Byl jednou jeden... člověk

• Francie Il était une fois... l'homme (více)

Epizody(26)

Animované dějiny světa ve slavném francouzském seriálu pro děti aneb Co byste měli vědět o své minulosti. (oficiální text distributora)

worm14

Jako malej sem na to koukal a ted sme na to dokonce koukali ve škole na ty první v rámci výuky biologie. Takže takovejhle dějepis by mě fakt bavil ;-) ()

Vots

Tenhle seriál je pro mě kult. Je úžasné, jak tvůrci dokáží skloubit vzdělávání se zábavou tak nenásilnou formou. Tohle by se mělo pouštět dětem na školách. ()

Kubula333

Absolutně nejlepší seriál pro všechny věkové kategorie, kteří se chtějí dozvedět jak jejich tělo pracuje a to humornou a přehlednou formou :) ()

blondboss

90 %??? Ale tak to hádam nie ;) Síce som aj ja na tejto edukatívnej rozprávke vyrastal a je to naozaj pekná a náučná cesta za dejinami ľudstva v jednoduchej animovanej podobe vhodnej pre deti, ale zas nič také svetoborné to nie je. Pre detské oko diváka to naozaj odporúčam, ale predsa len som z toho akosi už vyrástol :) A okrem toho, nechytá sa to na Bol raz jeden život. 75 % ()

Reiner

Účelem je přiblížit to, co by jistě nemělo chybět v rámci vzdělávání všech lidí bez rozdílu věku, i když je jasné, pro jakou skupinku to je určené :) ()

Víteček

Hlavně díly z nedávnější historie se na můj vkus až příliš zaměřují na vtipné scénky, které jsou přespříliš natahované, na úkor edukativní stránky, ale jako celek to za to pořád stojí. Roztomilé postavičky, vzdělává to, pobaví a hezky to vypadá. Pro děti jako stvořené. ()

blekekeke

Poučný animovaný dokument a ještě k tomu je srandovní .... Tak nějak bych si dovolil tvrdit, že je určený pro všechny věkové skupiny, i když původní záměr byl asi dokument pro děti ... ()

Teachman

Tento televizní seriál je vhodný nejen do hodin dějepisu. Žáci se při něm mohou dozvědět o významných meznících světových dějin, které jsou zasazeny do kontextu francouzské historie. Je ale škoda určité zkratkovitosti. ()

l4zarus

Aneb krvinky vždy zvítězily a žádná nemoc člověka neskolila. Když jsem pak jako dítě četl o Leukémii a o tom, že se bíle krvinky přemnoží a začnou člověka ohrožovat na životě, tak jsem tomu nevěřil. Ty malé stíhačky, které bojovaly vždy na dobré straně by člověku přece nic špatného neudělaly :) ()