Kouč Sean Payton dostal v NFL stopku, a tak začne trénovat zoufalý žákovský tým, kde hraje i jeho syn. Třeba se ti dva konečně sblíží. (Netflix)

Johnny.ARN

Nerozumiem tak vysokému hodnoteniu pre tak priemerný film. Ba priam až podpriemerný. Veď to nebolo nič, čo by sme už niekde nevideli. Vyhasnuté hviezdy, outsider ide z dola hore a všetky tieto píčoviny k tomu. Celý ten tím vyzerá jak poskladaný z najväčšieho odpadu zo školy, ktorý nikdy nebehal a netrénoval. Oponenti tento problém nemali a aj tak prehrali. Ako je to možné? Skutočný alebo vymyslený príbeh, koho to trápi pri tak debilnom filme a ešte debilnejšom športe? Jedna len za vlkodlaka, ktorého som dlho nevidel. 1 z 5 ()

Mrkvič

Sportovní komedie a od každého žánru si trošku zobne. Za co bych mladé režiséry pochválil, je práce s dětskými herci. Hodně přirození, minimum trapností a některé scény dokonce hodně povedené (hudební vystoupení nebo vše kolem sportu). Dokonce mi přijde, že mladí herci zastínili často své starší parťáky. Rob Schneider se drží i přes ulítlou postavu zpět a je to celkem v mezích. Kevin James naštěstí má hrát tvrdého trenéra a nedělá žádné svoje vylomeniny. Na trapné debility je tam jen jedna tlustá černoška. Naopak vedlejší tlusté mužské postavy (řidič autobusu a alkoholický asistent trenéra) se pro komediální prvky hodili. Fajnový byl i závěr a moc rád bych se někde dočetl, co všechno ve filmu odpovídá skutečnosti. Moc toho asi nebude, ale takovýhle příběh by byl naživo fajn. ()

Sany33

Príbeh: Tréner Payton je po výhre Super Bowlu suspendovaný a tak sa vracia do svojho rodného mesta aby si našiel čas na svojho syna, ktorému sa celé jeho detstvo nevenoval. Rozhodne sa svojím prispieť do miestneho mládežníckeho družstva amerických futbalistov. Herecké obsadenie: Kevin James (nar. 1965, USA) je komediálny herec, ktorý nie je celkom doma v dramatických úlohách. Prevedenie: Aj napriek tomu, že sa film hrá na komédiu nie je v ňom absolútne nič vtipné. Poučné veci sú už tisíc krát obohraté a ani športové vyvrcholenie konca sa nekoná. Pocity: Som fanúšikom príbehov ako sa s looserov stanú hrdinovia ale nedostavila sa absolútne žiadna emócia, ani humor ani súcit ani nič iné. Pridaná hodnota: Film so športového prostredia, ktorých sú tu miliardy a tento nijako nevyčnieva z podpriemeru. 31% ()

lykan9

Klasická komedie od Sandlerovi party, která se bohužel nevyhnula fekálnímu humoru (zvracení). Jinak se však jedná o umírněnější pocit, což je v případě těchto komedií dobře. U scény se zaseklými řasami jsem se dokonce řáchal, až jsem se za břicho popadal. Jinak dalším plusem této komedie je mé oblíbené sportovní prostředí. Za mě se tedy jedná o slušnou komedii, která se dá nejen přežít, ale i pobaví. ()

ondraondra

Kevina Jamese mám celkem rád, ale ani ten nedokázal utáhnout tenhle nevýrazný a zbytečný film. Podle všeho by to měla být komedie, ale že bych se přistihnul, jak se směju, to říct nemůžu. Od děje taky nic převratného nečekejte. Je to klasický příběh o lůzrech, kterým se nějakým zázrakem povede dostat až na vrchol. Neříkám, že je to sračka a vlastně mě ten film vůbec neuráží, ale je tak trochu k ničemu. Rozhodně vám po tomhle filmu nebude tak špatně, jako po energetických tyčinkách Roba Schneidera, ale pokud máte chuť na nějakou hloupou komedii z produkce Adama Sandlera, tak si raději pusťte Hubieho Halloween nebo The Wrong Missy. 4/10. ()

sedm.1

Sandlerovi obvyklí parťáci Kevin James a Rob Schneider tentokrát tedy bez Adama Sandlera, ovšem se stejným výsledkem. Tedy více než nenáročná, zatraceně tuctová, dost naivní a totálně předvídatelná podívaná, která nicméně i přesto všechno dokáže velmi slušně pobavit a zanechat po sobě vážně příjemný pocit z pohodové zábavy. Nejslabším prvkem Domácího týmu je každopádně ale skutečně jeho zápletka, která je otřepaná tak šíleným způsobem, že potenciální divák se může od první do poslední minuty při jejím sledování zabavit minimálně jen tím, že může dopředu odhadovat následující vývoj a jednotlivé scény, a jsem rozhodně přesvědčen, že by se jen opravdu málokdo zmýlil, jelikož po celou dobu zde opravdu nenastane jediný zvrat, nečekaná situace, či moment překvapení, které by už jinde nebyli -xkrát použity. Na druhou stranu to naštěstí ale pěkně odsýpá, nevyskytují se zde žádné zbytečné scény, kterými se to v podobných snímcích jenom hemží, humoru je pak spíš poskromnu, ale to málo většinou pobaví a velkým pozitivem je jinak obsazení, v čele s výše zmiňovanými komediálními jistotami a určitě mě osobně potěšil i návrat po dlouhé odmlce Taylora Lautnera, pro kterého jsem měl vždy slabost, a i zde byl na svůj malý prostor výrazný a doufám, že se k hraní zase vrátí, nicméně překvapivě neotravně působili i vesměs veškerý ti kluci z týmu, což též sakra pomohlo a potěšilo. Prvky jako atmosféra, napětí, či emoce se tu pak bohužel sice nevyskytují, to bychom ale od takovéhoto typu filmu chtěli už asi moc. Já jsem zkrátka dostal přesně to, co jsem očekával, tedy příjemnou, svižnou, zábavnou a vtipně zahranou jednohubku, takže jsem ve výsledku spokojený, nicméně náročnější divák by se k tomu neměl raději přibližovat ani na deset metrů, jelikož obsah a kvalita Domácího týmu by na něj mohly působit opravdu toxicky. ()

