu, nakonec k němu nedojde, za což je neskutečně vděčná. Jenomže ač dosti protestuje proti jejich nevhodnému použití, její nápomoc při zničení ropného tankeru, kde se nachází Evans a jeho lidé, je přesto značná. Sám Evans zůstal nevyslyšen svým Pánem, a při ochraně disku zemřel. Na něm se nachází tajná zpráva. Jejímu rozluštění přihlíží velitel celé mise a Jin. Zní zcela jasně: lidstvo nemůže býti zničeno přímo mimozemšťany, bude tedy zničeno jistými velice inteligentními entitami v podobě miniaturních, ale mimořádně vyspělých počítačů. Ty už předtím nasadili Auggie do mysli Odpočet. Díky nim se zde nachází ony brýle. Díky nim "blikaly" hvězdy (entity se umí roztáhnout nad celý svět a promítat, cokoliv chtějí). A díky nim nyní celý technologický svět zcela zblbnul (...). 80 procent. Opět silný díl. Bohužel, začátek dosti zdlouhavý a nesmyslný, proto úbytek na hodnocení. ()

Reklama

malyLibor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ano, vyplatilo se přečíst si knihu než jsem se pustil do seriálu. Bez znalostí toho, o co jde, bych si připadal jako mnozí zdejší recenzenti. Ztracený. Jen mne trochu zmátlo, že konec knihy proběhl strašně rychle a děj knihy skončil na konci páté epizody? Není to nějak brzy, soudruzi? O čem budou další tři epizody? ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prvá epizóda, ktorá naplno využíva potenciál látky prevedenej na obrazovku. Akcia v Paname a záverečné odhalenie mimozemských schopností sú skvelé sekvencie. I keď sú výpravné, digitálne triky občas pôsobia veľmi lacno, viď oba páry zázračnej mimozemskej entity. Predpokladám, že neskôr bude vysvetlené, prečo 400 rokov pred príchodom sú mimozemšťania tak úprimní a prezradili ľudstvu, na čo sa hore v skutočnosti pozerá. ()

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden dobrý nápad s lodí, ale při hlubším zamyšlení poněkud zvláštní. Potřebuju přenosný disk, tak kvůli tomu úplně sešrotuju celou loď? To mám spíš vyšší naději na to, že disk při vší té zkáze zničím, nebo se potopí spolu s lodí. No a na konci máme mimozemšťany, kteří vykecají své plány lidstvu, protože? Proto, aby divák věděl, proč se děje to, co se děje. Proč by jinak civilizace, která čelí zničení, vyzradila svému nepříteli své plány? Protože nedokáže lhát? Ok, proč teda vůbec něco říkat a nenechat si to pro sebe? ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama