Králičí nora

• USA Rabbit Hole

Epizody(8)

Soukromý špionážní agent John Weir bojující za demokracii je obviněn z vraždy mocnými silami, které dokáží ovlivňovat a ovládat obyvatelstvo. (SkyShowtime)

Inozuka

Seriál, u něhož si nelze nevzpomenout na 24 hodin a Mr. Robota. Nic tu není tak, jak na první pohled vypadá a nikdy si nemůžete být jistí, zda dílčí rozuzlení v závěru jednotlivých dílů jen cesta ven nebo do hloubky králičí nory. Občas to sice skřípe, někdy malinko nudí, ale jako celek to funguje dobře. Apropos, postava Weirovy manželky by zasloužila vlastní sérii. ()

Mamlas

Docela chaotický, loudavý a nepřehledný výtvor. Často jsem se ztrácel. Polovina stopáže vata, zbytek binec. (28%) ()

gabrina

Výborná špionážní, konspirační minisérie. Sjela jsem to na jeden zátah, jeden zvrat za druhým a člověk pořád přemýšlel co vidí, to mi sedlo a moc bavilo, nebyl čas se nudit... ()

smarkus

Bol to zaujímavý seriál a bavil ma, dokonca viac ako Nočný Agent, ktorý vyšiel tiež nedávno. Zaujímavé zvraty, konšpirácie a rôzne ťahy. Aj keď je to len seriál, odráža veľa vecí zo skutočnosti(praktiky, riadiacich orgánov, korporátne záujmy a pod.) a to je na tom zaujímavé. Mám rád tento typ seriálov, navyše ak je to dobre spracované a tento seriál učite je. Charles Dance bol výborný, Kiefer trošku mimo ale aj tak OK. 4* ()

jfaba

Nevím jestli se k tomu vyjadřovat, když jsem viděl jen jeden díl. A vlastně nevím co jsem viděl. Nudu nebo super seriál se skutečnými super herci a ještě větším super botoxovým hercem. Mimika žádná... Nic jsem si z toho neodnesl, tak to hodnotit nebudu. ()

Heywood

Už mi chybí jen poslední díl... a přesto pěji ódu na úspěch.  Výborně zpracované, má to spád, překvapení, herecké výkony na úrovni dobrého filmu, (fakt je Metě Golding 51? Téměř nevěřím), a to, že někdo poukazuje na to, že s pomocí neuvěřitelných peněz je možné převracet svět, jako kdysi s velkými armádami, je skvělé téma doby. A když se do toho zaplete takový ten malý manipulující podvodníček (Sutherland pomalu a jistě dostihne slávy svého otce), pak tu máme surový nářez vysoké kvality. To,co velmi oceňuji, je role toho odporného vraha s tou dětskou tvářičkou. Žádný od pohledu protřelý zjizvený kriminálník s výrazem tupého Rusa, ale nevinný andílek bez morálky a skrupulí. Ale tihle jsou ti nejnebezpečnější. Oceňuji scénář i režii. Není tu slabých míst, není tu chvíle nudy, naopak je tu drama od začátku a stále (nemohu dospat posledního dílu) a superlativy si to zaslouží. PS. Tak jsem dokoukal i poslední díl a stálo to za to. ()

Kushina

Takový hodně slušný seriál, kde si do poslední chvíle nejste jistí, kdo tahá za nitky a kdo vás může podrazit. Jisté je jen jedno, věřit někomu v týhle branži znamená téměř jistou smrt. 85% ()

hony23

John Weir se živí jako parchant, který se svým týmem dokáže kohokoliv zkompromitovat, nebo ho třeba uvést v omyl, aby prodal své akcie. Jenomže jednou sám naletí a stane se obětí spiknutí, které má za úkol ovládnout celé USA. Jeho tým je zavražděn a má v patách FBI. Jakkoli rozjezd seriálu slibuje skvělou špionážní podívanou plnou konspirací, po většinu času je to podívaná silně překombinovaná a těžko uvěřitelná. Skvělý Kiefer Sutherland dělal co mohl, ale na víc jak 3 hvězdy to nestačí. ()

Scaevola

Jack Bauer (vím, že se jmenuje jinak, ale vyjde to nastejno) tentokrát nehartusí zbraněmi, ale psychologií a paranoiou, a výsledkem je opět místy nervy drásající, místy lehce přestřelená podívaná o současné americké oligarchii v nažehlených oblecích a kostýmcích. Některé nápady donutí k zamyšlení, závěr napínal až k zbytečnému vodítku o pokračování a řemeslně si nemám na co stěžovat, takže vlastně skvělá práce. Jen si už úplně nevybavím, o čem že to vlastně bylo, a ani jedna hrdinova kamarádka mi k srdci nepřirostla... Ups, už jsem na indexu. ()

dlouheBidlo

V zásadě doporučuji. Děj odsypává a má spád. V ksichtu hlavního hrdiny je tolik botoxu, že ještě jedna injekce a přestanou se mu hýbat i bulvy, ale to je vyvážené sympatickou mulatkou v hlavní ženské roli a charismatickým Charles Dancem v druhé mužské roli. Tvůrci si dali za úkol do každého dílu zapracovat dramatický dějový zvrat. A tak se mrtví mění v živé a naopak a ke konci už je toho trošku zbytečně moc. Mohli zůstat střízlivější. Takto se děj odehrává na pozadí konspirace, která se pomalu, ale jistě mění ve frašku. Pokud se přes tento fakt přenesete, je z toho fajn špionážní biják. ()

tomma

Taková příjemná blbůstka. Konspirace za každým rohem, nikomu nelze věřit. John Weir a spol naplánují operaci, kterak překazit zločinným živlům ovládnout USA, patrně vlastní křišťálovou kouli a ví, kdo a co v budoucnosti přesně udělá, a je tak na všechno připraven. Používá jednorázové mobily a hotovost, přesto občas jezdí v Tesle, kde potom u nabíjecích stojanů s hotovostí těžko uspěje. Jako jednohubka dobrý, trvalá hodnota vesměs žádná. ()