Fotr je lotr

Svokor je lotor

Komedie / Romantický

USA, 2000, 104 min

• Sawy

Tahle komedie není nějak trapná,člověk od ní neodchází zhnusený.Spíš znuděný.Vtipů je tu jen pár,těch dobrých už pak naprosté minimum.Jen ten Owen Wilson je sympaťák za každých okolností.Takže,když už komedie se Stillerem,tak ji musí sám režírovat (Zoolander,Tropická bouře).A když už komedie s hercem formátu Roberta De Nira,tak dám před tímhle neurážejícím podprůměrem přednost mnohem vtipnějšímu Přeber si to.Takže tak. 45 %(16.3.2010)

Originální, vtipné, nápadité filmové dílo, kterému dominují herecké výkony Bena Stillera a Roberta De Nira... Co víc dodat? Je to prostě v mých očích už klasika, která mne dokáže spolehlivě rozesmát a na kterou se rád kdykoliv podívám znovu a nikdy nebudu zklamán. Řada humorných situací, řada vtipných scén, to je to, co tento film dělá filmem, a proto dávám čtyři hvězdičky... Přece jen na některé pětihvězdičkové snímky tenhle film z mého pohledu nemá, ale je natolik kvalitní, že mu ubírám pouze jednu hvězdičku...(21.10.2007)

Já tak nemám ráda tyhle komedie, které staví na ztrapňování hlavních hrdinů. Tady ale jsou oba hlavní hrdinové doopravdy fajn a film to až tak nepřehání, takže se to dá zvládnout. Chudák Greg, nechtěla bych se jmenovat Geylord Focker (Jebal). A chudák Jack, takových problémů co Greg zavinil, nedivím se, že ho nesnáší... 54%(18.10.2013)

Takhle vypadá, když se do komediálního projevu pustí de Niro. Není to ani ta puberťácky odporná komedie, ani ta "za každou cenu vyvolávající smích" komedie, ale prostě komedie ze života, která přináší ještě komediální scénky se skvělým bavičem Stillerem. Místy trochu nudný a nic nenabízející, ale většinou k zemi popukající snímek, který stojí za to vidět.(14.8.2005)

Něco jako boj o přežití ... na nezmapovaném území ... při souběhu převelice nepříznivých okolností ... za asistence nanejvýš zlomyslného osudu. Bohužel díky poněkud neurvalé honbě filmařů za co nejbombastičtějšími a nejefektnějšími komickými scénkami jsou stoprocentní gagy nevybíravě donuceny k úzké spolupráci s těmi padesáti a méně procentními, což pro ně musí být nadmíru frustrující ... tím spíš, že na výsledku je to znát.(21.2.2016)

• - Kevinův (Owen Wilson) bazén má odrazové prkno. Když však hrají vodní pólo, mají vodu do pasu. Nikdo by se do takto mělkého bazénu zajisté neodvážil skočit. (dydy79)

• - Julia Stiles se účastnila konkurzu na roli Pam, ale nakonec se rozhodla pro jiný film. (don corleone)

• - Domácí video Teri Polo, které je umístěno na začátku filmu, natočil její manžel Tony Moore a pochází z rodinného archívu. (don corleone)