Milenci na neděli

I seduttori della domenica

Sunday Lovers

Komedie / Povídkový

Francie / Itálie / Velká Británie / USA, 1980, 125 min

Myx humoru britskeho, francuzskeho a talianskeho. napriek hviezdnemu obsadeniu stale len nevyvazeny priemer, herecke vykony kolisaju, Moore vobec nevie hrat /a to ho uznavam/, Vino Lentura cosi zahral, ale Tognazzi zase len priemer odohral. Rezisersky dost odflaknute, nevyrovnane, uz sa necudujem, preco Roger Moore po skonceni angazman 007 -ky uplne vyhasol : 60 %(11.10.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $621,931Tržby Celosvetovo $-(26.3.2010)

S takovým obsazením nejde zkazit nic, tedy když někdo není extra blbec.!!! :-)(4.11.2011)

4 filmové vtipy, u nichž se nebudete válet po zemi smíchy, ale které dokážou pobavit lehkostí a šarmem. Britský humor, vystřídá francouzský šarm a italská nadsázka. Mezi 3 evropské povídky se vloudila jedna americká. Byť dělala co mohla, celkový dojem z "Milenců na neděli" mi nedokázala pokazit. Nejvtipnější pointu předvedli Britové, tragikomedii si vystřihl Ugo Tognazzi a mnoho zdařilých vtipných momentů sehráli Francouzi v čele s Lino Venturou.(13.4.2011)