Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

BoPo

Keď sa oscarová herečka rozhodne natočiť komédiu, tak by Vám mala nad hlavou blikať veľká červená kontrolka s nápisom SER NA TO! Ja som ju odignoroval a dostal som to, čo som si absolútne zaslúžil. Zápletka sa na prvý pohľad tvárila, že bude útočiť trapno humorom a telesnými tekutinami. Je to tam, ale Jennifer Lawrence by predsa nemohla nezažmurkať na svoju oscarovú poličku. Takže je tam nasáčkové existenčné drama, traumata z minulosti, strach z budúcnosti a vzájomný rozvoj osobností. Že si sa tam porvala na pláži v Evinom rúchu je fajn, cením, ale prečo si potom u postelovej scény mala podprdu a duchnu až po čelo? To presne vystihuje tento film. Nevie čím chce byť. Ani komédia, ani drama. Paskvil v ktorom sa odohráva miestami strašne násilné vytváranie chémie medzi postavami. ()

JohnCZ

Víc než cokoli jiného je to fakt komedie a k mému překvapení ještě navíc svým cringe humorem místy fakt vtipná. Dost to připomíná ty lepší teen komedie z konce devadesátých a první poloviny nultých let, tedy žánr, na kterém moje generace vyrostla a který mi vlastně dneska celkem chybí. Nejvíc zábavný je ten kontrast mezi mohutnou a lehce přestárlou Jennifer Lawrence a miniaturním Andrew Barth Feldmanem a všechny ty humory na to směřující. Asi by z toho šlo vytáhnout ještě víc, ale i navzdory klasické šabloně a občasné přeci jen trapnosti je to celkem fajn věc s, ač šíleným průběhem, uvěřitelným a příjemně feel-good rozuzlením. ()

Marek1991

Pozeral som to večer s kamoškou u nej, že si spravíme náladu, keďže neprežíva najlepšie obdobie a našťastie aj keď to pozerala druhýkrát, tak to považuje za super komédiu. Ja by som to druhýkrát už nedal. Už v úvode sme si spoločne povedali, že hlavná postava išla na zvádzanie úplne nelogicky. Za mňa nebolo dobré ani vykreslenie neskúseného panica. Síce aj takéto prípady sú, ale bolo to príliš klišé. Už len keby sa inšpirovali niečím zo života, mohli vytvoriť lepší scenár. Zabaviť sa dá, no už len predvídateľný dej tomu uberá hodnotu. ()

maddy

No Hard Feelings zastal niekde na pol ceste medzi R-kovou komédiou a good feeling, romantickým filmom a po celú stopáž sa nevie rozhodnúť akým filmov by vlastne chcel byť. Na R-kovú komédiu tu je pramálo skutočne Rkového, drsnejšieho alebo sexistického humoru a posledná polhodina kedy sa film odrazu pretaví do romantického filmu, kedy postavy začnú riešiť existenčné problémy a dávať si dohromady svoj život akosi neladí s predošlým dianím a po emočnej stránke ani nijako nefunguje. Navyše celé sa to odvíja podľa úplne štandardnej scenáristickej šablóny, kde každú scénu a jej smerovovanie odhadnete vopred. Ako oddychový film na jeden večer neškodné a Jennifer Lawrence sa tu ukáže, ehm, v plnej kráse spredu, aj zozadu, takže niekomu to môže stačiť, ale ja som úprimne čakal niečo na štýl skvelých Prci, Prci, Prcičiek a dostal skôr The 40-Year-Old Virgin. CELKOVO: 5/10 ()

Vidly10

Fajn lehce klišé nakopávající romantická blbina s celkem neokoukanou zápletkou a Jennifer Lawrence, kterou jsem měl vždy v oblibě. Jinak se nejedná o nic převratného a občas i lehce nešikovného, co se vztahů mezi postavami týče. To je za mě největší problém celého filmu. ()

kajas

Tahle komedie na mě už podle prvních trailerů působila jako variace na vulgární teenagerské podívané ve stylu Prciček. Když ale přežijete nevtipný rozjezd a jednu úplně zbytečnou nahou (nikoli sexuální) scénu na pláži, možná budete stejně jako já příjemně překvapeni druhou polovinou snímku, která hraje na více dramatickou notu a ukazuje, že nejen nezkušený mladík, ale i protřelá třicátnice se může od toho druhého hodně naučit. Tedy nakonec docela fajn výsledek. ()

William_

Za obyčejných okolností se jedná o lehce nadprůměrnou komedii, ale když se na tento snímek budete dívat v létě, pocítíte z něho feel-good letní komedii se skvělou Jenn Lawrence v titulní roli, která vám v horkých letních dnech dodá úsměv na tváři. Film obsahuje několik skvělých scének a dialogů, u kterých se budete zaručeně bavit. Za mě moc příjemný film na odpočinek. 7/10 ()

M.i.k.e

po poměrně solidních reakcích sem čekal trochu víc. Chápu, že to tak měla ve scénáři, ale osobně mi docela vadilo, že se Maddie zkraje chová jako pako a extrémně tlačí na pilu. Asi to mělo být vtipné, ale na mě to tak ani zdaleka nepůsobilo. Pak se sice všechno srovná a přes určitá klišé se No hard feelings dostane do snesitelné roviny, ale i tak se nemůžu zbavit dojmu, že se z toho dalo vytřískat trochu víc. Jennifer mám rád, hrát umí, ale to jakou polohu jí tady tvůrci přiřkli nezachrání ani full frontal jako bonus...60% ()

vydumnica

No Hard Feelings ma ako oddychová (našťastie tu nie je napísané romantická) komédia milo prekvapila. Pozrela som si to zo zvedavosti a preto, že v hlavnej úlohe môžeme vidieť veľmi dobrú herečku Jennifer Lawrence. Keď som sa dozvedela o jej novom projekte, trochu ma aj prekvapilo, že sa na takýto film dala. Je to vlastne viac než komédia, je to tak trochu aj dráma. Keď si rodičia najmú zrelú ženu, aby im zviedla mladučkého a ešte neskúseného syna, je to podľa mňa buď kruté alebo aj pritiahnuté za vlasy - prečo by to robili?! S tým absolútne nesúhlasim (sama mám dvoch synov - ešte sú malí), no odhliadnuc od témy je to veľmi pekne natočený film. Páčilo sa mi to. Len nečakajte nijakú romantiku. Vtipné to je. Moja najobľúbenejšia scénka je tá, ako si chlapec nalieva víno a pije ho ako vodu :-). 65%. ()

Aljak

Keď si odmyslíme pomerne klišovitý scenár, ktorý je už na prvý pohľad typická schéma, tak to bolo celkom vydarené. Celý film však ťahá výrazne vpred najmä ústredná dvojica Maddie a Percy. Tieto postavy nemali chybu, a aj po dialógovej stránke to bola jedna veľká paráda. Po dlhej dobe som sa na nejakej americkej romantickej komédii aj z chuti zasmial. Áno, dejovo to bolo predvídateľné, no napriek tomu to všetok ten dôvtip, sarkazmus a irónia ťahali nad hranice priemerných žánroviek tohto typu. Jennifer Lawrence zahrala dračicu Maddie výborne. 4* ()

kaposlav

Pohodová zábava na sobotný oddych so stále dobre vypadajúcou Jennifer Lawrence. Viem si aj predstaviť druhý diel, aj keď možno len ako voľné pokračovanie. ()

bourec

Čekal jsem něco, co se nakonec na plátně neodehrálo. Ani rozzívená taškařice, ani bláznivá komedie, ani šílená romantika. To třetí hlavně proto, že ústřední dvojice k sobě minimálně pasovala. Ty další dvě se ale klidně mohli uskutečnit. Bohužel film působí nedotaženě, a jedinej přitažlivej článek je Jennifer. Trochu zklamání. 50%. ()

Streeper

Já prostě nemám ráda tyhle tipy komedií, která hraje převážně na trapnost scén. Nerada se při sledování filmu cítím trapně a tohle je zrovna ta komedie, která to v divákovi dokáže vyvolat. Jennifer navíc jako komediální herečku moc nemusím, nevěřím jí to. Mám ji raději v dramatických rolích, kde mi sedí daleko víc. Ani mě to vlastně moc nebavilo nebo nerozesmálo. Vyloženě se nejedná o nic moc originálního. ()

shyster

Slabsi 3 hvezdy. Film nevi co chce byt, jestli komedie (par dobrych vtipu tam je) nebo socialni drama. Ze zacatku mi prisla Jennifer botoxove napuchla. ()

Juto

,,Nič v zlom" je celkom zábavná, komédia. Film vyvoláva dosť humoru, ale príbeh je príliš tenký ako papier a postavy príliš dvojrozmerné na to, aby skutočne zapôsobili. Príbeh: Sleduje Jennifer Lawrence ako 32-ročnú Maddie, ktorá sa ocitne zapletená do plánu na záchranu svojho domu „randením“ s 19-ročným chlapcom na príkaz jeho rodičov. A skutočne mi vadí dej. Nemyslím si, že emocionálne prvky zarezonovali, keďže postavy sú príliš zle vypracované. Vôbec som si nevšimol, že by som investoval do žiadnej z postáv, do výsledku príbehu (hlavne preto, že bol veľmi predvídateľný) alebo do emocionálnej cesty toho všetkého. Ale ak hľadáte komédiu, ktorá vás zaručene rozosmeje, tak presne je táto komédia pre vás. Ale veľmi pochybujem, že sa zaradí medzi klasiku žánru, ale svoj účel dostatočne splní 6,5/10 ()

Ondatra

Ze začátku jsem si říkal, že půjde o klasickou romantickou komedii, kde už předem víme, že to nedopadne dobře. Ale po doukání můžu říct, že se jedná o docela povedenou komedii, kde jsem se i kolikrát zasmál, a zároveň se jedná ve výsledku i o docela rodinný film. Sice je tu pár scén, na které bych s celou rodinou nekoukal a to zejména scéna na pláži na začátku filmu. Tam jsem se až trochu divil, že film neskončil na jiné platformě. Celý příběh ale není nijak extra zvláštní. Jde o klasiku. Kluk, který nemá žádné zkušenosti se ženami a do toho ještě k tomu nevychází z domu. Proto si rodiče najmou Maddie (Jennifer Lawrence), která ho má naučit, jaké to je chodit s holkou, popřípadě první sex. Právě Jennifer Lawrence je ta, díky které jsem na tento film narazil. A rozhodně toho nelituji. Jedná se o letní oddechovku, u které se člověk posměje a přijde aspoň na jiný myšlenky. 6/10 ()

Pajky3

Tohle bylo vážně divně ujetý. Zápletka mi neseděla, byla dost cringy a celou dobu to přinášelo hromadu trapných okamžiků a toho kluka jsem musel aktivně litovat. Takže se to do paměti asi nejvíc zapíše tím, že se tam Jennifer Lawrence nebála vysvléknout. Tak si říkám, jestli průměr není vlastně nadhodnocení. ()