Reklama

Reklama

Série(10) / Epizody(67)

Obsahy(1)

Dva přední angličtí komici, Hale a Pace parodují ve svých krátkých situačních scénkách uplně vše, co parodovat jde. Od Hippies, přes Hip hop až po Rock. Velmi oceňovaný seriál nezklame nikoho, kdo má rád anglický humor. (matestlust)

Recenze (199)

francis 

všechny recenze uživatele

Curly a Nige, Jed a Dave... to se nedá zapomenout (radio and cd, video and tv - you´ll never gonna get this song out of your head). Díky tomuhle seriálu jsem měl nějakej čas dokonce rád Potměšila (než jsem ho zas viděl hrát v nějakým filmu nebo seriálu. Jako dabér v tomhle hitovým mazci je ale no.1). Zával vtipů jak v hnědouhelným dole. Tady je jeden. A tady je taky jeden. A tady. A tady je jeden velkej. Kdo na to nekoukal, dostane pokutu "psací stroj". Hele a nepůjdem na přednášku o reinkarnaci? (proč ne, žiješ přece jen jednou...) ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Jedna z nejvtipnějších věcí na kterou se dá napříč prakticky vším narazit. S těmahle pitomce bych si možná někdy rád drc do piva. Pro oba Oscara a pro ty co to nahrávají na youtube Nobelovku. (Pro autora komentáře Pulitzera) "Říká se, že kýchnutí má blízko k orgasmu, to mohu potvrdit. Obojí dělám do kapesníku." ()

Reklama

Jiří K. 

všechny recenze uživatele

V mém TOP 10 mám tento pořad své nezastupitelné místo. Drsný až morbidní humor má u mně pochopení, protože si z vlastní hrubosti až sprostoty dělá srandu. Sérii řadím ještě výš než celý Red Dwarf. Fórky, např. "Dva přihřátý..., haló kdo si objednal dva přihřátý párky", "Jé podívej, hvězdičky! Vole, máš lupy na voptice" a třeba reklama na "Strč si tyč", jsou geniální... ()

Specs 

všechny recenze uživatele

Hlášky: (Pace si opírá hlavu o ruku a kouká sklesle úplně jinam, tzv. 'doblba'.) Hale: - "Čumíš na mě?" (Pace ignoruje.) "Hej, povídám, to čumíš na mě?" (Pace se rozhlíží po hospodě.) "Jo, ty!" Pace: - "Tak bacha, ty čumíš na mě!" & (Hale si sám rozlije pivo.) Hale: - "Smi drc do piva!" Pace: - "A co s tim jako uděláš?" & (Myč oken myje z žebříku okno.) Hale: - "Vo co, že z toho žebříku spadne?" Pace: - "Vo co, že ne?" Hale: - "Vo kolik?" Pace: - "Vo bura." Hale: - "Platí. Tfuj." (Plácnou si a myč oken vzápětí spadne na zem.) Hale: - "Dělej, naval prachy." Pace: - "Počkej, počkej, teď vo 10, že je mrtvej." Hale: - "Myslim, že ne." (Myč oken se nehýbe.) Pace: - "Sme si kvit." (Hale do něj nohou dloubne a a myč oken vydechne.) Hale: - "Patnáct." ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama