Hlavni Stallonovo filmy jsou sice serie Rambo a Rocky, ale najdou se u nej i jiny kvalitni filmy jako je Cliffhanger, Tango a Cash a prave Demolition man. Marco Brambilla sice neudelal ciste akcni film, ale dal sem i prvky komedie, coz se v mnoha pripadech vymsti, ale tohle nastesti neni ten pripad. Vtipky jsou skutecne vtipny, do toho skvely hlasky a nijak nerusi v deji. A jakmile pride akce, tak se vtipky omezi na minimum a zbydou jen hlasky a hodne dobra akce s nadprumernejma trikama. Navic i pribeh je docela originalni a i kdyz to je trochu sci-fi, tak to neni nic prehnanyho a porad je to spis akcni film. Wesley Snipes tady byl jeste ve forme a i Stallone se dost snazi, pritom jen dela svou praci a veci se demolujou. Navic roztomila Sandra. Jeden z mejch oblibenejch Stalloneho filmu.(20.5.2006)

Skvělé akční scény, ale především výborná komedie (úžasné jsou různé vychytávky z budoucnosti - Schwarzenegger, záchod, záliba v našich reklamách apod.) Zdálo by se zprvu, film, kde je budoucnost výjimečně zobrazena hezky, ale pozor - za věčnými úsměvy se skrývá fašistická společnost, která chce mít každého pod kontrolou - poselství o taková "šťastné" společnosti není vůbec hloupé.(19.7.2003)

Výborná akční vize rádoby utopie okořeněná dosti často povedeným humorem a charismatickými hlavními postavami. Jednoznačně můj nejoblíbenější film Stelouna. Mimochodem neustále čekám, kdy se konečně potrvdí předpověď o našem (rozuměj americkém) budoucím prezidentovi. Nejenže čekám, já v to doufám! :-)(9.2.2006)

Opäť jedna z klasík akčného žánru, ktorá je postavená na roliach najväčších akčných hviezd 90.-tych rokov. Stallone ešte parádne vo forme a Snipes, ako vtedy vychádzajúca hviezda skvelo zapadol a ako protivníka nemohli vybrať nikoho lepšieho. Dobre situovaný príbeh s množstvom skvelých hlášok najmä ohľadne technológie budúcnosti, ktorá sa stretáva so starou školou. Navyše akcia od začiatku do konca. 95%.(6.5.2006)

Pamätám vo videopožičovni bolo napísane na obale videokazety: "Nejlepší akční sci-fi od dob Terminatorra". Heh:) No Snipes si rolu evidentne užíva, Stallone kupdivu vtipný a Sandra ešte mladá štekna a veľmi jej to sluší. Videl som to asi 5x a vždy som sa dobre bavil. Ešte viac ako na tom slogane. Film je ako víno a pomaly naberá kultovný status. 90%(10.6.2006)