poster

Neviditelný na útěku

 • francouzský

  Memoirs of an Invisible Man

 • slovenský

  Neviditeľný na úteku

 • slovenský

  Neviditeľný muž na úteku

Komedie / Thriller / Sci-Fi

Francie / USA, 1992, 99 min

 • Rudyamon
  ****

  Zajímavé komentáře k filmu: lamps, ClintEastwood, korbitch ... Když jsem film viděl poprvé, byl jsem nadšený, po letech je to už vlažnější, ale přesto mám tento film rád. Chevy Chase je skvělý herec, jen kdyby ho "do rukou" dostal režisér, který fakt umí, mohlo by to pak být daleko lepší. Námět filmu je zajímavý, provedení skvělé a obsazení supr. Kromě Chevyho byla skvělá samozřejmě Daryl Hannah, mezi nima to příjemně jiskřilo a to dodávalo filmu romantický nádech. No a pak samozřejmě Sam Neil, to je skutečně pán herec, jak to potvrdil ve svém komentáři uživatel lamps, mám ho rád už od dob Jurského parku. V každém případě film je skvělý, hodnotím 4 hvězdičkami - 65% a tvrdím, že tento film se nikdy neztratí tak jako neviditelný muž, o němž Sam Neil ve filmu tvrdí: Má dokonalé předpoklady, byl neviditelný ještě dřív, než se jím stal ...(2.9.2012)

 • zipoo
  *****

  Perfektní triky, božská Daryl Hannah a do xichtu se mi parádně vystříkala originalita scénáristy! Sem tam nějaká nelogičnost, ale tady jsem schopen to odpustit. Stát se to mně, tak bych asi "koukal holkám pod sukně, navštěvoval dámské šatny... a nebo udělal kariéru bankovního lupiče". BTW: Až teď jsem si všiml, že Sam Neill vypadá tak trochu jako Petr Muk.(15.1.2015)

 • dopitak
  ****

  Všechny body jdou za nápad a taky za provedení. Chevy Chase a Sam Neil jsou nádhernými bipóly škatulkových hrdinů. Daryl Hannah pro mě není ta pravá kráska, v tomhle filmu jí ale role sedla. Výborný dabing z Barrandova a v součtu toho všeho příjemná sci-fi patřící mezi ty velkoamerickoměstské (Policejní akademie, Batman...)(17.11.2014)

 • Gemini
  ***

  Carpenter skutečně je všestranným režisérem, nicméně tahle polodisneyovská zábavka se plácá mezi komedií s jakýmsi romantickým jiskřením a napínavou sci-fi naháněčkou takovým způsobem, že se na ni podívám tak jednou za pět let, čistě pro zajímavost jestli se můj názor nezměnil. Zatím se nezměnil, ale třetí pokus se blíží:)(20.11.2006)

 • Zombi
  ****

  Docela příjemná zábava s prvky komedie, scifi i napětí. Filmu hodně pomáhají slušné triky a výborné herecké obsazení. Chase je pohodář, Hannah hezká a navíc to mezi nimi opravdu jiskří. Neill si naopak vychutnal slušného záporáka. Film vlastně v ničem extra nevyniká, ale celkově je to takový pohodový koktejl, kterej si čas od času klidně znovu vypiju. Slabší 4 hvězdy.(15.2.2012)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu H. F. Sainta. (Hans.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace