Detektiv Miller (Hynek Čermák) žije i po čtyřicítce se svou matkou (Eliška Balzerová). Dámské návštěvy si domů raději nevodí, protože maminka je nejen starostlivá, ale také velmi všetečná a on ze všeho nejvíc touží po klidu. Zřejmě i to je důvod, proč matce zatají, že má problémy s ledvinami a že během nadcházejícího víkendu musí pečlivě měřit a zapisovat všechny příjmy a výdaje tekutin. A to opravdu všechny! Připraví si tím nejednu horkou chvilku, což ho donutí konečně se rozhodnout, zda dát přednost mamince, nebo utajované přítelkyni Matyldě (Jana Pidrmanová), na kterou si navíc myslí kolega z práce, inspektor Páleník (Vojtěch Kotek). (Česká televize)

klukluka

Strašně slaboučký, ale párkrát jsem se upřímně zasmál, což u českých komedií není samozřejmý. Nemůžu se nicméně zbavit dojmu, že tady byla jasně vytyčená cílovka 65+. ()

bobstock odpad!

Scénáristická močovina jak se patří. Já nevim jestli si pan Epstein s Vejdělkem uvědomují jaké psycho týrání tu provádí pro posmutnělé, nesebevědomé chlapy v podobné situaci. Ve 45letech být průměrný maminčin ňouma s hlavou jako žalud svlíčený z kůže (ve vší úctě k Hynkovi je to fajn herec a sympaťák). Tak ten pan detektiv má neuvěřitelné štěstí asi jako vyhrát americkou loterii, kterou jste si nikdy nevsadil, že vás neustále balí a spí s vámi pohodová, sexy, mladá, bezdětná, dvouuniverzitní, bohatá holka se třemi kvartýry, která vás užene i kdyby se maminka stavěla hlavou dolů na hrobě svýho manžela. Jedno z nejlepších scifi fantasy, které jsem za poslední dobu viděl..bravo :D     +za roli Balzerová ()

mira007

Úkol zněl jasně: pobavte seniory 70+, kteří vzpomínají s láskou na normalizační Bakaláře. Duo Vejdělek Epstein uspěli a mne to nebavilo. ()

Chudobka

Nezasmála jsem se ani jednou, jen jsem nevěřícně zírala a nestačila se divit, co všechno je možné.  Ne celou hodinu, to fakt nešlo. Vejdělek, Epstein, taková nadějná dvojka!  Ani za Čermáka nedám dvě hvězdičky. Ale nejvíc mi bylo líto Sabiny Remundové. To si snad nezasloužila. ()

Olík

Druhá ze čtyř veřejnoprvávních bitev dvojice Epstejn - Vejdělek. Zatím co v prvním případě bylo lacině vsazeno na Langmajerovo pitvoření, tady jako by se už rezignovalo na začátku boje a nevsází se vůbec na nic. Rychle odvyprávět plytký příběh a hurá na vrátnici pro gáži. Eliško, Hynku, Jarmilo, stálo vám to za to? ()

tranquill

"Takže by vám nevadilo, kdybych ji náhodou trochu přefik? .. Pokud to bude po vzájemné dohodě a v mezích zákona, proč ne?" ()

Amonasr

Lehká odpočinková komedie, docela vtipná a vůbec ne špatná. A proč by komedie neměla mít happyend? Rozhodně lepší, než podbízivě laciný trapný humor většiny českých komedií ve filmové distribuci za několik posledních desetiletí. ()

MirkaP

Tak tady jsem se bohužel ani nezasmála. Opět se mi vybavily bakalářské příběhy z dob mého mládí, tentokrát ale spíš ty zbytečné a trapné. Za co ty dvě hvězdičky? Já vlastně nevím, takže to opravím na jednu. ()

DJ Kritik

Tento bakalársky príbeh je tak trochu pritiahnutý za uši a je slabší ako Bezva zuby na zásnuby. Tá starostlivosť o temer 50 ročného chlapa je na hranici poznateľnosti. Liezlo mi to na nervy. ()

subic

Švihnout to v neděli ve 20 na ČT1 bylo tedy dost odvážné. Očekávání jsem žádná neměl, ale vyloženě zklamán taky nejsem. Je to takové přímočaře naivní, možná velmi zlehka úsměvné, komedií bych to asi úplně nenazýval a příběhem ze života s těží. 5/10 ()

Tominni

No, z této minisérie o něco slabší díl, který tentokrát nezachrání ani dobré herecké obsazení, ale tentokrát prostě je námět o policistovi a sbírání moči příliš málo - i na televizní film. ()