Herečka Joan se právě rozešla s přítelem. Gracie už ani nedoufá, že by se její manželství mohlo změnit k lepšímu. Tyto a další postavy však něco spojuje a není to jen štěstí, láska, bolest, smrt a naděje, o nichž tento zajímavý film vypráví. (oficiální text distributora)

charles3

Pro mě televizní překvapení měsíce. Vůbec nechápu, proč se tento skvělý film s tolika hvězdami vyhnul českým kinům. Herecké obsazení považuji za nejsilnější snad od Příliš vzdáleného mostu. I polovina hvězd by stačila na divácký tahák... Z poslední doby by se tento film dal srovnat s Láskou nebeskou jako její trošku vážnější a trošku slabší předstupeň. ()

Tomulka

Krásné ženy dokonalí mužové a propletení všech zamilovaných párů. dobře napsané dialogy a film našlapán jednou hvězdou za druhou. Film je krásnou romantickou komedií ke sklence vína svíčkám a partnerem v podveřer dne. ()

SantaCruz odpad!

Zaláskovaný filmy mám nejraději, ale rozhodně ne u kterých je 1:50 nuda a kdybych to ani nepopohnal tak už to v 1/4 vypnu.. :-( Záchvěv změny je opravdu až 10minut před koncem :-( ()

jawesy

Nebýt poslední půlhodiny film bych příliš neocenila ale finish to celé sjednotil a dal tomu šmrnc. Jinak doporučila bych na zamyšlení. Já konkrétně jsem si vybrala hned na začátku dojici které jsem fandila ale i ostatní části příběhu byly fajn. Nedoporučuji těm co jsou na ty typické romantické slaďáky protože ačkoli je film romantický, není to typická milostná šaráda s předvídatelným dějem. ()

Talita1

Nádherná mozaika príbehov viacerých dvojíc. O to krajší obraz vznikne na záver filmu, kde sa jednotlivé časti puzzle skladačky spoja do jedného celku. Záver výborný a divák dostáva príjemnú dávku emócií. Oceňujem príjemnú hudbu a množstvo známych hercov vo filme. ()

M.Coufield

Hmm, nemám rád slovo cliché protože hezké cliché je pořád hezké a romanticé. Tohle, no. Nevím co mělo být cílem tohoto filmu. Pokud to shrnu, jediný alespoň trochu přívětiví a herecky zdatný je příběh A. Jolie a R. Phillippe. Jinak křečovistost, neoriginalita a možná až trošku smutné a patetické. Asi je to tím že je to film z r. 98 a já ho viděl až v 06 po Love Actually a nějakých korejských romancích. Snaha snad byla, jinak ale nedoporučuji. Existuje toooolik moc lepších... ()

xPepsa

Nevim jak tento film ohodnotit. Zacatek je tak na 4* a ke konci uz sotva na 2* takze davam nakonec za 3. Nevim jestli je to tim, ze jsem uz par filmu videl ,ale nektere sceny mi pripadaji hodne ohrane. Jak uz tady nekdo psal je to klišé jak hajzl. A ten konec.. ()

Oter

V průběhu celého filmu jsem si připadala na hromadné terapii, kde každý vypráví svůj příběh a pojítka se ruší anonymitou mluvčích. Až konec zapůsobil jako tmel. Jednotlivé podoby lásky však byly zajímavé a herecké umění výborné, takže celkový dojem z filmu není omračující, ale i náročný divák si přijde na své. ()

Marshall007

Film, který se sice rozjíždí pomaleji a ze začátku jsem měl docela v hlavě zmatek kdo je kdo, ba dokonce jsem se obával, že u toho snad ani ty dvě hodiny nevydržím, ale naštěstí druhá polovina nabere neskutečné obrátky a já jsem najednou ani nestačil zaznamenávat všechny možné dějové zvraty, které mi opravdu vzaly dech. Všechny příběhy měly něco do sebe, ovšem na celovečerák by asi žádný z nich nevystačil, ovšem díky bohu (a Willardu Carrollovi :-)) jsou tak úžasně poskládané do sebe a tak skvěle do sebe zapadají, že jako celek to na mě působilo téměř dokonale. Nejvíc se mě dotknul příběh okolo Angeliny Jolie a Ryana Phillipa AKA Joan & Keenana, kterému se dává nejvíce prostoru, což mě příjemně potěšilo. Co mě ovšem nepotěšilo byla Gillian Anderson, které jsem z nějakýho důvodu pořád nemohl přijít na chuť. Jinak se na tomto filmu už moc chyb najít nedá, protože nepostrádá ani vtipnost (kočka s jedním okem a stokilový pes v posteli mě opravdu rozesmáli), správný ráz a ukecanou zrzku :-))). Zkrátka a dobře romantický film, který se nám snaží ukázat, jak je naše planeta malá a životy lidí mohou být propojené více, než si myslíme. A nezapomeňte - "Talking about love is like dancing about architecture." :-) ()

Mia.W

Super "naskladaný" romantický príbeh, nehovoriac o hereckom obsadení, so zaujímavým štýlom humoru. Jemné a zároveň drsné, vtipné a zároveň smutné... Odporúčam! ()

kyzi

Z tohoto filmu mám smíšené pocity...na jednu stranu bylo zajímavé závěrečné spojení všech postav v jednu rodinu, na stranu druhou jsem se ale chvílemi dost nudila. Také mi vadí absurdita některých konců linií jednotlivých postav, ale na to může mít každý jiný názor. Ve finále je to příběh s +- happyendem, takže to za shlédnutí stálo. ()

vinson003

Opravil jsem si názor na Angelinu, byla tu úplně jiná, než ji člověk normálně zná, aspoň pro mě teda, tři a půl až čtyři...stojí za podívání v neděli večer, nikoli v sobotu, v sobotu jenom filmy za čtyři až pět...nebo teda v pátek teda...prostě ve sváteční den určitě...ne ale na Vánoce...ani na Velikonoce...jen na den mimo pracovní dny teda...takže tak...pěkný večer přeju :) ()

Sejkorka

Já prostě miluju tyhle dojáke, kde jsou motýle, včele, ale občas i komáre. Vůbec nejde o děj, hlavně, že máme hepyš po dvouhodinách pohodového chrupání na gauči. Neznám lepší relax. Výborní herci, včetně mlaďounké Angeliny (natočeno ve stejném roce, jako její kultovní Gia). Jediný, tedy jediná, kdo mi nesedí, je Gena Rowlands v roli manželky Seana Conneryho. Je tam jak pěst na oko, ale ostatní dobrý, moc dobrý .... Závěrečnej taneček všech členů rodiny bych dal do soutěže o nejunylejší megakýčovitej doják pod Sluncem. Ale nemůžu si pomoci, já to prostě žeru. PODRUHÉ 15-12-23 Ubírám 1* s tím, že 69 % je optimální hodnocení, eventuálně 65. Vede mě k tomu poznání, že filmu škodí nejen Gena Rowlands jako herečka, ale komplet ústřední manželský pár. Jejich dialogy, zvláště o tajemné Vendy, jsou místy až příšerné. Film tedy drží doprovodné / prolínající se příběhy tří sester (tzn. nejen jejich, ale i jejich současných či minulých partnerů. Nejmladší Angelina je špatně dabovaná, ale tak nějak to nevadí .... ()

m62

Profesionálne slušne spracované, ale v globále mi to pripadalo ako spracovanie príbehov z poradne v ženskom časopise. ()

Richard768

Mohlo by to byť aj zaujímavejšie nebyť tých neskutočne iritujúcich konverzácií v štýle neustáleho naťahovania sa "áno" - "nie". ()