Police Story 3

• Hongkong Jing cha gu shi III: Chao ji jing cha (více)

Nejlepší hongkongský policajt je vyslán do Číny s úkolem zneškodnit drogového magnáta. Aby se dostal až k němu, musí pomoci jeho bratrovi uprchnout z pracovního tábora, získat si jeho důvěru a proniknout tak do organizace. V celé akci mu pomáhá půvabná čínská agentka. Nešťastnou náhodou je ale jejich utajení prozrazeno. Z už tak dost nebezpečného úkolu se stává boj o život. (Vapet Production)

jamoje

podla mna najslabsi film z celej serie aj ked je to sice stale klasika od Jackieho Chana ale oproti prvym dvom dielom tomu nieco chyba.... dost sa mi pacili zabery na cinskych policajtov cviciacich Wu Shu myslim ze vystihli atmosferu vycviku cinskych policajtov. krasna Michelle Yeoh.... co dodat... 70% ()

smrtubohem

Neméně dobré než předchozí díly, možná je to v jistých ohledech i překonává. Každopádně velká poklona Jackiemu za vše, co předvádí. ()

Bobofon

No tak nevím, všichni tady nad tím tak jásaj, ale já si prostě nemůžu pomoct, je to slabota. Moje chyba, některý filmy by se měly sledovat jen do určitýho věku a taky jen do určitý doby po jejich natočení. Ideální by bylo tohle vidět v patnácti letech a v roce natočení filmu. ()

wallax

4 roky po dvojke Jackie priniesol tretí diel série a musím povedať, že asi aj najslabší diel série. Pod náročnejším príbehom a dejom sa strácajú bojové scény, ktoré sa zmenili skôr v strelecké. Škoda, Jackie aj v roku 1992 vie, ale tento krát to na plátne neukazuje. Michelle Yeoh (pre ktorú bol toto 7 film jej kariéry) ako mladučká policajtka dokazuje svoje kvality nie len v akčných scénach ale aj ako kaskadérka. ()

MaxQ69

Tak toto je opravdový vrchol série Police Story. Pokud jsem u předchozích hodnotil za 5, tady bych hodnotil ještě víc, kdyby to šlo. Zdá se mi to nebo je Jackie Chan stále lepší a lepší? Konečně dobrý scénář hodný právému akčnímu thrilleru. Je skutečně neuvěřitlné, co předvedl nejen Jackie Chan, ale i jeho partnerka Michelle Yeoh, která se taktéž blýskla nádherně. Obrovskou pochvalu zaslouží i jejich kaskadérské kousky, které mi připadají, díl od dílu odvážnější a nebezpečnější. Podle mě je to Chanův nejlepší film, naprostá lahůdka! 100% ()

v.indruchova

Mám slabost pro Jackieho (od malička). Police Story 3 byla ze všech předchozích PS nejlepší. Dost akce, napětí, sexuální náboj? Prostě to mělo ještě větší "šťávu". A hlavně Kevinova (Chanova) hysterická snoubenka (May) nedostala tolik prostoru. Ta mě ten zážitek z bravurních bojových kousků celkem pokazila (hlavně v předchozích dílech) Tak dávám za 5. Méně žárlivých momentů více vtipných ksichtíků Chana :) Vždy nebývá první díl nejlepší a další jsou horší a horší..co myslíte? ()

HKstars

Původně závěrečnou část trilogie Police Story natočil Stanley Tong a byla to dobrá volba, protože i když se třetí díl od předchozích Ka Kuiových eskapád dost liší, stále nechává laťku hodně vysoko. Jackieho charakter se (asi odměna za zásluhy) musí spojit s čínskou armádní policií (v čele s agentkou Yangovou, kterou hraje Michelle Yeoh) a inkognito proniknout do vězeňského tábora. Zločinec velkého formátu známý pod přezdívkou Panter (Yuen Wah) totiž plánuje útěk a je v zájmu čínské policie, aby byl úspěšný. Pokud Panter uvěří, že Ka Kui je přítel, může to vést k odhalení celé distribuční sítě. Jako obvykle se ale všechno tak trochu zamotá a v nebezpečí se ocitne nejen Ka Kui, ale i inspektorka Yangová vydávající se za jeho sestru. Trojka (též známá jako SuperCop) je v očích některých fandů spíš levobočkem celé série než důstojným pokračováním. Může za to nejen výměna režiséra, ale i posun filmových trendů. Čtyři roky posunu oproti druhému dílu jsou prostě vidět a už se točí trochu jinak. Na Tongově režii je znát agresivita a videoklipovitost, scénář si zas nemohl odpustit trochu nezbytného humoru. Výsledku to však (alespoň podle mého názoru) prospívá. Chan si s chutí střihne pár gagů a s Michelle Yeoh mu to víc než sluší. Záporák v podobě Yuena Waha je sice zřejmě nejslabším článkem filmu, ale to vám bohatě vynahradí závěrečných patnáct minut, které se, jako již tradičně, nesou ve znamení nejlepších scén celého filmu. Až uvidíte Jackieho plachtit na žebříku pod letící helikoptérou nebo až budete zírat jak Michelle Yeoh plachtí s motorkou přímo na vlak, odpustíte tomuhle filmu cokoliv. 80% ()

bmx6

To co tu předvedli,tak to bylo absolutně nejlepší ze všech dílů.Nevím,jestli to bylo změnou v režii,ale jsem z toho naprosto nadšený.Jackie Chan v nejlepší formě předvádí opět něco neskutečného.A ta jeho parťačka byla brutální,asi jsem se zamiloval. :) A jeho snoubenka,to už je klasika.Možná,že vtipu tu bylo méně než v jedničce a dvojce,ale na škodu to rozhodně nebylo.Super film. ()

PTuranyi

Konečne vydarená akčná komédia z tejto superpolicajnej série. Produkcia sa značne zlepšila a všetko beží ako po masle. Dokonca si trúfa na väčšie naháňačky a "masovú" vojenskú prestrelku. Príbeh síce stále nesie lacnú pečať konca 80-tych rokov a tak trochu pripomína Policajnú akadémiu: Moskovská misia, ale má spád, herci už nie sú toporní a nerobia pitvorné ázijské grimasy. Vďaka tomu pôsobia prirodzenejšie a aj humor je stráviteľnejší, hoci spomínanú Moskovskú misiu prekonáva len o malý kúsok. Jackie Chan sa však nevydáva do Moskvy, ale do komunistickej Číny a opäť predvádza šikovné bojové scény. Jeho protivníci už nie sú handrové bábky, s ktorými rozbíja všetko okolo a Michelle Yeoh mu výborne sekunduje. 70% ()

Jardys88

Bezvadný J.Chan jako vždy předvádí své kousky a kupodivu přestože v názvu je Supercop tak mi ani trochu jako superpolicajt nepříjde. To mne na filmu těší asi nejvíce. ()

Neel

Jackieho absolutní vyvrcholení to opravdu není, ale příjemná podívaná, to ano. Jackie opět nezklamal a předvedl své kaskadérské kousky. Jo, ale málo. Samé výbuchy a střelby. Vtip to mělo, akci taky, slečna tam byla, takže Tongovi toho moc vyčíst nemůžeme. ()

pavont

Prvy film bez Jackieho ako rezisera a je to na vysledku vidiet. Zasa sa vratil humor a scena s helikopterou je uz kultova. Netradicne ale o to zaujimavejsie zakoncenie trilogie. ()

zurivymlok

Tento film má dva výborné klady: (1) výborný humor a (2) Michelle Yeoh, která si s Jackiem sedla naprosto úžasně. V žádném z Jackieho filmů nebyla herecká partnerka, která by spolu Jackiem táhla celý film. ()

Mort09

Dobrý film, hlavně díky hereckému výkonu ústřední dvojice, ale nemůžu se ubránit pocitu, že je PS3, stejně jako většina Hong Kongské produkce, lehce přeceňována. Je to kvalitní, ale není to pecka. 70% ()