Připoutejte se, protože začíná nejdivočejší výlet roku! Bavič Cedric the Entertainer stojí v čele skvělého obsazení povedeného komediálního dobrodružství jedné rodiny, která se pokouší zvládnout nevídané potíže (a přežít jeden druhého) na tripu napříč celou zemí. Na své cestě potkávají šíleného řidiče nákladního auta, naloží stopaře holdujícího kultu voodoo a odhalí nebezpečí podezřelého hotelu. (oficiální text distributora)

beso74

Že vraj najdivokejší výlet roku! Asi tak divoký ako výlet dôchodcov organizovaný firmou špecializujúcou sa na predaj najznačkovejších hrncov a matracov spojený s obedom a "krátkou" prezentáciou. Na komédiu príliš suché, na rodinnú komédiu príliš perverzné a na čiernu komédiu, tak to vôbec, to nestačí najať potmavších hercov... ()

Nikol10

Dá se na to dívat, ale s těžkým přemáháním, kdy pořád čekáte, že se něco začne dít a budete se smát. No nebudete, vykradené vtipy, vykradený námět, absolutně nic tam není originální. Nevadilo by to zase až tak, kdyby to bylo alespon kapinku vtipné. Bohužel sranda tak možná pro někoho, kdo viděl všeho všudy tři komedie za celý život. Jedna hvězda za závěrečný rap Shada Mosse. ()

Fearoth

Tak tohle není ani žádná oddechovka, což jsem si přál. Jen stereotyp bez nápadu a náznaku pořádné zábavy. Film srandovní možná pro dítě, člověka z ústavu pro postižené, nebo obojí:-D ()

ShortyIC

Možno za to môže moja dobrá nálada, no mňa to proste bavilo, film som pozeral s cieľom zabiť nudné poobedie a len tak si oddychnuť pred TV.. Totálna pohodovka.. ()

sutech666

Asi už milionta variaci na rodinne cestovanie autom. Kvázi vtipy, ktoré už aj malé ročné decko prestanú baviť. Trápárna najvetšieho zrna. ()

UrsusDom

Na tripu? Wow! To jsem jediný, kdo si toho všimnul? Podle názvu bych to tipoval na dokument o americké drogové scéně. Slovenský název filmu " Rodinka na výlete" mě příjde příhodnější. ()

Amazonas

Klasická chujovina, kterou si pustíte v pět ráno, abyste přežili zbytek noční. Hlavní myšlenka, jako v každém nablblém americkém filmu je, že rodina je základ státu... Blbina prostě. Nic od toho nečekejte a nebudete zklamaní. ()

ondra.p

Dvě hvězdičky za pár dobrých vtipů a Bow Wowa, který byl můj oblíbený rapper z teenagerovských let. Martin Lawrence přibral asi 50 kilo, změnil si jméno na Sedrika a objíždí s rodinkou USA. Nic co bych chtěl vidět znova, 30%. ()

CrazyWolf

Není to zase tak špatná komedie, jak tvrdí většina ostatních. Některé vtípky se mi zdály geniální - třeba zkritizovat synovu oblíbenou rapovou muziku slovy: "Je to samý šukej-mě, lízej mě... to abych měl při poslechu radši rovnou nasazený kondom!" Jinak docela slušná oddechovka na jedno shlédnutí, která sice pobaví, ale díru do světa neudělá. ()

Rathe

Naprosto obyčejná komedie, která má pár originálních vtipů, ale jinak zde nenajdete nic převratného. Děj celkově předvídatelný a jinak to je komedie, kterých je na světě podobných spoustu. ()

PORTER44

Černošská komedie s nevtipnými a trapnými scénami pokusy o vtipné scény se absolutně nepovedli,mizerné herecké obsazení. ()

honza.kuzel

Jedna * s odřenýma ušima za pár alespoň trošku vtipných scén - ve skutečnosti spíš asi odpad, aneb téměř nekoukatelný film s ošklivými herci. ()