poster

Dohola

 • USA

  Blow Dry

 • Německo

  Über kurz oder lang

 • Slovensko

  Dohola?

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie / Německo, 2001, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ratherfly
  ****

  Na téhle malé komedii, ve které se nerovnoměrně rozprostírají nejrůznější odstíny žánru, je hlavně vidět, že byla dělaná s radostí a hravostí a že ačkoliv je víceméně jasně nalinkovaná, působí tak příjemným dojmem, že jsem se vysral na mouchy -vám doporučuju totéž-, z oněch linek jsem si udělal polštář, dal si ho pěkně pod prdel a jednoduše nasával pohodu, která z tohoto filmu číší. Jo a závěrem; určitě si to sežeňte v originálním znění, ten přízvuk je totiž opravdu k sežrání.)(21.7.2008)

 • castor
  ***

  Umoulané britské městečko, prestižní kadeřnický šampionát!! Originální nápad snímku pomalu otupuje standardní scénář a značně rutinní režie. Největším průšvihem jsou poté emocionální scény, které by v případě jiného obsazení vyšuměly do vod trapnosti.. Herci totiž v tomhle malém milém snímku zachraňují, co se dá - zejména moji oblíbenci, charismatičtí Bill Nighy a Alan Rickman, v rolích nesmiřitelných vlasových mágů!! Mužskému oku pak lahodí civilní Rachael Leigh Cook.. 90 minut bylo tak akorát a poctivé tři * zrovna tak!!(25.11.2006)

 • Decker
  ****

  Povedena komedie v ktere se nezapre scenar od autora scenare k filmu Do naha! Je to takova pohodovka na prijemny a klidny vecerni pokoukani. Co se tyce hercu tak prijemne prekvapil Alan Rickman i pro me neprilis znama Natasha Richardson. Heidi Klum zminovat nebudu protoze to neni proste herecka, ale sexy bohyne =)(15.2.2005)

 • Slarque
  ***

  Docela příjemný anglický filmeček, který má lepší obsazení, než scénář. Rickman, Richardson, Griffiths i Nighy jsou skvělí, ale možná to chtělo alespoň jednu trochu silnější scénu, na kterou bych si vzpomněl i za pár dní. Zajímavé samozřejmě byly i předvedené kadeřnické kreace (soutěžících i jejich „obětí“).(20.2.2005)

 • JSSVLVKMK
  *****

  Skvěle představený britský černý humor v podání tak skvělých herců jako je Alan Rickman jsem dlouho neviděla! Herecké pózy a hlavně boj mezi Rickmanem a Nighym dodává filmu grády, které vyšvihly tento film na plný počet bodů! A nemluvě o námětu kadeřnické soutěži, kde se představily spíše v hlavní roli kadeřníci ze zákulisí než samotní herci! Celkově ale tento film působí příjemně a odpočinkově, přestože v sobě nese nádech jak komedie, tak dramatu! Zaujal mě a rozhodně na dno do odpadu kinematografie nepatří!(27.6.2009)

 • - Natáčelo se v metropolitním hrabství West Yorkshire a v Londýně. (griph)