Hale and Pace (TV seriál)

Hale and Pace

Komedie

Velká Británie, 1988, 66x30 min

V mém TOP 10 mám tento pořad své nezastupitelné místo. Drsný až morbidní humor má u mně pochopení, protože si z vlastní hrubosti až sprostoty dělá srandu. Sérii řadím ještě výš než celý Red Dwarf. Fórky, např. "Dva přihřátý..., haló kdo si objednal dva přihřátý párky", "Jé podívej, hvězdičky! Vole, máš lupy na voptice" a třeba reklama na "Strč si tyč", jsou geniální...(28.7.2004)

Scénky této dvojice mají dle mého názoru nevyrovnanou úroveň, ale přesto mě většina jejich skečů pobaví. Mnoho situačních scének je opravdovou parodií a musím říct, že se mi často vybaví i reálná situace, která ve skutečnosti takto parodicky vyznívá. Největší bombou je v dnešní době legendární scénka "Čumíš na mě?", ta jakoby z absurdní reality vypadla. Často mě pak napadá jedno jediné slovo: trefné!(21.10.2010)

Sú vulgárni, sú brutálni a valia na plné gule! V H&P koktaile je namiešaný suchý anglický humor s fekálnymi a sexuálnymi fórikmi a absolútne čiernym cynizmom. Rôznorodé scénky sú dopĺňané vlastnou hudobnou tvorbou, ktorá je hádam ešte originálnejšia a šialenejšia, než hrané kúsky. Kto je skutočne odolný, tomu sa budú páčiť. Háklivejšie osoby asi vystrúhajú znechutenú grimasu a týchto dvoch bezškrupulóznych pánov rýchlo vypnú.(26.7.2005)

Jedna z nejvtipnějších věcí na kterou se dá napříč prakticky vším narazit. S těmahle pitomce bych si možná někdy rád drc do piva. Pro oba Oscara a pro ty co to nahrávají na youtube Nobelovku. (Pro autora komentáře Pulitzera) "Říká se, že kýchnutí má blízko k orgasmu, to mohu potvrdit. Obojí dělám do kapesníku."(24.10.2013)

Neprekonateľná dvojka .. http://www.youtube.com/results?search_query=hale+and+pace+cz&search_type=&aq=f . Ak sa chcem dobre zasmiať, vždy vyhľadám týchto dvoch chlapákov. (VÝBORNÝ ČESKÝ DABING).(25.1.2009)