poster

Hale and Pace (TV seriál)

 • Velká Británie

  Hale and Pace

Komedie

Velká Británie, 1988–1998, 33 h 30 min (Minutáž: 30 min)

 • kOCOUR
  *****

  Tyhle dva řízky a jejich humor mohu vždy a všude. Doteď si vzpomínám, jak jsem každý víkend zůstával do tří hodin ráno vzhůru, abych na ČT2 zkouknul půlhodinku, která mě nabila energií na pěkných pár dnů. Jistě, britských seriálů tu máme spoustu, ale žádný z nich není takovou nahuštěnou vtipnou smrští. Snad je to proto, že je pokaždé z čeho vybírat - epizoda obsahuje opravdu spoustu situačních scének - či proto, že humor je prostě tak infantilní, že nemůže člověk autory už ani trochu kárat. Česká verze každopádně obdržela slušný říz v podobě vymakaného dabingu (zejména Jan Potměšil válí) a to není v našich končinách úplně samozřejmé, zvláště u seriálů. Povzneste své klobouky do výšin a hluboce smekněte před jedním z nejjlepších britských seriálů...(21.7.2003)

 • ladno
  *****

  S výnimkou asi dvoch epizód som sa bavil skutočne kráľovsky! Britský humor v tej najlepšej, čiže najzvrhlejšej, najčiernejšej a najnápaditejšej forme. Takýto scenár nie je schopný zosnovať každý. "Čumíš na mě?" P.S.: A ďakujem ČT za obzvlášť vydarený dabing Veldu a Potměšila - jeden z najlepších českých dabingov vôbec.(13.9.2012)

 • Ondra16
  *****

  Jednoduché, úderné a bránici drásající. Tihle angláni to nemají tak překomplikované jako Pythoni a jejich bláznivé skeče se mi líbí víc. Je to takové přirozenější a asi hraje důležitou roli věk obou seriálů. Těch 30 minut jsem prosmál naskrkz a to se mi už dlouho nestalo. Hale a Pace jsou prostě tlustí úchyláci, ale vážně dobří.(17.1.2009)

 • Fish
  ****

  Další vynikající britský komediální seriál. Je docela příjemné si nejdříve pustit jeden díl Pythonů a pak hned jeden díl Hale and Pace (Pozor, tato dávka humoru může být až smrtelná!:-)) Tihle dva tam sázej jednu vtipnou scénku za druhou, že prostě nejde vydržet se nesmát. Například: ,,Jste nervózní?", ,,Ne, nejsem", ,,A co teď, jste nervózní?":-) No akorát musím tomuhle seriálu vytknout, že bohužel nevydržel být tak výborný jako na začátku... Jinak by to bylo jasných 5*. Co se týče komediálních seriálů, na Velkou Británii prostě nikdo nemá!(9.3.2005)

 • RabbitX
  *****

  Čumíš na mě? Hej povídám to čumíš na mě?...Jo ty...tak bacha ty čumíš na mě....chceš jí cáknout co! Pocem a zopakujto...né ty pocem a zopakujto ...co bych ti měl zopakovat...sem řek pojd sem a zopakuj pojd sem a zopakuj ....ha...smi drc do piva - a co s tim jako uděláš? ............................prostě machři:)(22.7.2010)