Profesionální zloděj dostane horký tip na loupež přímořské sídlo bilionáře, ale uprostřed práce je vyrušen samotným majitelem a dokonce okraden o milovaný prsten od své nové lásky. Netušil totiž, že se setká s podvodníkem a prsten se snaží získat za každou cenu. (oficiální text distributora)

Riker

Není to žádná hitparáda, ale jsou tam fakt dobrý hlášky k zasmání a má to spád. Paradoxně několik zde vyjmenovaných negativ jsou pro mě pozitiva filmu. Jestli to mělo rozpočet makový nebo takový mi je celkem fuck, nehodnotím u filmů ekonomické schopnosti tvůrců. :-) ()

PatrikP4

Hodně dobré často jsem se zasmál fakt se na to koukat dalo... Něco tam bylo opravdu originální a DeVito s Lawrencem tomu hodně přidaly... Kdyby tam byl někdo jinej neznámej třeba, tak by to byl asi totální odpad, ale oba jsou dost dobrý herci a myslím že tomu minámálně 2 hvězdy přidaly... ()

silvusaak

Nebyt DeVitta a Lawrence asi bych to zavrhla jako odpad, ale oni dva me proste bavili. Hon za jesitnosti udelal vybornou oddychvou komedii. ()

LOVE VOLE

Film mi sedl, mám rád Dannyho DeVitta. Co vše se dá udělat pro prsten. Tlumočení do znakové řeči nemělo chybu, tohle mě pobavilo nejvíce. ()

Pythonator

Danny DeVito se dá ještě unést, i když už měl mnohem komediálnější chvilky. Ovšem Martin Lawrence je opět nesnesitelně trapný. Komu přijdou černošské grimasy alá směju se jak debil a hláškuju cosi divného, co mi přijde cool, tak vřele doporučuju. Zábava to přesto chvílemi byla, ale už si přesně nepamatuju, jestli jsem se opravdu bavil nebo se mi to jen zdálo. ()

Ariella

Ten film je podstatně hrozná pitomost, ale aspoň se obejde bez mrtvých. Taková oddechová. Detektiv s třemi kudrnatými psíky nemá chybu. Vlastně kvůli němu jsem si dvd koupila. ()

CrazyWolf

Docela podařená komedie, kde zloděj okrádá zloděje. Spolu s Mizerové I a II patří do toho nejlepšího, v čem si Martin Lawrence zahrál. Dany DeVito mu zde výborně zahrál záporáka, který není ani tak zlý, jako spíš neuvěřitelně paličatý. Pro mě to jsou čisté čtyři hvězdičky a pěkně strávený večer. ()

710.cz

Scénář je samá díra, jako by byl u psaní scénárista vyrušen, druhý den se k psaní vrátil a byl líný přečíst si o čem den předtím psal. A nebo jako kdyby se některé scény ztratily ve střižně. Přesto ne až tak pitomé. ()

janececek

Námět zněl zajímavě a duo Lawrence DeVito obzvlášť. Proč z toho tedy vznikla tak prostoduchá komedie? Jestli vůbec lze v tomto případě hovořit o komedii... Herci se sice snažili, ale prachbídnej scénář jim nedal vůbec žádný prostor, vše mi vyznívalo jenom jako plkání do prázdna. Žádná zapamatovatelná hláška, scéna, nic. Škoda, téhle “komedii“ jsem zkrátka na chuť nepřišel. 30% ()