Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ****

  John Spartan! Tak tebe sem poslali, aby si mi připálil prdýlku? Tak už je to tady právě se má pomatená a mnohoznačná CSFD alter ego verze slavně propracovala ke komentáři s pořadovým číslem 3000! Když jsem nedávno uvažoval který film poctím touto výsadou a náhodou jsem z údivem shledal, že nemám okomentovanou tuhle starou klasiku, tak to byla jasná volba. Každopádně tenhle film je dokonalou ukázkou toho jak dát dohromady kompetentní mix akce a humoru a ještě to šmrncnout scífkem Steloun a Snipesák se nahánějí v úžasné budoucnosti, bez násilí, cíg, chlastu, šoustání a sprostých slov (uff do takový budoucnosti bych se teda nechtěl probudit) a přitom demolují všechno kolem sebe a ještě při tom cedí přes zuby neskutečný hlášky. Tyhle poctivý oldscholový kousky budu prostě milovat navěky a v tý další tisícovce komentářů si určitě zase s chutí rád zapíčuju, jak už to dneska nefunguje a nedělá se to jako dřív, ale já už se asi nepředělám. Takže buď dobrý Wocasoslave1? Buďte v prdeli!!! 90%(2.7.2016)

 • MM_Ramone
  **

  Nie. Nepáčilo sa mi to. Mám rád sci-fi filmy, ale s týmto som nebol moc spokojný. Sylvester Stallone bol dobrý. Tam je to v poriadku. Avšak Wesley Snipes v zápornej úlohe to bola úplná herecká katastrofa. Vôbec to nezvládol. Prehrával až strach. Vlastne ako vždy. Je to namyslený babrák. No a frigidná Sandra Bullocková tomu tiež moc nepridala. Mohol to byť dobrý film, ale chcelo by to ku Stallonemu iných hercov. **(2.2.2008)

 • dobytek
  ****

  Já Demolition manovi musim trochu zvednout hodnocení. V rozjetejch 90. letech ten svět budoucnosti vypadal jako naprostá bizarní hovadina. Všichni jsme si mysleli, jak po nedávnym pádu komunismu ve východní Evropě nás čeká nádherná svobodná budoucnost a vono hovno. V roce 2012, kdy jsou na každym rohu kamery, radary, dokonce třeba DP Praha má v úmyslu v metru zřídit kamerovej systém, kterej bude rozpoznávat obličeje, pomalu se začínej zavádět daně na nezdravý jídlo, apod., musim říct, že autoři filmu (bohužel) měli docela dobrej odhad...(17.3.2012)

 • B!shop
  *****

  Hlavni Stallonovo filmy jsou sice serie Rambo a Rocky, ale najdou se u nej i jiny kvalitni filmy jako je Cliffhanger, Tango a Cash a prave Demolition man. Marco Brambilla sice neudelal ciste akcni film, ale dal sem i prvky komedie, coz se v mnoha pripadech vymsti, ale tohle nastesti neni ten pripad. Vtipky jsou skutecne vtipny, do toho skvely hlasky a nijak nerusi v deji. A jakmile pride akce, tak se vtipky omezi na minimum a zbydou jen hlasky a hodne dobra akce s nadprumernejma trikama. Navic i pribeh je docela originalni a i kdyz to je trochu sci-fi, tak to neni nic prehnanyho a porad je to spis akcni film. Wesley Snipes tady byl jeste ve forme a i Stallone se dost snazi, pritom jen dela svou praci a veci se demolujou. Navic roztomila Sandra. Jeden z mejch oblibenejch Stalloneho filmu.(20.5.2006)

 • Karlos80
  *****

  Z dnešního pohledu silně nadčasová kultovní záležitost. Když pominu ty americký střílečky a podobné magořiny, co zas k těmto akčním filmům prostě neodmyslitelně patří, tak třeba pasáže o ztrátě morálního kreditu a vyjíždění účtenek se ztrátou kreditu jsou nadčasové. Tehdy jsme se tomu smáli, ale už od toho nejsme vůbec daleko i u nás díky různým Facebookům a podobným chytákům. Ve filmu je také důležitá ta pasáž o podzemních lidech, to jsou tady ti, co nejdou s mainstreamem a neziskovkami a podobnou navoněnou bídou. Znovu a znovu s ukazuje že elity čas od času pustí do světa něco s předstihem desítek let (Matrix), věřte tomu nebo ne, ale vše má svůj pravý důvod, na náhody opravdu nevěřím. Za pár let může být vše tvrdou realitou a bůhví na čem všem se pracuje dnes a co nám teba pozítří pustí v kinech a jak bude svět vypadat řekneme třeba za takových 50 let..(8.12.2018)

 • - Policista John Spartan (Sylvester Stallone) má v okamžiku zmrazení děsivě otevřená ústa. V dalších záběrech, jakož i v okamžiku rozmrazení, jsou však již jen pootevřená. (BrianStorker)

 • - Nápisy na zdech v "muzeu násilí" jsou provedeny stejným fontem, který byl použit v PC hře "Diablo" z roku 1996. (fcapab)

 • - Při závěrečné přestřelce ve vězení vystřílí John Spartan (Sylvester Stallone) všechny náboje ze své pistole, což ostatně dokazuje pozice závěru značící prázdno. Přitom v následující scéně při nabijení, když natahuje závěr, vyhodí nábojnici, která tam ale nemá podle všeho být. (Furi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace