poster

Fotr je lotr

 • USA

  Meet the Parents

 • Slovensko

  Foter je lotor

 • Slovensko

  Protivný svokor

 • Slovensko

  Svokor je lotor

Komedie / Romantický

USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Stillerovo letadlové psycho a patálie se ztraceným kocourem ("určitě jsi ho chtěl podojit, ty zvrhlíku!") byly jediné dva momenty, u kterých jsem se zcela bez zábran smál. Sice se tu najde i řádka slabších míst a otřepaných fórků, ale odmítám dát méně než tři hvězdičky něčemu, co jsem s úsměvem dokoukal až do konce, přestože jsem měl původně v merku úplně jiný film...(28.7.2009)

 • lamps
  ***

  Když vám dcera přitáhne do baráku cizího exota, jste coby její milující tatík pochopitelně na prášky, ale rozmazávat podobně konvenční zápletku do podoby přes 100 minut trvající taškařice s hvězdnými herci a nesmyslnou pozlátkou v podobě otce - bývalého tajného agenta, to je vyloženě faul na film. Zasmějeme se, Stiller je občas vtipný a De Niro správně ujetý a jejich interakce má potřebné grády, ale proč tolik slávy a pozdvižení? V podobné kvalitě a za podstatně méně peněz by něco takového dokázal zplodit i průměrný český tvůrce, ne ve všem je Hollywood tak ryzí a dokonalý...(31.7.2013)

 • tron
  ***

  „Bol som z neho vydesený už keď bol záhradník.“ Až ma prekvapilo, ako ma to nebavilo (v Amerike to bol obrovský hit a rýchlo vzniklo pokračovanie). Priemerná situačná americká komédia s veľmi nesympatickými hereckými výkonmi (pozor, nie hercami!), ktorej komerčný úspech je pre mňa (takmer) záhadou. Ben Stiller tieto dobrosrdečné popletené typy vždy zvládal na jednotku (až divák ľahko zabudol, že zvláda i náročnejšie party) a ako zdravotná sestra Greg Yebal (v slovenskom preklade, držte sa, Greg NADRŽANÝ!!) je taký dôveryhodný, až ma jeho „vtipné okamihy“ vôbec nebavili, ale vstávali mi z nich vlasy dupkom a cítil som sa trápne namiesto neho celú hodinu a pol. Jeho kombinácia s „vážnym“ Robertom De Nirom príliš nefunguje, ale v roku 2000 bol De Niro ešte klasik a nie herec, ktorý na staré kolená neuvážene skáče do najbližšieho vlaku (zdravím SHOWTIME, INŠTITÚT GODSEND, PRÍBEH ŽRALOKA a spol.), takže vidieť tohto držiteľa dvoch Oscarov (za ZÚRIACEHO BÝKA a KRSTNÉHO OTCA II) v čisto komediálnej úlohe bolo na nezaplatenie už tak akosi z princípu (tou skutočnou lastovičkou však bolo už Ramisovo – podstatne lepšie – ANALYZUJ z roku 1999). No, aby som to zosumarizoval – pripomína mi to skôr nezáživný polotovar, ktorý nie je hodný toľkých talentovaných mien (minimálne režisér Roach bol podstatne lepší v príbehoch Austina Powersa). Našťastie, hŕstka vydarených scénok zaháňa nudu aspoň symbolicky, keď už inak nie (splašky v záhrade, cikajúci kocúr, plavky, za Ježiša Krista sa pasujúci Stillerov osobný kamarát Owen Wilson).(17.1.2009)

 • Estrellita
  ***

  Já tak nemám ráda tyhle komedie, které staví na ztrapňování hlavních hrdinů. Tady ale jsou oba hlavní hrdinové doopravdy fajn a film to až tak nepřehání, takže se to dá zvládnout. Chudák Greg, nechtěla bych se jmenovat Geylord Focker (Jebal). A chudák Jack, takových problémů co Greg zavinil, nedivím se, že ho nesnáší... 54%(18.10.2013)

 • nash.
  **

  Komedie, která mě nikdy nelákala, a když už na ni došlo, připadá mi, že nejvtipnější je u ní český název. To asi nesvědčí v její prospěch. Humor takový trochu chtěný, občas trapný, příběh takový trochu chtěný, občas křečovitý. Grega sice člověk chvílemi opravdu, i když s úsměvem, litoval, občas se i nějaký ten vtípek povedl, ale ne tak, aby se na konci dostavil pocit spokojeného zážitku. Zřejmě nejsem vhodná krevní skupina, takže další díly si asi odpustím a těm, kterým se to líbilo nebudu závidět. Filmů je naštěstí víc než mi, i při mém diváckém tempu, zbývá dnů, a tak naštěstí nemusím vidět všechno.(12.3.2012)

 • - Julia Stiles se účastnila konkurzu na roli Pam, ale nakonec se rozhodla pro jiný film. (don corleone)

 • - Ben Stiler řekne před motlitbou, že není žádný rabín. Postavu rabína přitom hrál v předešlém filmu. (don corleone)

 • - Kocour Mr. Jinks byl pojmenován podle komiksového seriálu z padesátých let. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace