Fotr je lotr

Protivný svokor

Svokor je lotor

Komedie / Romantický

USA, 2000, 104 min

Já se z toho POSERU!!! Koněčně komedie po které mě bolely lícní kosti a pupek k zbláznění. Vole, jak jen jsem tenhle kousek mohl tak dlouho nevidět!?! Nechápu! Že jsem se po tom nikdy nepídil... Úchvatný Ben Stiller, který je jako jídelní vůz popoháněný ještě úchvatnější mašinou morousem Robertem De Nirem, kteří zastínili naprosto vše a všechny!!! Scénka s plavečkama, vodní voliš, mazlíček kocourek, první zmínka s otázkou na příjmení Jebal :D Super!!! A to jak nakonci přijelo PPLko s doručenkou pro Jebala, GAYLORDA Jebala, tak to mě rozsekalo, jako dlouho nic. Gaylord Jebal, ach bože!!! 90%(25.3.2015)

• salahadin

Robert de Niro...to jediné, co na filmu stojí za řeč. Tvůrci povolili fantasii uzdu a vymýšleli jeden ťunťovský vtip za druhým, aby Bena Stillera absolutně znemožnili, a tím de facto celý film. Vtipy jsou nucené, z prstu vycucané a pouze na oko, většina jich je na stejné brdo, prostě toho musí Gaylobard co nejvíc rozbít, zničit, zkazit dovolenou, podpálit altán a nechat vytéct septik...je to legrační? Navíc je humor až hříšně předvídatelný, samozřejmě že Yebal poruší všechna přiblblá pravidla! A film se přes jeho četné patálie dokodrcá do předem jasného konce, který je tak samozřejmý, že jsem na něj ani nečekal a raději se pokoušel o spánek. Levná a docela podprůměrná komedie, která by se spíš hodila do televizního varieté.(25.4.2006)

Vidíte, já to pořád říkám - NEŽEŇTE SE!!!! A tenhle film berte jako varování. No tak dobře, žeňte se, ale pořádně si to rozmyslete:) A pokud se nejmenujete Gaylord Focker (hádejte jak se to vyslovuje) a vaším nastávajícím tchánem nebude exagent CIA, který si pro svoji holčičku nevybral takovou nulu jako vás, ale pana Dokonalého, se kterým se ona rozešla a našla si vás, budete celkem v pohodě. Ale proboha hlavně neroňte slzy víc než nevěsta, vypadá to blbě:)(21.2.2003)

• Webb

[5/10] (DreamWorks SKG, Nancy Tenenbaum, Tribeca, Universal) (Barevný /// Produkce: Robert De Niro, Jay Roach, Jane Rosenthal, Nancy Tenenbaum /// Scénář: Jim Herzfeld, John Hamburg /// Kamera: Peter James /// Hudba: Randy Newman /// Nominace na Oscara: Randy Newman (píseň)) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](17.12.2008)

Celkem příjemná oddychovka o těžkém seznamování mládence s poněkud svéraznou rodinou své nastávající. Popravdě, takové tele jako Gaylord Jebal to snad ani lehké mít nemůže... obzvlášť, když má proti sobě tak náročné stvoření, jakým je otec a agent CIA v jedné osobě. Pár slušných (byť nikterak závratně inteligentních) gagů poněkud zabíjí typický afekt a "láskyplný" patos. A nad typickým afektem a patosem vítězí slušný komik Stiller a opravdu velkoformátový otec-neruda Robert DeNiro. Žádné ohrožení bránice, ale konec konců ani vkusu...(12.9.2004)

• - Postavu Jacka Byrnese mohl hrát také Christopher Walken, který byl druhou volbou. (don corleone)

• - Když Jack (Robert De Niro) čte báseň o své matce, nemá brýle. Při dalším záběru má však nasazené brýle na čtení. (Mr.Hudson)

• - Původně měla být honička v autech parodií na film Ronin, ale když filmaři viděli, jak rychle se mění světla na semaforech, tak scénu přepsali. Semafory se skutečně mění tak rychle, jak vidíme ve filmu. (don corleone)