Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

Sosak

Takový plytký akční film, okořeněný Jackie Chanem a jeho kousky, hezkou Love Hewitt a zajímavou účastí Petera Stormareho. Jinak ale nic moc, nádech sci-fi v podobě hi-tech smokingu působí spíš rozpačitě a vůbec je to takovej film na jednio použití...a pak spláchnout. ()

Acrobat

Klasicky poskakujuci Jackie obaleny v rezii urcenej pre vymletejsie publikum s nulovym scenarov a kopou drotou na ktorych visi ten Cinan. ()

vincchuppo

Přes všechnu tu kýčovitost a klišovitost mě tenhle film vždy skvěle pobaví. Jackie je roztomilý, i když ukazuje mnohem méně kung-fu, než jindy, a Jennifer je hot as hell! Milá akční komedie, která je mimochodem velice svižně natočená a sestříhaná. ()

Likan7

Kravina, která není hodna vůbec nikomu, dokonce ani JLH. Jackie tu je za totální trotla, který nic neumí, schopnosti má jen díky kvádru, vypadá u toho jak idiot a neumí mluvit s holkou. Příběh je ještě horší než trapná akce a humor se nejspíš ztratil někde ve střižně. ()

misar3

Jak někdo může říct, že je to trapné? ČSFD is full of blind people... Oblek, jenž z vás udělá univerzálního muže, kdo by to nechtěl. Geniální myšlenka, možná, ale opravdu jen možná se z toho dalo vytěžit víc... ()

Ex_Machina

Vyberám svoj 20 rokov starý zaprášený oblek zo stužkovej zo skrine, obliekam si ho, natesno uťahujem kravatu pod krkom, zaväzujem si štýlové čierne topánky a na zápästie dávam to najdôležitejšie. Špeciálne štýlové hodinky, ktoré zo mňa spravia supermuža. Vykračujem pravou nohou a idem zachrániť svet. Som chlapík, ktorý dokáže šarmantne vytancovať z každého problému. Som niekto ako superhrdina. Niekto ako Bond.  Ale to oni nevedia a to je moja výhoda. ()

Renie42

Další z Jackieho povedených filmů. Ve smokingu mu to dost sekne a konečně má partnera, vlastně partnerku, která je milá, hezká a na úrovni. ()

kubasimo

nehorázná kravina, když jsem tento film shlédla s fascinujícím výrazem v očích, musela jsem téměř lapat po dechu........nesnáším tyto všeho schopné hrdiny, kteři pokazí pouze uplnou banalitu, která má simulovat vtip ()

helrohir

Rozhodne sa jedná o jeden z tých slabších filmov s Jackie Chanom, ktorý tentokrát nezachráni ani jeho bojové umenie. Najzaujímavejšou na celom filme je Jennifer Love Hewitt. 40%. ()