Fotr je lotr

Protivný svokor

Svokor je lotor

Komedie / Romantický

USA, 2000, 104 min

Spociatku sa tato komedia vyfarbovala vo velmi peknych farbach,avsak po urcitom case tempo opadalo,vtipne sceny neboli vtipnymi a celkove obsadenie De Nira pokladam za OBROVSKE mrhanie jeho talentom. Je jasne,ze vsetko stoji a padam na nom,takze stale to na nom stoji,pretoze on je fakt vyborne demonicky,ale film ako taky je len sedy priemer...horsich 60%. Na druhe zhliadnutie idem na 70%, pretoze De Niro je uuuplne skvely!!!(22.6.2004)

Tahle komedie se mi líbila. Byly v ní vtipné hlášky i situace. Pravda, některé scény byly dost nepravděpodobné a až moc odlišné od normálního života, ale jinak dobré. Někdy jsem Grega litovala, jaký to byl smolař... Na konci mi už rodina Pamely nebyla sympatická a nedoufala jsem, že se ještě dají dohromady...(11.6.2014)

• novoten

Námět je i vzhledem k hercům přímo milionový, ale po pár vtípcích na bývalé zaměstnání přijdou nudné vsuvky s příbuznými a známými. Když se pak celý příběh změní na pouhé "svedeme na Fockera všechno", došlo mi, jak moc je celý tenhle pokus o komedii mimo. A pár hlášek o odsávačkách to bohužel nezachrání.(28.1.2006)

Taková mírně nadprůměrná komedie, ve které je rozhodně dobře rezignovat na děj a pouze se bavit trapasy, jenž hlavního hrdinu jako na potvoru provázejí. Ten je společně s Robertem De Nirem hlavním lákadlem. Čistě po lopatě je to typický Americký hit, který Vás pobaví, ale rozhodně nevyvolá jakési umělecké zachvění. Ale proto ani nebyl natočen, rozumíme si...(2.9.2005)

Slušná komedie s několika velmi zdařilými vtipy, ale i v komediálním žánru se najde spousta daleko lepších filmů. Roberta De Nira, který je podle zdejších komentářů hlavním kladem filmu, bych taky radši viděl v nějaké vážnější roli než v parodii na bývalého agenta CIA. Ale pořád je to lepší než druhý díl, kde už sebeparodie a nevážnost dosáhne takových rozměrů, až to úplně přestane být vtipné. 55 %(5.11.2010)

• - Julia Stiles se účastnila konkurzu na roli Pam, ale nakonec se rozhodla pro jiný film. (don corleone)

• - Když Grega (Ben Stiller) podezříval Pamelyn otec (Robert De Niro), že bere drogy, tak mluvil o magickém dráčkovi. Tím se odkazoval na píseň "Puff The Magic Dragon" od skupiny Peter Paul & Mary. O písní se říká, že je o drogách, nicméně se jedná pouze o velmi rozšířený mýtus, který vyvrátil autor písně. (Harroc)

• - Kocour Mr. Jinks byl pojmenován podle komiksového seriálu z padesátých let. (don corleone)