Herečka Joan se právě rozešla s přítelem. Gracie už ani nedoufá, že by se její manželství mohlo změnit k lepšímu. Tyto a další postavy však něco spojuje a není to jen štěstí, láska, bolest, smrt a naděje, o nichž tento zajímavý film vypráví. (oficiální text distributora)

Schuldiner

Dobré, vcelku milé a chvílemi hezky působivé. Jeden z těch lepších romantických filmů... Škoda jen, že je to takové dosti přeslazené... Komedie to není vůbec, jedná se o přeslazené romantické drama, ale za vidění to stojí. ()

dormouse

To se snad všichni zbláznili? Navnaděna hodnocením jsem se podívala na film, který byl snůškou klišé a banalit, něco tak blbého jsem už dlouho neviděla. Ani jedna postava nebyla uvěřitelná a všechny blábolily absolutní hovadiny. Jestli se dá nějaký snímek určit jako nejúspěšnější v kategorii "Film s devastujícím účinkem na mladého člověk, který si tvoří falešný obraz o lásce a o vztazích jako takových", tak tenhle to určitě je. ()

Garch

Romantické filmy nejsou moje parketa. Podoby lásky jsou ale parádní skládačka citových vztahů, která mě bavila. ()

Utero

Na film jsem se díval kvůli Gillian Anderson, ale nakonec nejlepší výkon předvedl jasně umírajicí Jay Mohr. Příjemný film... ()

Rockerman

Ten název je přesný, protože skutečně můžeme sledovat různé podoby tohoto nejvzácnějšího citu. Film je natočen ve "skládačkové" formě, tedy až na závěr se nám poskládají a spojí osoby, ikdyž v průběhu se zdá, že k sobě vůbec nepatří. Tento způsob patří k mým nejoblíbenějším. Celkově je to film povedený a zajímavý. Škoda toho přeslazeného super happy endu, kdy se najednou všichni začnou mít rádi. To na věrohodnosti nepřidává. Jinak jsem byl ale spokojen a dávám 4*, ale spíš je to tak na 3 a půl. Je to však o lásce a tak půl hvězdy přidávám. Jinak jsem film viděl, bohužel s příšerným dabingem!!! ()

zipacna

Nebylo to špatné, ale podle mě to mělo do zde několikrát zmiňované "Lásky nebeské" hodně daleko. Spíše mi to připomínalo film "Až tak moc tě nežere". ()

honeybunn2

Celko okej film, kopec hviezd, zvláštne ale pritom úplne bežné príbehy a to celé v NY. V nedelu poobede celkom pekný film, ktorý ma nenaštval, ale ani nedojak k slzám. 3 hviezdy. ()

jafuska

tam tohle mě opravdu nijak nezaujalo, problémy mezi mužem ženou asi jsem opravu někde jinde a přemýšlím jinak, protože tohle pro mě byla velká nuda a jen prázdná slova, nic víc, ale výborní herci, ale ani oni to bohužel nijak nevytrhli což je škoda, no co už, třeba příště ()

veverysiak

Súhlasím, že potenciál toľkých známych tvárí nebol plne využitý, ale pozeralo sa na ne dobre, aj keď scenár im poväčšine veľa možností nedal, príjemná kultúra, ktorá neohromuje ale uvoľní, takže 75%. ()

jessic

Propletenec milostných vztahů a la Láska nebeská, někdy trochu nevýrazných. Přes hvězdné obsazení, průměrný televizní film s násilně klišovitě vpravenými scénami s HIV. ()

ČR

Angelina a Sir Sean zahráli tak jak umí.. Milé překvapení Quaid , ten opravdu překvapil. Bohužel celé to nedrží pohromadě. 50% ()

Kozlowski8

Film nám předkládá několik minipříběhů, které mají, jak od začátku tušíme, nějakou vzájemnou spojitost. První půlhodinka je trochu suchá a pomalá, ale potom se příběh (příběhy) rozjede a v závěru hezky vrcholí. Škoda, že některé vztahové linie nebyly výrazněji a nápaditěji propracované (nejvíc mne bavily minipříběhy Angelina Jolie - Ryan Phillippe a Gena Rowlands - Sean Connery). Myslím, že z příběhu, podpořeného neskutečně silnou hereckou sestavou, mohlo být využito ještě trochu více. I tak dávám palec nahoru za velice hezkou a milou zábavu. 75%. ()