V jediném momentě se život Dannyho Parkera alias Toma van Allena otočil o 180 stupňů. Dnes je z něho troska, zmítající se v nekonečném kolotoči drog, násilí a udávání policii. A přitom mohlo být všechno úplně jinak. Jen kdyby tehdy se ženou nezůstávali na pláži. Večer pak se stavili v motelu v Salton Sea, kde se tajně vyráběly drogy. Během jejich přítomnosti místo napadli ozbrojení zabijáci, Danny byl postřelen, manželka zemřela a on se z toho všeho zhroutil. Nyní mu však svítá naděje. Pravděpodobně narazil na stopu vrahů. A jediné, co ho ještě drží při smyslech, je touha po krvavé pomstě nesmyslně utraceného života jeho životní lásky... (oficiální text distributora)

BluT

Nejlepší byl vysmaženej začátek, ale i když to pak dostalo serióznější ráz, pořád to bylo celkem zajímavý a koukatelný. ()

korndaddy

Zajímavý film, pěkný scénář a úchvatná kamera. Vynikající Val Kilmer a záporák Vincent D’Onofrio, k tomu ješte úvodní scénka s opravdu vtipnýmá hláškama a 4 hvězdy jsou tu. ()

Spike23

Zpočátku nevýrazný film o feťácích s prvky černého humoru, který ale každým okamžikem postupuje v něco daleko většího, jak se postupně odhaluje minulost hlavního hrdiny. Z původně něčeho, kde jsem neviděl žádnou pointu, vznikl téměř perfektní thriller, který se pro mě s každým okamžikem přidaného kusu do této skládačky a odhalení zápletky stával stále lepší a lepší a už nějakou dobu jsem se tak nebavil, když přišly na řadu skvěle promyšlené zvraty, kterých tu tedy opravdu bylo požehnaně. A nakonec jedno velké plus za netradičního, potetovaného Kilmera, který se jako hlavní charakter povedl zřejmě lépe než všichni, které bych si v tomto pojetí dokázal představit. ()

Nemik96

Tenhle film mám rád Val Kilmer předvedl jako hlavní postava filmu,jeden ze svých nejlepších výkonu.Velmi dobrý příběh kdy se z normálního člověka kterému zavraždí ženu,stává feťácka troska,kterou drží při životě jen touha po pomstě.I přes to že film je drama,thriller najdete zde hodně scén,u kterých se s chutí zasmějete. ()

wosho

Film který je jako chameleon, každou chvíli se tváří jinak. Začíná zábavnou jízdou na drogách a končí skoro jak něco od Shakespeara a to vše dokonale drží pohromadě. Nic nepřebývá a ani nechybí a v tom všem září herci v čele Valem Kilmerem.Jednoznačně můj jeden z nejoblíbenějších filmů. ()

Rssa

Feťácká krimi s dobrým Kilmerem, záporákem k smíchu a pěknou kamerou. Z příběhu čpí zoufalost halvního hrdiny, který ač to nevypadá, má všech pět pohromadě a dokáže ještě čistě přemýšlet. Nicméně různé nesrovnalosti v scénaři, trocha nerealističnosti a ostatní postavy tento film degradují na 70 % ()

Pretender

''For the people who don't do drugs, or just do them occasionally, it's something that becomes your life, and you belong. You finally hit bottom and you know who you are, because you can't go any lower. When you find... a friendship that you wouldn't have found anywhere else. Still and all, there's a kind of intimacy with those that can go the distance. Sometimes you see the world so clearly... and you know just what to do, and just when to do it. Just what you should've done, and when you should've done it.'' ()

bloodline

Ťažkotonážna prvá polovica filmu, pri ktorej hrozia mdloby, ale tá druhá polovica bola už z inej ligy. Prst ma svrbel nad kliknutím na čistú postupku, ale nakoniec to bol "iba" 4 of a kind (ale poriadne vysoký) :) Val Kilmer predviedol výborný výkon a aj filmársky to bolo zvládnuté na skoro jednotku. Len nebyť toho veľmi pomalého rozjazdu a niektorých pseudo-lyrických pasáží, ktorých bolo na môj vkus v tomto filme viac ako dosť. Inak v poriadku a veľmi milé prekvapenie, ktoré vrelo odporúčam. ()

DannyBoy80

69%. Zajímavé téma, ale místy trochu přitažené za vlasy. Obecně jednání člověka fičícím na perníku (v originále to asi perník nebyl) vypadá asi trochu jinak. Zápletka je taktéž trochu vykonstruovaná. Škoda těchto scénaristických lapsusů, protože jinak to mohl výborný film. Nicméně za zhlédnutí to stojí. ()

janesX

Neobyčajný film s fascinujúcim príbehom o nešťastnom človeku a o pomste, vyrozprávanej tak ako to nevidieť v žiadnom inom filme o pomste . Val Kilmer v nezabudnutelnej, nostalgickej úlohe. Film asi nie je vhodný do každej nálady, ale vďaka chytľavej atmosfére naňho človek bude dlho zabúdať. ()

system

Nejvetsi filmove prekvapeni roku 2003. O filmu jsem vedel asi tolik jako politik o chudobe, coz znamena vubec nic, coz znamena zadne ocekavani, a mozna i proto se mi snimek odmenil nevsednim filmovym zazitkem. ()

Phorbo

Bobby - Hobby - Lobby... Zkérovaný Kilmer je tady hodne zajímavý... Skvěle pojaté prostředí okolo fetu... ale i tak... I still don't know... ()

Blazin

Výborný Val Kilmer a Vincent D´Onofrio. Jen film po úžasném začátku pomalu ztrácí dech až to končí nepříliš zajímavým a naprosto průměrným koncem. ()

bobstock

Moc pěkně se vžil Val Kilmer do role nebožáka, který přišel o nenahraditelnou duši. Skrz potrefené feťáky a překupníky ke zkorumpovaným policistům, rozehrává hru plnou překvapujících obratů. 75% ()

Greg25

Záčátek nic moc, ale střed a konec filmu byly výborný, jinými slovy mělo to "grády" a mrazivě syrovou stylizaci. Kriminální drama ve kterém je spojena myšlenka pomsty s drogovým podsvětím s parádně vykreslenou atmosférou. Navíc ve spojení skvělé režie a již zmíněnou stylizací, to vše podtrhnuto vynikajícím (!) výkonem Vala Kilmera nemůžu dát jinak než čistě zasloužených 80%. ()

kamil.i

Pozerateľná dráma, ktorá spočiatku vyzerá ako bláznivý drogový rauš, no v zápätí zmení tón na melancholickú cestu za pomstou. Val Kilmer ukazuje, že ako hlavná postava dokáže spoľahlivo utiahnuť film aj popri vedľajších postavičkách so známymi tvárami, ktoré pôsobia len ako neľudské figúrky dokresľujúce vizuál. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf