Fotr je lotr

Protivný svokor

Svokor je lotor

Komedie / Romantický

USA, 2000, 104 min

Nápaditá a zábavná komedie těžící z konfrontace muže se svým budoucím tchánem, který se snaží svatbu své dcery překazit použitím jakýchkoliv prostředků. Ben Stiller je výborný komik a spolu s vážností De Nira vytváří naprosto rozdílný a charismatický pár, který si "jde po krku". 70%(22.12.2007)

Spociatku sa tato komedia vyfarbovala vo velmi peknych farbach,avsak po urcitom case tempo opadalo,vtipne sceny neboli vtipnymi a celkove obsadenie De Nira pokladam za OBROVSKE mrhanie jeho talentom. Je jasne,ze vsetko stoji a padam na nom,takze stale to na nom stoji,pretoze on je fakt vyborne demonicky,ale film ako taky je len sedy priemer...horsich 60%. Na druhe zhliadnutie idem na 70%, pretoze De Niro je uuuplne skvely!!!(22.6.2004)

Kdyby Greg Yebal (jehož jméno se vyslovuje jak se píše) nebafal kouzelnýho dráčka, nedojil kočky které coby záchod použijí urnu s popelem matky jeho budoucího tchána a nezahrál si vodní pólo (,,Jo křídla, ty feťáku.") měl by film o dvě hvězdy méně. Škoda že De Nirova minulost coby agenta CIA je zmíněna, ale naprosto nevyužitá.(21.1.2009)

Mám rád komedie s Benem Stillerem. A nestydím se za to. Fotr je lotr sice nepatří k těm nejvtipnějším, ale rozhodně je jednou z těch normálnějších. Většina fórů je založena na neuvěřitelném smolařství hlavního hrdiny. Prostě takové Kopyto nového tisíciletí. Stiller se na rozdíl od Richarda nechová jako absolutní kretén, tudíž jsem neměl chuť ho zabít. Navíc mu zdatně sekunduje převážně nevážný Robert De Niro a v menší roličce i skvělý Owen Wilson. 75% Zajímavé komentáře: Oskar, salahadin(17.8.2005)

Já tak nemám ráda tyhle komedie, které staví na ztrapňování hlavních hrdinů. Tady ale jsou oba hlavní hrdinové doopravdy fajn a film to až tak nepřehání, takže se to dá zvládnout. Chudák Greg, nechtěla bych se jmenovat Geylord Focker (Jebal). A chudák Jack, takových problémů co Greg zavinil, nedivím se, že ho nesnáší... 54%(18.10.2013)

• - Příjmení Focker vymyslel Jim Carrey, který se zajímal o hlavní roli a přispěl svým dílem i do scénáře. (don corleone)

• - Domácí video Teri Polo, které je umístěno na začátku filmu, natočil její manžel Tony Moore a pochází z rodinného archívu. (don corleone)

• - Kevinův (Owen Wilson) bazén má odrazové prkno. Když však hrají vodní pólo, mají vodu do pasu. Nikdo by se do takto mělkého bazénu zajisté neodvážil skočit. (dydy79)