Br33d

Nenápadná Road movie s dokonalou myšlienkou. Mladý Oliver má pred sebou celý život a jeho nesebecké prianie mu otvorí dvere k zaujímavým príbehom a ešte zaujímavejším ľudom. Striedanie hlavnej linky s vedľajšími príbehmi, rovnako ako neustále zmeny prostredí a postáv tvorí dokonalú symbiózu. Film sa nepodobá žiadnemu snímku, ktorý som videl. Proste unikát. Humor na úrovni, kvalitné herecké výkon a hlavne myšlienka, ktorú musím vyzdvihnúť ešte raz. Som rád, že ma tento film zastihol nepripraveného na to, čo ma čaká. O to väčšie bolo prekvapenie, keď som tento snímok videl. 98% ()

OnCal

Zase jeden z filmů které nikdo nezná zřejmě díky politikám distribučních společností. Pokud ho už někdo pozná, pak se mu zalíbí. ()

Werewolf2

Nenapadna road movie, ktera je prekvapive dobra. Nekolik scen se muze stat i kultovnimi. Nejlepsi je ale mestecko plne pravniku. To je proste horor :-) ()

ste

Když se po rozpačitém začátku hlavní hrdina, k jehož herectví by se našlo spíš více než méně výhrad, konečně dostal na neexistující dálnici, začala pro mě teprve ta pravá cesta. Napínavá, originální a často vtipná i k zamyšlení v jednom. ()

supo

Zajímavé komediální drama se skrytým podtextem - kdo chce moc nedostane nic, v netradičním podání. V jedné epizodní roli se dokonce objeví i Michael J. Fox. ()

Mangus

Tento film je asi pre každého prekvapením. ASi málokto pri prvom zhliadnutí očakával tak kvalitný film, akým je bezpochyby Diaľnica 60. Je to ako vydať sa s Alicou cez krajinu zázrakov v modernejšom a dospeláckejšom balení, niekedy trochu podivné, mystifikujúce a takmer vždy nepredvídateľné. K tomu všetkému sa v tomto filme plnia sny, vzdoruje zabehaným spôsobom spoločnosti a to sa mi veľmi páči, takže plné hodnotenie. p.s. Amy Smart je naozaj kočka :-) 10/10 ()

zkurvysyn

Film o šaškovi, který rebeluje, protože mu otec dal auto nesprávné barvy, nezachrání ani skvělé herecké výkony. Kdo se má s tímhle ztotožnit? ()

Chlo0opek

O. W. Grant je skvělá postavička, která plní přání, ze kterých mnohdy přející si človíček nemá následně radost. Film má spád, přinutí nás přemýšlet, ale hlavně se smát. Takový mix komedie, drama, dobrodužství i romantiky. Úvodní scéna s TIRákem je to správné nakopnutí do filmu:) ()

LeCavalier

Prekvapujúca a zábavná cesta za spoznávaním skutočnej hodnoty života a svojho ja podaná tým najoriginálnejším spôsobom ochutená veľmi silným korením prirodzeného a veľavravného humoru. ()

adamm90

Nádhera. To není žádný všední film, který by se točil každý den. Ne ne, toto je opravdu originální kousek. A také dost zajímavý. Například chlapík, jenž nesnášel lži (už nevím jak se jmenoval) a když byl v úzkých během nějakého střetu s jiným člověkem.... Prostě vytáhl bombu, jenž nosil pod sakem a všem natrhl prd**. Kdo by to čekal od chlapíka v saku? Samozřejmě tento film není o něm, ale on byl úžasný a vůbec film byl opravdu super. Takže myslím, že nikdo neprohloupý, když tomuto filmu věnuje ty necelé dvě hodinky. ()

sospik

Od začátku plné napětí co se stane.. o co tam sakra jde? Moudrý zajímavě protkaný příběh o mladíkovi, který neví co chce a kouzelných starých mládencích, kteří mu dají na vybranou a ukážou spoustu možností. Zajímavé pojetí dnešního světa se špetkou filozofie, pravda x lež, druhá stránka každé věci, ať kladné nebo záporné. Legální drogy nebo město právníků. 85% ()

Wordfish

Nemůžu si pomoct, tohle je pro mě prostě nostalgická srdcovka. Unikátní fantasy pohádka pro dospělé, které potěší, pobaví a donutí vás se zamyslet nad životem. ()