NifKor

Film, který mi strašně připomíná takové ty staré rodinné komedie, které vznikaly ještě před rokem 2010, na které jsem se díval jako malej. To nic ale nemění na tom, že pořád je to průměrný a někdy i dost podprůměrný film. Kevin James překvapivě zde film netahá. Hraje sice dobře ale jeho nejlepší role to rozhodně není. Kdo ale zde film nese do úplných výšin a musel jsem také díky nim dát o jednu hvězdu víc byla postava asistenta coache Mitch a skvělý řidič autobusu. Jejich herci jsou perfektní a postavy taky. Jenom u těchto dvou postav jsem se neskutečně smál, když byly na scéně a u jiné ne. Rob Schneider zde bohužel hraje jeho klasickou humornou postavu, která doslova není vtipná ale spíš otravná, a když se objevila na scéně, tak jsem ji chtěl dát pěstí. Mladí herci nic extra a byly z celého filmu asi to nejhorší a jejich postavy úplně to samé. U příběhu je super, že je podle skutečné události ale upřímně by mi nevadilo, kdyby film nevzniknul, protože příběh je vážně to nejslabší a nejmíň zajímavý na celý filmu. Celkově bych takových filmů uvítal víc jen s jinou tématikou, protože tohle je podle mě to co v této době chybí a to klasická americká rodinná komedie. 6/10 ()

iXtr3m3

Nevyrovnaný mix rodinnej komédie a športovej drámy v prostredí detí. Ale na druhú stranu Kevin James vždy poteší, že hrá ešte Taylor Lautner, to som ani nevedel a Rob Schneider si strihol zasa jednu z tých svojich bláznivých kreácii aj keď na minimálnom priestore. ()

Prochy38

Velmi milé překvapení. Od této party jsem čekal větší prasárnu, protože ani velké množství dětských postav není zárukou. Ale spletl jsem se. Když pominu zvracející pasáž, i když to tam asi být muselo :), nemělo to žádný slabý okamžik. Naopak spoustu silných. Do toho velká řada sympatických obličejů. Za mě velmi milé překvapení. ()

filipvrbik

Nejdřív se zdá, že to bude další film o fotbale a další sandlerovina (i když ty mám celkem rád). Ale nakonec tím, že je to inspirováno skutečným příběhem je to přece jen jiné a lepší. Docela mi to připomnělo mě i když já nemám stopku :-) No a konec byl fajn, ono totiž když se úspěch získá s rodinou, chutná dvojnásob...90% ()

Stocki

Spíše slabší než lepší. Na komedii to vlastně ani není moc vtipné. Typická americká jednohubka ze sportovního prostředí, která ničím neosloví ani nepřekvapí. ()

theSaint

Ja to slupnul jako malinu. Natočené pěkně. Sympatický, vtipný, nenáročný, bez "progresivních myšlenek". Malá domu pro celou rodinu. ()

KosiR_ksr

Snímek bych mezi komedie řadil s velkou rezervou. Spíš bych to nazval sportovním rodinným filmem. Celkově mě film bohužel příliš nenadchl: 45% ()

Rathalos

Potesilo ma,ze sa na filmovom platne opat objavil herec Kevin James a aj tato sportova komedia podla skutocnych udalosti sa mu vydarila,nechybalo tomu absolutne nic,vtipne,mile,dojemne,pohodove,bavil som sa velmi dobre,aj preto davam plnu palbu...:-) ()

BOURQUE

True-based príbeh, predvedený v minimalistickej a v nevyváženej forme. Znovuvybudovanie vzťahu medzi otcom a synom je nemastný. Ani jeden z hlavných (alebo vedľajších) postáv (aj keď sa to nezdá) nedokáže byť dôraznejším. Vážnejšie a humornejšie scény nie sú dostatočne dôrazné. Z tohto pohľadu je škoda, že postava Roba Schneidera nebola lepšie využitá. Aktuálna športová-rodinná-komédia od Netflixu je určený len pre silných hardcore fanov amerického futbalu. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Olík

Další Netlix Sandlerovka bez Sandlera aneb vezměte všechna (a tím myslím úplně všechna, do jednoho) klišé sportovních rodinných komedií a přibalte je spolu se svačinou Kevinu Jamesovi do kufříku. Sympatická jednohubka o sportu, který jsme na filmovém plátně viděli již nespočetněkrát, ale vůbec mu nerozumíme. ()

netWoor

Něco takového tady už bylo mnohokrát. Bohužel i v daném sportu. Proč je to komedie nevím, nezaznamenal jsem ani náznak možného vtipu. Velmi nudné a velmi předvídatelné a proto budu tvrdší, byť to minimálně na dvě hvězdy je. ()